0

Peugeot 206 - to taka wersja 'ładna',
A jak nie zależy Ci na wyglądzie to poszukaj Fiata Pandy - najtańsze auto w utrzymaniu jakie jeździ po drogach, ew. Fiata Punto (tylko uważaj, żeby nie był po nauce jazdy)

0

Zależy czego oczekujesz od samochodu, Audi na pewno będzie bardziej 'luksusowe', lepsze wykończenie, pewnie ciszej będzie chodzić, Astra to z założenia tanie autko i tak też zostało wykonane. Pamiętaj przede wszystkim jednak, że autko nie wystarczy kupić, ale trzeba też utrzymać i pod tym względem astra wydaje się tańsza (na pewno jeśli chodzi o części). Jeśli chodzi o awaryjność to zależy. Wg mnie jeśli masz opcję kupić sprawdzone audi to spoko, ale jeśli to będzie takie audi jak większość na polskim rynku (czyli 'niemiec płakał jak sprzedawał' albo takie, które przez 4 pokolenia było upalane pod blokiem/remizą to nie warto w ogóle na coś takiego patrzeć).

Nie wiem czego do końca szukasz, ale jak dołożysz jeszcze z 2/3 tys. to tak jak kolega wyżej napisał - Lexus IS 200, ew. Toyota jakaś, fajną opcją jest też np. Volvo s40 (ale tu byś musiał z 4/5 dołożyć).

0

Czy ktoś poza mną oglądał finał Pucharu Polski tylko po to, żeby posłuchać duetu Borek - Hajto?

0

Jak Leo niejednokrotnie pokazał - hat trick to dla niego za mało :D

5

Sporo po odejściu Iniesty mówi się o ewentualnym końcu kariery Messiego w Barcy, i naszło mnie takie przemyślenie, że Messi raczej nie przeniesie się do Argentyny (o czym wiele razy mówił) czy tez innych Chin/USA. Tak zdrowo rozsądkowo patrząc (z punktu widzenia ojca, a nie pilkarza) - za 2/3 lata jego dzieci będą juz w wieku szkolnym/przedszkolnym. Przeprowadzka wiazalaby się ze zmianą szkoły/środowiska/znajomych i jakoś ciężko mi sobie wyobrazić jak w szkole w Argentynie czułoby sie dziecko z nazwiskiem 'Messi'. Do tego dochodzi to, ze w Barcelonie mają wszystko, czego dusza zapragnie, a tak jak Leo ostatnio sam wspominał 'w Argentynie na ulicy' bywa niebezpiecznie. Chiny/USA byłyby świetne marketingowo i zarobkowo dla Leo, ale pytanie czy mu na tym aż tak zależy. Tutaj znów przeskok kulturowy jest ogromny. Ew. Opcja odejścia Messiego w tamte rejony wiązałaby się chyba z koniecznością 'zwiazku na odległość', a nasza 10 wiele razy pokazywała, że rodzina ma dla niego najwyższy priorytet. Także myślę, że Messi ma jeszcze spokojnych kilka lat gry w Barcy, a następnie zaslużoną emeryturę w Katalonii.

0

No właśnie ta opaska wyglądała jak wklejona :/

1

Trochę jakby Andres wygłosił mowę na swoim 'sportowym' pogrzebie.

Mam tylko nadziejęz ze nie mówi Barcy 'żegnaj', a 'do zobaczenia' !

Gracies Maestro!

5

Katalońskie gazety mają taki ból dupy, ze szok..
Moze i tam był karny, a może nie. Prawda jest taka, ze Bayern sam sobie jest winien tego wyniku: blad w przyjeciu Ribberiego przy sam na sam, 2 strzaly Lewego (głową po wolnym i ten w koncowce sam na sam), to co Navas wyjął jak Ribbery zakręcił 3 'realistami', pech Muellera przy piłce dogranej przez Ribberiego, czy w sytuacji gdzie z Lewym sobie przeszkodzili - w meczu z realem jak sie tego nie wykorzysta, to oni pobiegną i strzelą i nie ma co tutaj winy sędziów szukać. Dwumecz natomiast pozostaje otwarty, Bayern jak chce awansować musi po prostu zagrac skuteczniej we wtorek w Madrycie, bo wczoraj z gry miał zdecydowanie więcej.

1

Iniesta jest królem finałów. Nie pamiętam, aby kiedykolwiek w takowym zawiódł, a wielokrotnie (mimo, iż grał z Messim, Ronaldinho czy innymi wielkimi) był wybierany MVP meczów finałowych.

Mam nadzieję, że Camp Nou zgotuje Iniescie iście królewskie pożegnanie.

0

W sumie prawda..

0

Co do starty Neymara, to uważam akurat, że to nam wyszło na dobre. Z nim w składzie na pewno nie zaszlibysmy dalej.

0

Wystarczyło dobić na Camp Nou na 5:1, 6:1, albo i 7:1...

1

Barcelona praktycznie zapewniła sobie niechlubny tytuł 'frajera roku'. PSG bardzo długo walczyło o obronę tego jakże zaszczytnego pucharu, jednak przegranie dwumeczu, prowadząc po pierwszym 4:1 praktycznie zakończyło rywalizację. W grze pozostaje jeszcze tylko Manchester City - aby pokonać Barcelonę musiałby nie zdobyć Mistrzostwa Anglii.

