3

No zobacz, a tu taka niespodzianka :D

17

Przecież to nie kontrowersje... To jest jakiś żart... 4 punkty w dwie kolejki. Mam nadzieję, że dziś w Bilbao, była drużyna Valverde pokaże jaja i pokona real. Z nami Baskowie zagrali świetny mecz tylko zabrakło im szczęście (albo inaczej - przeszkodził im ter Stegen).

0

Rzuciłem przykładowe nazwisko, a tu taka dyskusja się wywiązała :D To może Szymon Marciniak? :D :D

0

może tego pana co je tankował ? :D :D fajne autko swoją drogą :>

0

Skoro mecz jest o godzinie 'pod Azję' to może niech sędziuje też ktoś poważny z zagranicy - np. Victor Kasai z Węgier, aby więcej Węgrów obejrzało El Clasico :P

1

Tego sie niestety troche obawiam :(

24

Najsmutniejsze to jest to, że po takim wspaniałym widowisku i na prawdę świetnym meczu (w pierwszej połowie Barcy), a w drugiej obu drużyn zamiast o piłce dyskutuje się o sędziach. Znowu.. piłka w cieniu błędu sędziego. Na prawdę się cieszę, że będzie ten VAR, oby zrobili z niego dobry użytek.

3

Mam takie wrażenie, że aby zostać arbitrem w LaLiga trzeba przedstawić oświadczenie od lekarza medycyny pracy, że ma się ubytek wzroku minimum 50%, ew. 25%, a resztę 'dorobią' na kursie ...

A tak całkiem na poważnie, to ciekawi mnie jakim cudem sędzia wyłapał wszystkie mniejsze i większe spalone (niektóre decyzje były tak dokładne, że byłem na prawdę pozytywnie zaskoczony), ale jakoś pół metrowego gola nie widział (czy tez nie chciał widzieć).. Jaja byłyby dopiero wtedy jakby po kontrze po tym incydencie Valencia wbiła gola (prawdę mówiąc powinna, bo okazję mieli świetną). Czekam na ten VAR z niecierpliwością (mam tylko nadzieję, że będą umieli go używać).

0

Swego czasu bardzo nie podobalo mi sie jego zachowanie i wymaszanie na Lucho czestszej gry, takie zachowanie nie pasowalo mi do Barcy. Obecnie musze przyznac ze gra tak dobrze, iz musze odwolac kazde zle slowo, ktorego na niego powiedzialem. Oby trwal w takiej formie jak najdluzej i omijaly go kontuzje :D

2

Wlasnie sprawdzalem co z Roberto (jakos mi wylecialo z glowy to, ze ma kontuzje). Cos w tym jest, ze nie ma tutaj miejsca na eksperymenty. Chcialbym zobaczyc Vermalene w srode z Juve. Mysle ze sobie chlopak spokojnie poradzi, tylko oby znow mu sie cos nie przydarzylo :/

0

Z tym Vermalenem wszystko fajnie tylko znajac zycie (i jego podatnosc na kontuzje) po 15 minutach mozemy miec juz tylko 2 z 4 srodkowych obroncow dostepnych. Zastanawia mnie czy Valverde nie sprobuje czegos innego - 3 obroncow - Semedo, Umtiti i Digne, do tego na 'wahadlach' Sergi Roberto i Alba, w srodku Busi, Iniesta i Rakitic i z przodu Messi z Luisem.

3

"Na dole zamieszczono informację o zwycięstwie Manchesteru City z Leicester (2:0). Podopieczni Pepa Guardioli wygrali do tej pory wszystkie dziesięć spotkań Premier League. " - City zagrało 12 meczów w PL, a wygrało 11 z nich (zremisowało z Evertonem o ile dobrze pamiętam jakoś w 2/3 kolejce). Także tutaj drobny błąd (nie wiem czy tłumaczeniu, czy na okładce)

0

Trudny mecz, trudny teren, rywal ktory sie dobrze broni i ew. wirus fifa w szeregach Barcelony - slowem mecz pulapka. Trzeba wyjsc z pelnym zaangazowaniem i szybko zdobyc gola, bo z kazda kolejna minuta Leganes bedzie roslo w sile. Oby wygrac i wieczorkiem na spokojnie odpalic sobie derby Madrytu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

3 pkt z Leganes to takie same 3 punkty jak z Walencja. Wg mnie z Leganes powinien wyjsc Pique i Umtiti, zdobyc szybko 2 gole i wtedy ich zmienic (glownie Umtiti, bo w sumie czy Pique jest w lepszej formie niz Verma to nie wiem).

