pawel0304
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Warto obstawić Liverpool w dzisiejszym meczu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
41
Pjanic za Busquetsa, Dembele za Griezmanna
0
@busquets5 czyli nikogo nie chciał, bo nikt nie przyszedł
0
Szkoda, że nie udało się sprowadzić Van de Beeka, ale to było nierealne, bo prezes nie ma kasy. Klub jest spłukany jak woda w kiblu
0
@Triv44 Chelsea będzie mocna
17
@maksia gołym okiem widać, że Fati to piłkarz skrojony na Barcelonę.
Dotychczas można powiedzieć, że jest rewelacja i nic nie wskazuje na jakikolwiek regres więc nie wiem po czym wnosisz. Obudź sie
1
Zarząd niech powie, że nie będzie transferów na miarę tego klubu, a nie zostawia kibiców w niepewności.
Wielka rewolucja!
Nie mamy stopera do Lengleta, prawego obrońcy oraz dziewiątki
0
Jak Dest prezentuje się w obronie i czy realnie może powalczyć z Roberto?
12
Najsmutniejsze jest to, że Suarez odchodzi z tego klubu jako przegrany.
Piłkarz tego kalibru powinien odchodzić z uniesiona głowa, a po jego wypowiedzi widać, że jest zawiedziony tym, że nie zdołał zakończyć tej przygody jako mistrz.
Druga strona medalu jest taka, że to przez Bartomeu mamy takie a nie inne pożegnanie legendy tego klubu.
Suarezowi należy się dozgonny szacunek za to co zrobił
0
@Survier a te baty w Champions League to czasami nie jest efekt braku fizyczności i charakteru?
0
My w ogóle mamy DM z prawdziwego zdarzenia ?
Busquets nie nadąża.
Zostaje De Jong który bardziej jest opcja zrównoważona tak jak Pjanic, który jest wielka niewiadoma.
Przecież w wielkich meczach nie będzie komu się przepychać, biegać i oddawać ostatniego oddechu.
Moim zdaniem brakuje jeszcze jednego transferu do środka pola
0
Komentarz usunięty
1
Po co ta publikacja największych przychodów Barcelony jak nie stać nas na ściągnięcie wychowanka z City za 20 mln euro
0
@FC1899Barca 2 tysie
0
Kino domowe czy soundbar?
0
Kross czarnoskóry się stał
0
Jak zagrał Coutinho we wczorajszym meczu?
0
TVP Sport i Dani Alvis piłkarz Barcelony
1
Samolot Vidala jest jak Yeti wszyscy o nim słyszeli, ale nikt go nie widział.
O której konferencja Verattiego?
0
Warto złożyć preorder na ps5, czy nie ma co wariować?
3
Nie no to są jaja co wyprawia się w tym klubie.
Zapowiedziana rewolucja, to kolejne kłamstwo. Mam dosyć czytania, że Vidal jutro leci sfinalizować transfer bądź o tym, że Barcelona złożyła w końcu ofertę za Garcię.
Mam nadzieję, że Puig, Fati, Dembele będą kluczowi, a przynajmniej będą grali bo więcej do szczęścia nie jest mi potrzeba. Jestem realistą
1
Ramon Planes mówi tak, " rynek transferowy jest trudny "
Patrz Chelsea, objawienie niemieckiej piłki Havertz, bardzo dobra dziewiątka Werner.
United świetny transfer Van De Beeka
Inter Mediolan sprowadza Eriksena
Przecież gdyby Barcelona zgłosiła się po tych piłkarzy, to akcja zakończyłaby się fiaskiem.
Ten zarząd nie umie robić transferów, sprzedawać przede wszystkim, pozyskiwać odpowiednich ludzi na stanowiska patrz Abidal, Setien.
Nawet nie potrafią dopiąć koszulek od sponsora, pasiaki + krata. Absurd!
Czuję, że żadnej rewolucji kadrowej nie będzie. Zostaniemy z Pique i Alba w obronie, a na 9 po trzech meczach bez bramki Griezmanna do składu wróci Suarez, a no i Pan Busquets
0
Myślicie, że Hazard odpali w Realu?
9
@BarcaInfo no i dobrze. Wątpliwe, że wniósłby więcej niż choćby Griezmann, a minut jest mało przy tak licznej obsadzie przodu
1
Co to za rewolucja w której cały trzon drużyny zostaje nienaruszony?
Odeszło dwóch, przyszedł 1
1
@bartoszekkk ani Depay czy Lautaro to nie 9. Także...
0
Czy Barca zagrała ustawieniem 4 2 3 1 jak Bayern?
0
Nasza liga w fantasy " Rewolucja 2020 " liczy 18 ekip.
Będzie bardzo dobra rywalizacja, powodzenia!
0
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/52upt1
Zapraszam do rywalizacji do naszej ligi użytkowników La Rambla.
Mamy już 14 graczy. Ostatni moment