pawel0304
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700 ja pamiętam ofertę za 50 mln nie wiem czy czasami nie w poprzednim oknie, ale bliżej mi do 2018 właśnie
1
Szczerze czuję się jakby czas stał w miejscu od 5 lat.
Polska telewizja chyba nie potrafi zrobić meczu w którym gra Zieliński.
Główny temat, potencjał Piotrka Zielińskiego przecież to jest śmieszne.
Ja już dawno przestałem się oszukiwać, Piotr po prostu jest piłkarzem może dobrym i nic więcej.
0
Na ile wierzycie, że w Champions League nastąpi zwrot wydarzeń w klubie?
0
Na pewno już było, Barca dziś gra w nowych strojach?
0
Koniec, rozstrzygnięte
0
@dmcteam duże, Real potrafi grać w takich meczach
0
Żal mi tych wszystkich ludzi, którzy mimo takich upałów na chodnikach zakładają maski. Telewizja i rząd wykonali swoją robotę...
0
Mam dziwne przeczucie, że Hazard dziś się odpali
0
@mate92 pseudo expert ?
Facet zjadł zęby na piłce, a Ty z poziomu telewizora napiszesz takie bzdury.
Nie wiem czy ktokolwiek w tym kraju dorówna mu wiedzą na temat Mistrzostw Świata i Europy.
3
@BarcaInfo poważnie piszesz?
Vidal jest jednym z nielicznych piłkarzy, który z ławki dawał jakiś impuls.
W dodatku gość ma najlepsze statystyki w drugiej linii 8 bramek, 2 asysty w porównaniu do De Jonga 2 bramki, 2 asysty który ma zostać wiodącą postacią w klubie.
Uważam, że takich graczy trzeba w klubie, niezmordowany, silny, z pasją wykonywuje swój zawód. Choć czasem brakuje umiejętności Arturo powinien zostać.
0
Jesteś fanem misji futbol Michała Pola czy ówczesnej Borka, Smoka?
Uważam, że ten program teraz jest zbyt spięty i poważny, aktualizacja Cafe.
Gdzie te czasy mejwenow, humoru i anegdot?
5
Uważam, że Barca powinna powalczyć o Alabe. Skoro kontrakt kończy się za rok można wynegocjować rozsądne pieniądze, myślę że wymiana za Firpo plus gotówka w okolicach 20 mln to byłby sukces.
Na pewno na niekorzyść działa wysoki kontrakt Alaby...
Z drugiej strony w końcu mamy konkurenta dla Alby, Pique i tak jak za czasów Pepa w Bayernie mógłby zagrać w drugiej linii
1
@lucas/catalan jaki fart ? Widziałeś jakim tempem pokonał ostatnie zakręty przed metą? Nie jeden by wypadł z toru np Seb
0
Na Canal plus sport powtórka meczu LA Clippers vs New Orlean Pelicans
0
@elmayakos połóż się
0
Informacje o Alabie są wiarygodne?
2
@PatrykBarcelona załóż Netflix na którym są wszystkie sezony
1
@budel17 chodzi mi o PlayStation 5
0
Panowie jaki telewizor polecacie 65 cali w 4K?
0
@SonBarcaGoku po czym wnosisz?
0
Kto waszym zdaniem zgarnie mistrzostwo NBA. Na wschodzie do finału przejdą raczej KOZŁY. Zachód to któraś ekipa z LA choć nie przekreślałbym Houstonu
16
Messi już zawsze będzie się kojarzył z dryblingiem. Fenomen w tym aspekcie.
0
Który z młodych polskich ligowców ma potencjał na miarę kariery Błaszczykowskiego?
3
@13th po czym wnosisz, że jest taki chamowaty?
5
@BarcaInfo obowiązuje go umowa z klubem tak jak każdego innego człowieka, którely wykonuję pracę w firmie swojego pracodawcy.
Powinno go ukarać i to grubo,nie zarabia małych pieniędzy, to nie przedszkole.
Klub mógłby również inaczej to rozegrać, bo sam Arthur by się przydał w Champions League
1
Dlaczego wszyscy uważają, że pomoc na przyszły sezon będzie wystarczająca?
Tak naprawdę De Jong nie pokazał nic szczególnego w kontekście całego sezonu i trzeba to sobie otwarcie powiedzieć.
Pijanic to nowy piłkarz.
Puiq to wciąż młokos, który nie dźwignie całego sezonu.
Busquets z sezonu na sezon jest coraz gorszy.
Roberto? Przeplata dobre występy z meczami w których w ogóle go nie ma.
Na kim chcemy oprzeć te pomoc jak to jest wielka niewiadoma.
Uważam, że jeżeli chcemy być konkurencyjni i w ogóle w przypadku kontuzji, Barca powinna ściągnąć jeszcze jedno gotowe nazwisko. Szkoda, że nie myślą o Thiago bądź Parteyu,a najbardziej szkoda, że Eriksen za te pieniądze przeszedł obojętnie.
2
Gdyby to ode mnie zależało, zostawiłbym transfer Lautaro czy Neymara, ten pierwszy to nie tak naprawdę niewiadoma.
Powalczyłbym o Alabe, nie mamy zbyt dużo stoperów, defacto dwóch konkretnych, Alba również od 7 lat nie ma zmiennika. Austryjak byłby idealny.
Mimo wszystko skupiłbym się na pozycji defensywnego pomocnika z krwi i kości, Busquets nie nadąża, a Rakitic czy Vidal to nie ten rozmiar kapelusza o ile Chilijczyk wnosi na boisku dużo jako zamiennik to Ivan dostaje ocenę mierna.
Jeżeli chodzi o przód stawiam na Fati Griezmann Messi. Z dwójki Coutinho, Dembele zostaje jeden, do pierwszego składu oczywiście Puiq i walka
0
@tbas lepiej żyć w niewiedzy i dać sobą manipulować mediom. Założę się, że nawet nie wiesz za co płacisz podatki kolego. Wybory władzy państwa też oddajesz w ręce przypadku? Lepiej mieć swoje zdanie niż żadne i być marionetka w kladce bara_ie
0
@BigDaglas astra spoko. Hondy za te pieniądze bym nie kupował
0
@BigDaglas Ford Mondeo mk4, ale to w 2 litrowym dieslu.
Audi a3 8P po lift 1.8T benzyna