0

0

Zapraszam do dołączenia do wspólnej rywalizacji w fantasy premier league.
Rewolucja 2020 kod: 52upt1

0

Czyli Pijanic za De Jonga plus młodzi i sytuacja zmienia się o 180 stopni. Zdominujemy Europe jak w latach 2009-2012.
Z taką obrona możemy realnie powalczyć o krajowe tytuły, nic więcej

1

Multiroom 3 urządzenia.
1 ok
2 ok
3 brak obrazu, komunikat. To jest dekoder dodatkowy usługi multiroom.
Konfiguracja dekodera niepoprawna

0

Oglądał ktoś Lakers?

19

Niektórzy ludzie na tej stronie są niedorzeczni.
Wielcy kibice Barcelony i Leo, którzy wolą kupić czteropak piwa i paczkę fajek aniżeli wykupić abonament aby móc oglądać swoją drużynę legalnie w telewizji, co weekend fala komentarzy, " poratuje ktoś linkiem" i najwięksi eksperci.
Prawdziwi fani wierzyli w tę decyzję do ostatnich chwil, dani w Barcelonie ustawiali się pod bramami klubu żeby wyrazić swoją opinię jak zarząd traktuje Leo i cały klub.
Powinniśmy być dumni, że mamy Messiego, który dał tyle pięknych chwil i tytułów. Należy mu się dozgonna wdzięczność.
Wszyscy mamy chwilę słabości

0

Czyli co Garcia zostaje w City, a my zostajemy z Lengletem i celebryta Pique bez konkurencji na ławce?

1

Villa, Torres, Iniesta kiedyś, F. Torres, Rodrigo, Navas dzisiaj...
Hiszpania niemal na każdej pozycji jest słabsza w porównaniu do złotych czasów.

0

A co z Puigem w reprezentacji?
Myślicie, że Koeman postawi zdecydowanie na niego jak niegdyś Guardiola na Busquetsa?

4

Thiago naprawdę w tym sezonie gra wybornie. Mega dojrzał

0

@Cwaniak4 Gordon

0

Wiecie może ile mógłby zarobić kierownik filii motoryzacyjnej?

0

Myślicie, że pozostanie Leo będzie równało się z podwyżką?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Arthur, Rakitic teraz Vidal w zamian przychodzi Pijanic i Puig.
Miałem nadzieję na więcej

1

A co myślicie o Alexie Tellesie?

0

@Kuczek idź spać cep__

0

Czyżby kolejne okno gdzie Barca będzie robiła transfery na ostatnią chwilę?

0

Suarez nigdy w Barcelonie nie był dynamiczny, nie piszcie bzdur.
Suarez, który robił przewagę to ten zawodnik w Liverpoolu kiedy bili się o tytuł z City.

0

Mam nadzieję, że Leo nie robię tego dla Suareza w znacznym stopniu

1

Czyli tak jak myślałem, żadnej rewolucji. Bartomeu mówiąc o piłkarzach, którzy budowali sukces tej generacji miał na myśli kogo?
Na wylocie Suarez, Rakitic, Umtiti, Vidal przecież rok temu było wiadomo, że ostatnia trójka może odejść tego lata.

A co z Pique, Roberto, Alba i Busquetsem? Co musi się stać w obronie i ile bramek musimy stracić żeby uznać, że ich czas minął?
Powinni się wstydzić brać takie pieniądze za taką grę. Normalny pracownik fizyczny zostałby ostrzeżony bądź zwolniony z pracy.

Martwi mnie to, że Puyol, Iniesta, Xavi potrafili powiedzieć stop i odejść, a to co teraz się dzieje z wychowankami to jest jakiś absurd. Dojenie krowy bądź ataki himeryczne zza granicy jak Deulofeu.

Oby Koeman wiedział co robi

0

Wyżebrany plebiscyt Złotej Piłki dla Lewandowskiego to będą jaja.

0

@RadekACCA nie był w żadnym meczu fazy pucharowej pierwszoplanową postacią. To świetny egzekutor i na tym koniec

1

@RadekACCA a Lewandowski jak wyglądał?
Zaraz mi napiszesz, że oddał strzał głowa z 5 metra, gdzie każdy napastnik by to uderzył.

3

Wiecie co jest najlepsze, że ktokolwiek by nie przyszedł to również pożegnałby Rakitica, Vidala czy Umtitiego bo o nich się mówi. Tylko, że to było wiadome.
Po co ta gadka, że odejdą piłkarze którzy ukształtowali sukcesy klubu skoro czytam, że już liczą na Albe i Pique, a Busquets pewnie co najwyżej usiądzie na ławce.
Za same pieniądze z kontraktów Suareza, Busquetsa, Pique, Coutinho oraz Alby już można zrobić inwestycje długoterminowe i w końcu zbilansować listę płac.
Jeżeli przynajmniej dwóch z wyżej wymienionych piłkarzy nie odejdzie, to żadna rewolucja nie nastąpi. Coutinho nie liczę

4

Wygrała drużyna.
Ile znaczy zaangażowanie i przygotowanie fizyczne. Bayern gryzł ziemię w ostatnich 15 minutach, co za głód.

0

Neymar na 9 to zły pomysł. Powinien z chodzić że skrzydła.
Mbappe jest szybszy do kontry i silniejszy na ziemi, powinien grać na szpicy.

0

@BarcaInfo nie podniecaj się

0

Neymar na 9 to zły plan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?