pawel0304
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@busquets5 opel astra h 1.7 Cdti 101 KM najlepiej z kodem silnika ZDTH. Pancerny silnik, auto ładne z zewnątrz jak i w środku, spalanie to 5 litrów, klimatyzacja, el szyby, grzane dupy.
Fajna opcja dla kazdego
0
@tbas sam jesteś jak ci Chińczyki Hahaha
2
@nvidd Szumowski zrobił biznes na maseczkach, PiS ściągnął restrykcje na potrzeby wyborów. Wszystko gra i buczy.
Najważniejsze żeby założyć kaganiec na twarz i dać sobą manipulować
0
@sebasek99 ja uważam, że jest to wymysł na potrzeby obserwacji zachowania ludzkości.
Zapoczątkowany w ciemnym kraju gdzie przechodzi wszystko.
Co wspólnego ma Gates z farmacja? Sam jawnie mówi, że Ziemia liczy za dużo ludzkości.
0
@Striker choć to tylko teorie spiskowe, ale komu w tych czasach można uwierzyć
0
@Striker nie dopisałem zdania o masowych szczepieniach i sieci 5G
3
Ludzie są tak bardzo głupi.
Wirus wymyślony na potrzeby kryzysu gospodarki na całym świecie, a mówimy o pandemii.
Dziwne, że w okresie letnim wirus jest słabszy tak jak i zwykła grypa.
Dziwne, że nie znając wirusa od razu uznali, że ciepło źle wpływa na te przypadłość tak jak na grypę, dziwne że objawy są prawie identyczne.
Statystycznie liczba zgonów w roku obecnym do poprzedniego to prawie 1:1, a gdzie zgony spowodowane grypa. Statystycznie umierają osoby powyżej 65 roku życia z przewlekłymi chorobami typu nadciśnienie, niewydolność serca, to tak jak w okresie zwykłej grypy, przypadek?
Świat chcą zwyczajnie zastraszyć i zmanipulować. Co raz bliżej mi do tego, że zwyczajnie chcą z depopulowac ludzkość do pewnego stopnia. To takie testy na zwierzętach
1
Stanowski to świetny dziennikarz w odróżnieniu od tych wszystkich gwiazd polskiego papieru i ekranu sportowego. Facet ma jaja, cięty język i mówi to co myśli.
W końcu ktoś powiedział zdanie, które niekoniecznie może spodobać się Lewemu, Lewandowski tej złotej piłki nie dostał więc nikt nie był w stanie mu jej ukraść.
Co do wczorajszego hejt parku.
Borek wczoraj wystąpił w programie wiedząc, że dostanie pytanie o te zdjęcia, bo to było nieuniknione, a zachował się jak zwykły zbir z pod bloku. Wystarczyło powiedzieć stało się, żałuję tego i gra toczy się dalej.
Jak podoba wam się w ogóle wizja kanału sportowego?
0
@IronSanHybrid lepszy mentosy z coca cola
0
@BarcaInfo Głównym celem do wzmocnienia linii obrony w Manchesterze City jest Kalidou Koulibaly.
Nie mogę czytać takich rzeczy...
Barca na chwilę obecną ma dwóch pewnych stoperów z tego Pique z sezonu na sezon gra coraz gorzej i klub z tym nic nie robi. Dlaczego?
Thiago Silva, Benatia, David Luiz, De Ligt, Marquinhos, Laporte tyle nazwisk się przewinęło i nic.
Wszyscy piszą o napastniku, a ja uważam, że trzeba pozyskać także lewego obrońcę oraz stopera
0
Myślicie, że pomoc Pijanic, De Jong, Busquets, Puiq, Roberto to wystarczająca moc na przyszły sezon? Zakładając, że Rakitic i Vidal odejdą, a tak w ogóle to co z Trincao?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore 107 meczów 25 bramek 18 asyst, 4 sezony woooow 100 baniek.
Dla przykładu De Bruyne na 18 asyst potrzebuje 1 sezonu
0
@NaFazieHitman Neymar odkąd odszedł z Barcelony ani razu nie był w XI FIFA, Champions League brak, sukcesy z kadra brak.
Nikt mi nie powie, że po odejściu z Barcy jest lepszym piłkarzem
0
@Encore 3 bramki, 1 asysta jak na lidera drużyny?
0
Pogba z Neymarem mogą sobie rękę podać. Od momentu transferu do innego klubu nie ma obu. O ile Neymar błyśnie jakimś zagraniem co jakiś czas w tej drugorzędnej lidze, to Pogba wygląda jak facet ma emeryturze.