0

Amigos dzisiaj sobie pobiega

0

@Hubert98 Suarez 13/14

0

@Ansufati123 nie znałem pojęcia amigos

0

Ktoś mi odpowie co ten Busquets ma w sobie, że gra pierwszy skład w 3 meczu sezonu?

0

Busquets niech usiądzie na ławce dzisiaj, masakra

0

@VamosRakieta moment, moment Busquets dobrze?

0

Myślicie, że wyjdzie dziś Pjanic?

0

@DejMian111 przecież wszyscy odeszli

0

@NeroTFP dokładnie, ta liga idzie w dół

0

@Uukasz_93 dzięki

0

Jeżeli jestem abonentem canal +, to przysługuje mi canal + online, czy to odrębna usługa?
Przed chwilą dowiedziałem się od znajomych, że fajna rzecz.
Używa ktoś?
Place 140 zł za telewizję i czy wrzucić kolejne 50 zł aby móc oglądać gdziekolwiek... Nie wiem

0

TV 65 cali. Co Panowie polecą?

1

Wiem, że dwa oficjalne mecze to mało na daleko idące wnioski.
Waszym zdaniem Xavi przez okres w którym jest Koeman zrobiłby taka robotę, która zrobił holender?, a może i lepszą?
Ja odnoszę wrażenie, że naprawde będzie dobrze. Koeman ma jasny plan i przede wszystkim charyzmę, która ostatnimi czasy miał Enrique.
Jeżeli miałbym decydować uważam, że Koeman przykrywa czapka Xaviego...
Xavi zawsze będzie mi się kojarzył z wymówkami i miękkością boiskową.
Bardzo jestem ciekaw waszych opinii odnośnie tych dwóch Panów.

Chciałbym aby Koeman w momencie objęcia nowego zarządu zostal na ławce trenerskiej.
Wszyscy przepychają się tym Xavim, który tak naprawdę nie trenował ani dnia w Europie, a co kiedy on nie wypali jaki plan mają kandydaci na prezydenta?

0

Rivaldo też należy do amigosów?

25

Najbardziej cieszy mnie to, że ta drużyna wygrała na wyjeździe z Celta w zimny, deszczowy wieczór w 10, nie tracąc bramki strzelając przy tym aż 3

1

Coutinho bardzo dobrze wygląda od początku.
Różnica jest taka, że wszystko nie idzie do Messiego na czym zyskuje Brazylijczyk, który tym sposobem jest cały czas pod grą.
Wrazsnia chyba u wszystkich są pozytywne, ale obawiam się, że brał klasycznej 9 wyjdzie bokiem

0

Busquets jest zamulony jak PRLowski jelcz

2

Busquets dostał w pysk i dobrze. Ale miał ryj brzydki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@haryveb944 i kupić Griezmanna za 120 mln

0

Jakby ktoś mógł porównać przygodę Depaya w United do tej w Lyonie.
Dlaczego nie udało się na wyspach, czy to było po prostu za wcześnie?
I jak wygląda jego pozycja na murawie teraz, czy to faktycznie dobry materiał na 9 dla Barcy?

2

@xVENUMx naprawdę żenująca sytuacja. Wstyd

16

Facet jest konkretny w swoich wypowiedział. Widać, że ma jasny plan na tę drużynę.
Będzie dobrze

1

@NeroTFP mój ulubieniec i ta jego sylwetka po wyjściu z progu...
Polecam obejrzeć!


2

@BarcaInfo wiadomo coś nt Garcii bądź Depaya?

0

@messi564 odeszli?

0

Jeszcze rok temu nikt nie wiedział o istnieniu Trincao, Pedriego czy Desta dlatego studziłbym nastroje.

Dest ma 19 lat nie gra w czołowej lidze, a ta strona stwierdziła, że to rewelacja.
Ze skilli na YouTube widać, że chłopak ma bardzo dobra technikę użytkową, ale co z obrona, bo to przecież ma być obrońca lepszy od Semedo.

Co do Pedriego osobiście nie uważam aby na te chwile był lepszy od Puiga. Nie widzę w nim nic specjalnego. Pierwsze wrażenie jest takie, że jest sztywny i nie wiadomo czy to ósemka, a może dziesiątka.

Trincao wystrzelił jak Felix, a faceta dzisiaj nie ma. Za chwilę dziadzia Suarez posadzi go na ławce i tyle w temacie.

Osobiście uważam, że jeżeli Koeman odpowiednio zmobilizuje stara gwardie plus popracuje dobrze nad Fatim, De Jongiem, Coutinho to jestem przekonany, że odbieramy tytuł Realowi, ale czy coś więcej.
Jest dużo znaków zapytania

4

Nie pamiętam stopera, który tak jak Van Dijk miał takie podania crossowe, fenomen.
Liverpool miał już piłkarza z takim atrybutem, Xabi Alonso.

0

@norbi77 nie majacz

1

Wymiana Griezmanna za Sona...
Marzenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?