piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wronadlinho ten sam problem mam
0
O ktorej mniej wiecej walczy Blachowicz
0
@Homeopata8989 aa teraz dopiero mi sie tabela zaktualizowała
0
@Yosemite skąd masz te 10pkt? Ja widze 7
0
@jeyx77x ta odrazu dziesiątkę max 2 bramki stracą stawiam na wynik 2:1 dla królewskich
0
@Zoker pol składu podstawowego kontuzjowane
2
@Gregsky10 male znaczenie czy zostanie czy nie i tak juz wszytko przegrane W sumie niech juz teraz się go pozbędą bo Jeszcze wygra na koniec 5 męczy z rzędu i go zostawia
0
@Kwasiak98 najwazniejsza byla z Dominikem
42
@Kubox w kinie sie nie gada więc nie zanudzisz
1
@Bartolomeoxx ty tak serio gadasz czy troll?
0
@lucca87 a jakie będą wymówki jak przegramy? Puki co jak przychodzi ważniejszy mecz to dostajemy w łeb więc nie byl bym taki do przodu
1
@Holsik o wygranej w totka to bym pewnie przez killa dni nie spał
2
Rummenigge dla Corriere dello Sport:
„Rozbawiły mnie szczegóły kontraktu Messiego. Mogę mu tylko pogratulować zdobycia tak astronomicznej kwoty. Sytuacja pod kątem wynagrodzenia dla piłkarzy wymaga zmiany ”
0
Jest może ktos obeznany w dofinansowaniach na remonty domów jednorodzinnych? Glownie chodzi mi o ten program czyste powietrze Jak tak to prosze priv
0
@Yosemite bardziej to rywale zaczęli słabiej grać
0
@Murazor a kto nie ma w tym biznesie?
0
@pepo_barcarzadzi a kto napisal ze to jest nazwisko? Śmieszku
4
@Khajio hmm czemu powazny? Kariery to wybitnej nie ma jako trener
2
@FafitFCB jakies dzbany
0
@itmustbejoke a myślisz ze messi nie ma?
0
@MESSIah16 Ronaldo wszystkich zjada w social mediach
0
@DaPi co to za nazwiska Witsel hazard guereiro akanji delaney brand to nie sa topowe nazwiska humels to juz najlepsze lata ma za sobą a no i Reus co wiecznie jest kontuzjowany tam to tylko Sancho Haaland to czołówka A Bayern ma cały skład zbudowany z Topki
0
@joloskyy no w tym roku wyjątkowo nikt bardziej zmierzam do tego ze tam żaden topowu zawodnik nie zostaje na długo Haland i Sancho zapewne w tym roku odejda i wszytko znów od nowa rusza
1
@batoosz nawet śmieszne
0
@DaPi a co ma trener zrobić jak co roku zazwyczaj ci najlepsi odchodzą i tak patrząc na ich kadre a na kadre Bayern to mega różnica jest nie wiem jakim cudem oni maja tam wymagania wybrac ligę
1
@KacperVEB gaz lepiej wychodzi i zero roboty
0
@krissu8 a dostęp do gazu masz? Pelet to najgorsze co może byc juz szybciej ekogroszek
1
@LeoMessi1994 widocznue jakiś problem jest moze cos zdrowotnego
7
@LeoMessi1994 naprawdę myslisz ze nikt by na to tam nie wpadł?
0
@KacperVEB nie zdziwił bym sie jak jego następnym przystankiem bedzie Madryt