pawel0304
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Absurd, jaką korzyść miał Mane?
0
Co myślicie o pozycji Pjanica w klubie, będzie tylko kolejnym wyborem do środka pola za De Jongiem, Busquetsem czy Pedrim?
0
Alexis Sanchez transfer dobry czy zawiódł?
0
@CatalanVeBFCB jakie 10?
2
Bottas jest tak cienki. Szkoda się podniecać jego kolejnymi pole position i czekać czy to jednak ten moment
1
Gramy z kontry, a nie mamy skrzydeł xd
0
@Kacper1432 nie jest piękna po prostu napisałem to co myślę, a Ty co myślisz na temat jego gry?
Tylko xd?
0
@Cariones podejmiemy zakład, że na koniec sezonu ta strona napisze, że jest przeciętny?
1
Koeman w każdym wywiadzie wspomina o Pedrim.
Pedri, Pedri, Pedri (...)
Na mnie ten piłkarz nie robi wrażenia, jest strasznie sztywny, nie widzę w u niego nic co mogłoby go charakteryzować oprócz nisko opuszczonych getrow
4
" jeśli są odpowiednią wydajność, będzie miał okazję do gry "
Jeśli Busquets gra 3 mecz pod rząd, a młody Puig nie wszedł ani razu, to jest tu coś dziwnego.
Martwi mnie jego sytuacja, to już 3 trener, a Puig siedzi.
Sytuacja przypomina mi Rashforda.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Lebron zmierza po swój 4 pierścień i 4 tytuł MVP finałów!
0
21:30 Bartek: Spokojnie Panowie trochę przycisniemy, postraszymy PSG i sprzedamy Rafinhe za 18 mln. Mamy czas do północy, jesteśmy konkurencyjni.
21:31 Barcelona : Jesteśmy gotowi sprzedać Rafinhe za 18 mln.
21:40 PSG: Weźmiemy go teraz, a 3 mln dostaniecie w lipcu jak dobrze pójdzie.
21:40,36 Barcelona: Na który adres przesłać dokumentację?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BarcaInfo tak naprawdę to Rafinha nie jest nic wart, bo nic nie gra.
Po prostu jest na boisku.
A transfery klubu to inna kwestia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Czyli co Barcelony nie stać na wydanie 15 - 20 mln żeby ściągnąć napastnika?
Przecież to jest śmieszne.
Cepy rzucają kasę na kontrakty dla ludzi, którzy nie grają bądź nie dają prawdopodobnie nic drużynie, a kiedy transfer za tak niska kwotę jest potrzebny aby myśleć o czymkolwiek w sezonie, to jej nie ma.
Przecież to jest gwałt w biały dzień.
Niech dadzą jeszcze większe pieniądze Messiemu!
0
Ktoś się orientuję realnie o jakiej kwocie myśli Lyon?
2
@norbi77 dokladnie od razu było widać różnice w myśleniu. Prawa, lewa noga, odbiór. Zaprezentował dużo jak na tyle czasu dziś i nowy klub.
Dest też dobre wejście od razu widać, że jest dynamiczny.
1
Cieszmy się bo, Griezmann w końcu trafił, szkoda tylko, że w plecy Carlosa.
20
Nie widzę nic specjalnego w grze Pedriego.
Puig zdecydowanie robił na mnie większe wrażenie.
0
@barcelonaLM i co to da?
0
@BarcaInfo Messi też kuleje. Mam nadzieję, że kiedyś zejdzie.
Nie biega w ataku, o obronie to już nie ma co marzyć, głupie decyzję pod siebie masakra.
0
@SkN xDD.
8
Coutinho najlepszy do momentu kiedy Messi mu nie wchodzi w teren.
Bramka, ruchliwy, głowa u góry, kilka odbiorów.
0
Messi po tym meczu przynależy do amigosów, co za leszcz w tym sezonie
4
Alba spieprzył podanie i łapie się za udo. Parodia stara Barca wraca
6
Messi stracił piłkę jak junior, a do Fatiego sapie
0
@sebasek99 coraz głupsze te pytania XD
3
Po co Messi sapie? Żenada