0

@Wronadlinho ten sam problem mam

0

O ktorej mniej wiecej walczy Blachowicz

0

@Homeopata8989 aa teraz dopiero mi sie tabela zaktualizowała

0

@Yosemite skąd masz te 10pkt? Ja widze 7

0

@jeyx77x ta odrazu dziesiątkę max 2 bramki stracą stawiam na wynik 2:1 dla królewskich

0

@Zoker pol składu podstawowego kontuzjowane

2

@Gregsky10 male znaczenie czy zostanie czy nie i tak juz wszytko przegrane W sumie niech juz teraz się go pozbędą bo Jeszcze wygra na koniec 5 męczy z rzędu i go zostawia

0

@Kwasiak98 najwazniejsza byla z Dominikem

42

@Kubox w kinie sie nie gada więc nie zanudzisz

1

@Bartolomeoxx ty tak serio gadasz czy troll?

0

@lucca87 a jakie będą wymówki jak przegramy? Puki co jak przychodzi ważniejszy mecz to dostajemy w łeb więc nie byl bym taki do przodu

1

@Holsik o wygranej w totka to bym pewnie przez killa dni nie spał

2

Rummenigge dla Corriere dello Sport:

„Rozbawiły mnie szczegóły kontraktu Messiego. Mogę mu tylko pogratulować zdobycia tak astronomicznej kwoty. Sytuacja pod kątem wynagrodzenia dla piłkarzy wymaga zmiany ”

0

Jest może ktos obeznany w dofinansowaniach na remonty domów jednorodzinnych? Glownie chodzi mi o ten program czyste powietrze Jak tak to prosze priv

0

@Yosemite bardziej to rywale zaczęli słabiej grać

0

@Murazor a kto nie ma w tym biznesie?

0

@pepo_barcarzadzi a kto napisal ze to jest nazwisko? Śmieszku

4

@Khajio hmm czemu powazny? Kariery to wybitnej nie ma jako trener

2

@FafitFCB jakies dzbany

0

@itmustbejoke a myślisz ze messi nie ma?

0

@MESSIah16 Ronaldo wszystkich zjada w social mediach

0

@DaPi co to za nazwiska Witsel hazard guereiro akanji delaney brand to nie sa topowe nazwiska humels to juz najlepsze lata ma za sobą a no i Reus co wiecznie jest kontuzjowany tam to tylko Sancho Haaland to czołówka A Bayern ma cały skład zbudowany z Topki

0

@joloskyy no w tym roku wyjątkowo nikt bardziej zmierzam do tego ze tam żaden topowu zawodnik nie zostaje na długo Haland i Sancho zapewne w tym roku odejda i wszytko znów od nowa rusza

1

@batoosz nawet śmieszne

0

@DaPi a co ma trener zrobić jak co roku zazwyczaj ci najlepsi odchodzą i tak patrząc na ich kadre a na kadre Bayern to mega różnica jest nie wiem jakim cudem oni maja tam wymagania wybrac ligę

1

@KacperVEB gaz lepiej wychodzi i zero roboty

0

@krissu8 a dostęp do gazu masz? Pelet to najgorsze co może byc juz szybciej ekogroszek

1

@LeoMessi1994 widocznue jakiś problem jest moze cos zdrowotnego

7

@LeoMessi1994 naprawdę myslisz ze nikt by na to tam nie wpadł?

0

@KacperVEB nie zdziwił bym sie jak jego następnym przystankiem bedzie Madryt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?