pawel0304
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/52upt1
Zapraszam do rywalizacji
0
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/52upt1
Zapraszam
0
Zapraszam do dołączenia do wspólnej rywalizacji w fantasy premier league.
Rewolucja 2020 kod: 52upt1
0
Czyli Pijanic za De Jonga plus młodzi i sytuacja zmienia się o 180 stopni. Zdominujemy Europe jak w latach 2009-2012.
Z taką obrona możemy realnie powalczyć o krajowe tytuły, nic więcej
1
Multiroom 3 urządzenia.
1 ok
2 ok
3 brak obrazu, komunikat. To jest dekoder dodatkowy usługi multiroom.
Konfiguracja dekodera niepoprawna
0
Oglądał ktoś Lakers?
19
Niektórzy ludzie na tej stronie są niedorzeczni.
Wielcy kibice Barcelony i Leo, którzy wolą kupić czteropak piwa i paczkę fajek aniżeli wykupić abonament aby móc oglądać swoją drużynę legalnie w telewizji, co weekend fala komentarzy, " poratuje ktoś linkiem" i najwięksi eksperci.
Prawdziwi fani wierzyli w tę decyzję do ostatnich chwil, dani w Barcelonie ustawiali się pod bramami klubu żeby wyrazić swoją opinię jak zarząd traktuje Leo i cały klub.
Powinniśmy być dumni, że mamy Messiego, który dał tyle pięknych chwil i tytułów. Należy mu się dozgonna wdzięczność.
Wszyscy mamy chwilę słabości
0
Czyli co Garcia zostaje w City, a my zostajemy z Lengletem i celebryta Pique bez konkurencji na ławce?
1
Villa, Torres, Iniesta kiedyś, F. Torres, Rodrigo, Navas dzisiaj...
Hiszpania niemal na każdej pozycji jest słabsza w porównaniu do złotych czasów.
0
A co z Puigem w reprezentacji?
Myślicie, że Koeman postawi zdecydowanie na niego jak niegdyś Guardiola na Busquetsa?
4
Thiago naprawdę w tym sezonie gra wybornie. Mega dojrzał
0
@Cwaniak4 Gordon
0
Wiecie może ile mógłby zarobić kierownik filii motoryzacyjnej?
0
Myślicie, że pozostanie Leo będzie równało się z podwyżką?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Arthur, Rakitic teraz Vidal w zamian przychodzi Pijanic i Puig.
Miałem nadzieję na więcej
1
A co myślicie o Alexie Tellesie?
0
@Kuczek idź spać cep__
0
Czyżby kolejne okno gdzie Barca będzie robiła transfery na ostatnią chwilę?
0
Suarez nigdy w Barcelonie nie był dynamiczny, nie piszcie bzdur.
Suarez, który robił przewagę to ten zawodnik w Liverpoolu kiedy bili się o tytuł z City.
0
Mam nadzieję, że Leo nie robię tego dla Suareza w znacznym stopniu
1
Czyli tak jak myślałem, żadnej rewolucji. Bartomeu mówiąc o piłkarzach, którzy budowali sukces tej generacji miał na myśli kogo?
Na wylocie Suarez, Rakitic, Umtiti, Vidal przecież rok temu było wiadomo, że ostatnia trójka może odejść tego lata.
A co z Pique, Roberto, Alba i Busquetsem? Co musi się stać w obronie i ile bramek musimy stracić żeby uznać, że ich czas minął?
Powinni się wstydzić brać takie pieniądze za taką grę. Normalny pracownik fizyczny zostałby ostrzeżony bądź zwolniony z pracy.
Martwi mnie to, że Puyol, Iniesta, Xavi potrafili powiedzieć stop i odejść, a to co teraz się dzieje z wychowankami to jest jakiś absurd. Dojenie krowy bądź ataki himeryczne zza granicy jak Deulofeu.
Oby Koeman wiedział co robi
0
Wyżebrany plebiscyt Złotej Piłki dla Lewandowskiego to będą jaja.
0
@RadekACCA nie był w żadnym meczu fazy pucharowej pierwszoplanową postacią. To świetny egzekutor i na tym koniec
1
@RadekACCA a Lewandowski jak wyglądał?
Zaraz mi napiszesz, że oddał strzał głowa z 5 metra, gdzie każdy napastnik by to uderzył.
3
Wiecie co jest najlepsze, że ktokolwiek by nie przyszedł to również pożegnałby Rakitica, Vidala czy Umtitiego bo o nich się mówi. Tylko, że to było wiadome.
Po co ta gadka, że odejdą piłkarze którzy ukształtowali sukcesy klubu skoro czytam, że już liczą na Albe i Pique, a Busquets pewnie co najwyżej usiądzie na ławce.
Za same pieniądze z kontraktów Suareza, Busquetsa, Pique, Coutinho oraz Alby już można zrobić inwestycje długoterminowe i w końcu zbilansować listę płac.
Jeżeli przynajmniej dwóch z wyżej wymienionych piłkarzy nie odejdzie, to żadna rewolucja nie nastąpi. Coutinho nie liczę
4
Wygrała drużyna.
Ile znaczy zaangażowanie i przygotowanie fizyczne. Bayern gryzł ziemię w ostatnich 15 minutach, co za głód.
0
Neymar na 9 to zły pomysł. Powinien z chodzić że skrzydła.
Mbappe jest szybszy do kontry i silniejszy na ziemi, powinien grać na szpicy.
0
@BarcaInfo nie podniecaj się
0
Neymar na 9 to zły plan