40

Obudziłem się specjalnie o 2:20, żeby sobie obejrzeć jak tam ta Argentyna i czy serio jest z nimi tak źle. Nie jestem w stanie skomentować tego co widziałem. Zero pomysłu na grę, męczarnia, oglądanie tego sprawiało ból. Na pocieszenie tylko pozostaje mi to, że wiele drużyn które nic nie grały w grupie i w sumie po grupie również czasem wygrywa turnieje, choć przyznam szczerze, że zupełnie tego nie widzę.

1

I oby to nastąpiło póki Messi gra jeszcze w Barcelonie i jest w dobrym zdrowiu :D

0

Sluszna uwaga - moj blad, wybacz.

A komentarz powinienem edytowac i dodac wczorajszy come back Tottenhamu

0

To brzmi jak strasznie glupi pomysl - Neymar niech sobie pajacuje we Francji.

11

To że wczoraj Barcelona stała się dla Messiego Argentyną jest chyba najbardziej trafną wypowiedzią jaką słyszałem.

Piłka to sport drużynowy i samemu można zrobić dużo, ale niestety nie wszystko. Miejmy nadzieję, ze Leo będzie miał dalej motywację, żeby ciągnąć ten wózek na swoich plecach, a klub w końcu stworzy mu warunki do wygrywania odmładzając drużynę.

4

Gratulacje dla LFC i Klopa - zdziesiatkowana druzyna pokazala 'wielkiej' Barcelonie, ze na gadaniu nie konczy sie gra w pilke. Niby nikt nie zlekcewazyl, niby wszyscy zapowiadali gre o zwyciestwo i mowili, ze trzeba strzelic gola, a wyszlo 'copy-paste' z Rzymu. Pozostaje pogratulowac Liverpoolowi i liczyc na to, ze za rok Barca w koncu wyciagnie wnioski.

Swoja droga pod wzgledem come-backow ta edycja Ligi Mistrzow jest na prawde obfitujaca:
- Juventus z Atletico,
- United z PSG,
- Ajax z realem,
- no i teraz nasz ukochana Blaugrana :/

Pozostaje sie cieszyc z Ligi i powalczyc o Puchar Krola, a na Lige Mistrzow bedzie trzeba poczekac jeszcze co najmniej rok.

1

Kontuzje to zawsze paskudna sprawa i ktokolwiek je łapie to zła wiadomość. Cieszenie się, że będzie łatwiej bo rywal jest osłabiony jest żałosne, trzeba umieć wygrać z najlepszymi jeśli się chce osiągnąć sukces w LM.

1

To ja, bo nie podobała mi się postawa załatwiania sobie gry w składzie przez media. Bije się w pierś i uważam, że gadałem głupoty, a postawienie na MATSa szybko wyszło nam wszystkim na dobre.

2

Dokladnie odwrotna sytuacja niz wczoraj, gdzie w weekend przed meczem Barca grala o mistrzostwo z Atletico, a United wypoczywal.

28

Robota wykonana, mecz do zapomnienia. W weekend rotacje z Huesca i we wtorek pełna moc od początku na Camp Nou! Vamos!

1

Suarez po prostu jak ma za łatwą sytuację to ma wrażenie, że za bardzo kombinuje (patrz podanie od Messiego sam na sam, a Suarez szukał krótkiego słupka). Natomiast w jakiś dziwny/trudny/niestandardowy sposób gość często znajduje drogę do bramki (chociażby gole z Villareal czy wczorajszy). Pistolero - czekamy na Twój powrót w LM!!

11

Mecze Barcelony najlepiej oglada sie z komentarzem Ruya Hudsona z bein sports :D

0

Był jeszcze swego czasu Pepe, też niezły psychol..

0

W sytuacji gdyby okazało się że Chumi był nieuprawniony jest walkower czy automatyczna wylotka z rozgrywek? Bo jeśli walkower to w sumie Barcelona może dziś jeszcze (piszę w przerwie meczu) spokojnie dołożyć 2 lub 3 gole i zamknąć temat dwumeczu na dobre.

0

Luis, jak zresztą spora część napastników gra i strzela seriami - jak strzela to przez kilka meczów praktycznie non stop, jak się zatnie to choćby miał 5 'setek', nic mu nie będzie chciało wpaść. Oby te strzeleckie serie Luisa trwały jak najdłużej, a zacięcia trafiały się rzadko. Mamy świetną maszynę w ataku i jedyne co smuci to, ze się starzeje

0

I jak się okazuje na razie Barca poradziła sobie bez Messiego :D oby tak dalej

0

Tak myślałem, liczyłem, że ktoś będzie w stanie ocenić jakie są właśnie zalety takiego rozwiązania :D

0

Zastanawiał się ktoś z Was czemu Messi na fotkach wciąż chodzi z tym 'bandazem' przewiązanym przez szyję? W sensie nie chodzi mi o samą ideę tego, czy kwestie tylko wygląda to trochę śmiesznie. Są takie fajne 'temblaki', czy też uchwyty na właśnie uszkodzoną rękę ze specjalnymi paskami, regulujące ułożenie itd. a ten w tym bandażu (dodam link, żeby każdy wiedział co mam na myśli) (https://www.google.pl/search?q=temblak&client=ms-android-xiaomi&prmd=isvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjj1cjKkKfeAhUCWSwKHUqRBjwQ_AUIEigB&cshid=1540660955139&biw=360&bih=560)

Może ktoś z Was wie, czy taki bandaż jest lepszy w leczeniu? Czy może wygodniejszy? Bo nie sądzę , żeby klub czy Messi oszczędzali w ten sposób...