17

Az przykro czytac o czyms takim jak zalonczenie kariery Leo :( a najsmutniejsze jest to, ze ta chwila sezonu na sezon bedzie coraz blizsza :(

8

Kawal klasowego zawodnika. Puyolem nigdy nie byl i nigdy nie bedzie, ale spedzil w Barcelonie wiele lat i w pelni oddal sie temu klubowi. Mimo ze gra coraz mniej wciaz prezentuje wysoki poziom. Wywiad bardzo dojrzaly i szczery, dobrze sie czyta takie wypowiedzi, znacznie lepiej niz 'politycznie poprawne' rozmowy jak z konferencji prasowych.

0

W wywiadzie w sumie powiedzial, ze by chcial, ale za kilka lat :> chyba troche za mlody jeszcze, zeby zakonczyc przygode z europejska pilka

1

Nic nie wymyslam, nie bylem ostatnio na biezaco i myslalem, ze moze cos mi umknelo :> ale jesli nie, to pozostanie czekac dalej, jak sie sprawa potoczy

0

Kurcze, a szkoda, bo myslalem, ze moze akurat brat szwagra jego kuzynki cos wie i da znac :D (no offence - tylko luzny zarcik)

0

Czy ktokolwiek wie coklwiek na temat nowej umowy Messiego? Koniec roku blisko, niby podpisana od czerwca, oficjalnie nic nie podano.. Zaczynam sie nieco obawiac, ze zarzad cos kombinuje i stracimy Leo :(

0

A co z umowa Messiego? Koniec roku idzie, niby od czerwca podpisana, ale oficjalnie nic nie wiadomo :/

1

Paco w gazie! :D

20

Moim zdaniem to pokłosie 'szybkiego powrotu po kontuzji'. Lekarze Urugwaju 'cudownie uzdrowili' Luisa, który powinien wrócić na boisko miesiąc później. Do tego od razu wszedł w mecze (bardzo trudne fizycznie, bo takie są eliminacje w Ameryce Południowej - kto choć raz zarwał nockę, żeby któryś z tych meczów obejrzeć, wie o czym mówię). Nie jest to już 20 latek, swoje w nogach też ma, sezon dopiero się rozpędza, a jest mocno eksploatowany i wyraźnie widać, że jest bardzo obok meczowego rytmu i najwyższej formy. Nie ma co się nad nim pastwić, bo grać i strzelać to on na pewno umie. Myślę, że przede wszystkim powinien odpocząć i spędzić kilka tygodni na treningach regeneracyjno-wzmacniających, tak abyśmy na wiosnę mogli mieć z niego dużo radości.

0

Psg wyglada w lidze mistrzow bardzo dobrze, ale szczerze mowiac poza LM to oni sie spcjalnie wysilac nie musza. Zobaczymy co bedzie na wiosne, jesli beda na fali to moga byc grozni, ale jesli trafia na twarda gre w obronie i rywala w formie (lepszej niz byl bayern) to moze byc bardzo roznie.

1

Szkoda, ze Borussia tak dala dupy w dwumeczu z Apoelem. Gdyby zgarnela w nim 6 pkt to sytuacja w grupie bylaby bardzo ciekawa, a tak w sumie to ten wczorajszy mecz na wembley byl troche o przyslowiowa pietruszke.

1

Liczę na to, że podzielisz się z nami tą pracą :D i oczywiście życzę 5!

0

W tym sezonie widziałem go w sumie w 3 meczach: z realem, Betisem i dziś z Sevilla i na prawdę gra świetnie.

1

Miałem rok temu - generalnie działa bardzo fajnie (choć muszę przyznać, że u mnie tylko na kablu - z routera czasem był kłopot z sygnałem i zacinało).

0

Początek sezonu Valencii jest na prawdę wyśmienity. Nie spodziewałem się po nich czegoś takiego. Ale już fenomenem jest Kondogbia - wygląda jakby zrobił jakiś poważny kurs u Busquetsa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?