2

Absurd, jaką korzyść miał Mane?

0

Co myślicie o pozycji Pjanica w klubie, będzie tylko kolejnym wyborem do środka pola za De Jongiem, Busquetsem czy Pedrim?

0

Alexis Sanchez transfer dobry czy zawiódł?

0

@CatalanVeBFCB jakie 10?

2

Bottas jest tak cienki. Szkoda się podniecać jego kolejnymi pole position i czekać czy to jednak ten moment

1

Gramy z kontry, a nie mamy skrzydeł xd

0

@Kacper1432 nie jest piękna po prostu napisałem to co myślę, a Ty co myślisz na temat jego gry?
Tylko xd?

0

@Cariones podejmiemy zakład, że na koniec sezonu ta strona napisze, że jest przeciętny?

1

Koeman w każdym wywiadzie wspomina o Pedrim.
Pedri, Pedri, Pedri (...)
Na mnie ten piłkarz nie robi wrażenia, jest strasznie sztywny, nie widzę w u niego nic co mogłoby go charakteryzować oprócz nisko opuszczonych getrow

4

" jeśli są odpowiednią wydajność, będzie miał okazję do gry "
Jeśli Busquets gra 3 mecz pod rząd, a młody Puig nie wszedł ani razu, to jest tu coś dziwnego.
Martwi mnie jego sytuacja, to już 3 trener, a Puig siedzi.
Sytuacja przypomina mi Rashforda.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lebron zmierza po swój 4 pierścień i 4 tytuł MVP finałów!

0

21:30 Bartek: Spokojnie Panowie trochę przycisniemy, postraszymy PSG i sprzedamy Rafinhe za 18 mln. Mamy czas do północy, jesteśmy konkurencyjni.

21:31 Barcelona : Jesteśmy gotowi sprzedać Rafinhe za 18 mln.

21:40 PSG: Weźmiemy go teraz, a 3 mln dostaniecie w lipcu jak dobrze pójdzie.

21:40,36 Barcelona: Na który adres przesłać dokumentację?


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BarcaInfo tak naprawdę to Rafinha nie jest nic wart, bo nic nie gra.
Po prostu jest na boisku.

A transfery klubu to inna kwestia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Czyli co Barcelony nie stać na wydanie 15 - 20 mln żeby ściągnąć napastnika?
Przecież to jest śmieszne.
Cepy rzucają kasę na kontrakty dla ludzi, którzy nie grają bądź nie dają prawdopodobnie nic drużynie, a kiedy transfer za tak niska kwotę jest potrzebny aby myśleć o czymkolwiek w sezonie, to jej nie ma.
Przecież to jest gwałt w biały dzień.

Niech dadzą jeszcze większe pieniądze Messiemu!

0

Ktoś się orientuję realnie o jakiej kwocie myśli Lyon?

2

@norbi77 dokladnie od razu było widać różnice w myśleniu. Prawa, lewa noga, odbiór. Zaprezentował dużo jak na tyle czasu dziś i nowy klub.

Dest też dobre wejście od razu widać, że jest dynamiczny.

1

Cieszmy się bo, Griezmann w końcu trafił, szkoda tylko, że w plecy Carlosa.

20

Nie widzę nic specjalnego w grze Pedriego.
Puig zdecydowanie robił na mnie większe wrażenie.

0

@barcelonaLM i co to da?

0

@BarcaInfo Messi też kuleje. Mam nadzieję, że kiedyś zejdzie.
Nie biega w ataku, o obronie to już nie ma co marzyć, głupie decyzję pod siebie masakra.

0

@SkN xDD.




8

Coutinho najlepszy do momentu kiedy Messi mu nie wchodzi w teren.
Bramka, ruchliwy, głowa u góry, kilka odbiorów.


0

Messi po tym meczu przynależy do amigosów, co za leszcz w tym sezonie

4

Alba spieprzył podanie i łapie się za udo. Parodia stara Barca wraca

6

Messi stracił piłkę jak junior, a do Fatiego sapie

0

@sebasek99 coraz głupsze te pytania XD

3

Po co Messi sapie? Żenada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?