0

Można się było śmiać z Realu, ze bez Ronaldo nic nie grają, ciekawe jak Barca będzie grać bez Messiego

0

Na duży plus na pewno zaangażowanie i wg mnie swietny mecz Arthura, Busquetsa, Semedo i Pique no i bardzo ważne 3 pkt. Z trudnym rywalem. Na minus dziury w obronie.

0

Sory, ale chciał to ma. Sposób w jaki odszedł i jego pajacowanie powduje, że ani trochę mi go nie szkoda. Tym bardziej, że mam wrażenie, że jego umiejętności znacznie poszły w dół od czasu jego pierwszego seoznu w Barcy

1

Mnie tylko zastanawia jak to możliwe, że Sampaoli z Chile, czy też z Sevilli stworzył na prawdę solidne zespoły, a teraz nie stworzył nic..

14

Jak się patrzy na tego bramkarza na zbliżeniach (czy to mecz czy trening) to ma ske wrażenie, że jest caly czas zjarany (tak sądząc po oczach na przykład). Może dlatego ma taki spokój w bramce? :D

1

Dobra decyzja, przede wszystkim ze względu na zdrowie zawodników jak i kibiców (zaraz by pewnie doszło do jakichs zamieszek czy innej napiętej sytuacji). Piłka nożna nie powinna służyć do robienia polityki, a szantaż na Messim przez Palestynę był żałosny. Sami siebie w ten sposób osmieszyli.

1

Najbardziej mnie dziwi fakt, że taka liga jak Polska (która piłkarsko odstaje mocno od Europy) ma VAR, a w Lidze Mistrzów wciąż go nie ma. Są w ogóle plany, żeby go wprowadzić?
Dobrze, że chociaż na mundialu w Rosji będzie, no i w przyszłym sezonie w La Liga. Nie rozumiem tej całej niechęci do wspierania sędziów technologią :/

0

Już balonik nadmuchany, już 3 kolejnych następców Messiego każdy widział, a tu klops :o

1

Może i racja, choć ja w sumie już nie wiem czy bliżej była Roma, czy nie. Przy prawidłowych decyzjach sędziów te mecze mogłyby potoczyć się zupełnie inaczej, więc ciężko jednoznacznie ocenić kto był bliżej. Zgoda, że Bayernowi 1 gol dawał awans, a Romie dogrywkę (patrząc w ten sposób zgadza się - Bayern był bliżej). Ale jeśli weźmiemy pod uwagę klarowne okazje na gola, mam wrażenie, że Roma tych okazji miała więcej.

4

Smutna sprawa ten mecz dziś, Roma była tak blisko, chyba bliżej nawet niż wczoraj Bayern. Oba te mecze są naznaczone nieco błędami sędziów (karny dla Bayernu po ręce Marcelo i dla Romy przy strzale, który byłby golem). A parę godzin wcześniej w Warszawie grano finał Pucharu Polski - Piesio fauluje, sędzia ma wątpliwość, zagląda w ekran, widzi powtórkę, 30 sekund i czerwo z automatu. Gdyby nie dwa takie błędy finał LM w tym roku mógłby wyglądać zupełnie inaczej, ale i tak znajdą się tacy co powiedzą, że VAR zabija piłkę nożną i że to urok tego sportu, że są błędy sędziów - jeśli jesteście tacy pewni tej opinii to idźcie teraz do szatni Romy i powiedzcie tym chłopakom, którzy przekroczyli swój poziom i najśmielsze oczekiwania, a byli jednocześnie tak blisko finału, że błędy sędziowskie są wpisane w tą grę i ich praca nie ma sensu, bo taki urok piłki, że są błędy sędziów.

Ps. nie mam bólu dupy, bo tak samo uważam, że Barcelonie kilka razy pomogli sędziowie (chociażby pamiętny mecz z Chelsea zakończony Iniestazo), uważam po prostu, że skoro od wielu lat wszyscy mogą oglądać powtórki, to dlaczego pozbawiamy tego przywileju sędziów?

0

https://www.wykop.pl/link/4293495/niemoralna-propozycja-dla-pani-sylwii/

Gdyby ktoś szukał link do tego 'wydarzenia' :D

0

hahah ja liczyłem na jakieś smaczki :/ trochę się niestety zawiodłem. Poziom komentarza pana Hajto jest żałosny, ale czego wymagać od gościa, który nigdy nie powinien się tym zajmować :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?