2

Trudne mecze, nie oszukujmy sie, ale zdobycie w nich 10 punktów nie powinno byc dla Barcy zadnym wyzwaniem :D

2

Wiadomo, że to taki fajny, dodatkowy smaczek, ale ten rekord można ch**m o chrzan otrzeć, jeśli jego kosztem odpadniemy w LM.

0

Oby tylko Own Goal sie nie zaciął, moze byc bardzo potrzebny w decydującej fazie sezonu!

0

Chrzaniony wirus FIFa. Oby dobrze wrócić do ligi z Sevilla i możliwe szybko 'zamknac' rywalizację na krajowym podwórku.

0

Moze i się da :D nie wiem, nigdy nie bylem na takim stanowisku, nie mam pojecia co oni tam robią :/

0

Najpierw niech załatwią kontrakt Umtitiego.

0

A moze to i dobrze. Odpocznie sobie przed decydującą fazą sezonu

0

sorka, nie wiedziałem :/

1

Technologia w pilce noznej (swoja droga ciekawe ile czasu zajmuje zrobienie takiego czegos jak na filmiku)
https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/10156635901429305/

10

Generalnie ceny biletów w tym roku na Camp Nou to lekka przeginka, i o ile kibice jak my, którzy jadą na mecz raz/dwa w roku są gotowi zapłacić 50/80 euro za bilet, o tyle jak ktoś z miejscowych chciałby chodzić na mecz co 2 tygodnie to już dość mocno może uderzyć w jego budżet. Zresztą wystarczy spojrzeć na frekwencję w tym sezonie .. Smutno się patrzy na Camp Nou prześwitujące krzesełkami (choć wiem, że wpływ na to mają też często godziny spotkań itd.) , mimo wszystko myślę, że niższe ceny biletów (szczególnie na mecze ze słabszymi drużynami) pozwoliłyby częściej zapełniać stadion.

1

URWAŁ NAĆ!!!

Przez tą ostatnią wypowiedź zaraz będzie tu wysyp komentarzy o ronaldo ...

Myślę, że Messiemu bardziej chodziło o to, że w piłce nożnej gole strzelają napastnicy, pomocnicy rozgrywają, a obrońcy są od bronienia i nie można piłkarza rozliczać tylko i wyłącznie za liczby, które 'wyprodukował' w meczu. Sport, a szczególnie piłka nożna to nie matematyka - wystarczy popatrzeć na Iniestę - ostatnimi laty nie ma wcale jakiejś olbrzymiej ilości asyst (o golach nie wspomnę), a zobaczcie jak wygląda gra Barcy z nim i bez niego.

0

Oczywiście, nie neguję tego, wrecz przeciwnie - bardzo się cieszę, że Barca umie rozstrzygać takie mecze na swoją korzyść.

2

Chciałbym odgrzać kotleta i napisać swoje przemyślenia na temat dwumeczu z Chelsea.

Uważam, że ten dwumecz był równy. Wynik 4:1 (całościowo) pokazuje tyle co nic (no może poza tym, że Messi gra u nas). Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, iż mecz ten mógł się potoczyć zupełnie inaczej. Tym razem dopisało nam dużo szczęścia, bo nie wspominając o słupkach w Londynie, na Camp Nou londyńczycy również 2 razy obili obramowanie bramki, a do tego faul widmo Pique w polu karnym - mogło być bardzo różnie.

Cieszy mnie z tego dwumeczu skuteczność z jaką nasi piłkarze zagrali, bo poza 1 setką Suareza właściwie cała reszta co powinna (a przy golu na 1:0 Messiego - wcale nie powinna) wpadła. Wydaje mi się jednak, że całościowo Barca lepszy mecz zagrała wygrywając 1:0 z Atletico Madryt niż tutaj z Chelsea. Tam, mimo iż wynik był niższy, drużyna z Madrytu praktycznie nie stwarzała zagrożenia, a Chelsea co chwilę.

Patrząc na spokojnie na te spotkania, cieszy również wylosowanie Romy, Barca gra skutecznie, ale myślę, że na tym etapie mogłaby sobie nie dać rady z rozpędzonym City, czy Bayernem, który już w lidze ma wszystko ułożone i może wszystkie siły rzucić na LM.

Podsumowując, chciałbym, żeby Barca teraz spokojnie pokonała dziś Basków, a po przerwie na reprezentacje zacznie się prawdziwa zabawa i kluczowy moment sezonu!

2

Poszedlem za nomenklaturą użytą przez kibiców na oprawie meczowej :D

3

To jest cieszynka 'pomnik Jezusa Krola z Rio (ew. Swiebodzina)'. Messi po prostu pokazuje kto jest królem tego sportu.

0

Może trzeba pomyśleć o pracy z jakimś psychologiem? Młody chłopak z niego, fajnie jakby odpalił i pokazał pełnię swoich możliwości i umiejętności, które niewątpliwie posiada.

1

Nie wiem co Yerry Mina zrobil Valverde, ale zaczyna to wyglądać tak jak sprawa Vidala i Enrique..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?