0

Bardziej chodzi mi o jakies inne sklepy Official drogi jest

0

głupie tłumaczenie

0

Jaki polecanie sklep jak chce kupic jakies ubrania FCB?

0

mu chyba o to chodzi ze Dembe nie pokazuje serducha na boisku

0

Jaki jest rekord goli leo w jednej edycji ?

0

''nie podoba mi się projekt PSG , przyszedł katarski szejk i myśli że petrodolarami wszystko sobie kupi''. Bo dokładnie jest to samo w City tyle ze city nam Neymara nie kupilo i nie ma takiego bólu

0

Jak Real by wygrał z City to tez bys był zadowolony ? Bo mam take wrażenie ze tu dużo ludzi ma te nienawiść do Psg za transfer

0

Kupywal ktos z prodirectsoccer niezle ceny ubran klubowych maja i tak sie zastanawiam czy aby napewno orginały

3

dziwne to zdjecie

1

Tez chciał bym byc takim emerytem

1

Hhahaha

1

Tak sobie myśle o Ronaldo jak on odejdzie na emeryture to bedzie mi smutno .Nie wiem cz to normalne

14

Nie wiem czy bym nerwowo wytrzymał

0

Najpierw był gol Potem red

0

Na kogo teraz stawiacie kto zostanie nowym trenerem ?

0

Co się stało z belloti z Torino poprzedni sezon miał świetny teraz coś o nim nie slychac

0

Nom wbija gola i cofną na kontry

0

Syn mocno podobny do cr7 tylko karnacji inna

0

Xtrme wazy 2kg jak bym chciał go wziąć za granice to 2kg to juz sporo jak wsadzasz do walizki do samolotu + i te 28cm

0

Głowie bede go używal w robcie . no i do kompa chciałem go podłączać do meczów/filmów aktualnie na słuchawkach ogladam to słabo . Jakas plaża Najbardziej co mnie chyba zraza do xtrme to rozmiary

0

Miał może ktos JBl Xtrme i JBL Charge 3 Nie moge sie zdecydowac co wybrać jakies opinie ?

0

Jakie kwity potrzebuje żeby wziasc cos na raty w mediamarku?

0

co za teorie spiskowe

0

Czyżby zizu szykowal Llorente na Psg

0

to nie jest kopanina to sa po prostu geniusze obrony:)))

6

2 mecz dzis w Ekstraklasie i znów 0-0 Widac genialna Obrona w tej Polskiej lidze

0

Jaki wynik Slaska stawiacie z sandałami ?

0

Ma ktoś głośnik jbl extrime jak oceny i czy się nadaje sie żeby z kompem połączyć do filmow

8

Ten Gosc wyglądał jak by dostał z Partyzanta w klate pytanie ile dodał od siebie

0

Wie ktos czemu na Watfort z WBA jest taki duzy kurs ? 2.20?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?