piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardziej chodzi mi o jakies inne sklepy Official drogi jest
0
głupie tłumaczenie
0
Jaki polecanie sklep jak chce kupic jakies ubrania FCB?
0
mu chyba o to chodzi ze Dembe nie pokazuje serducha na boisku
0
Jaki jest rekord goli leo w jednej edycji ?
0
''nie podoba mi się projekt PSG , przyszedł katarski szejk i myśli że petrodolarami wszystko sobie kupi''. Bo dokładnie jest to samo w City tyle ze city nam Neymara nie kupilo i nie ma takiego bólu
0
Jak Real by wygrał z City to tez bys był zadowolony ? Bo mam take wrażenie ze tu dużo ludzi ma te nienawiść do Psg za transfer
0
Kupywal ktos z prodirectsoccer niezle ceny ubran klubowych maja i tak sie zastanawiam czy aby napewno orginały
3
dziwne to zdjecie
1
Tez chciał bym byc takim emerytem
1
Hhahaha
1
Tak sobie myśle o Ronaldo jak on odejdzie na emeryture to bedzie mi smutno .Nie wiem cz to normalne
14
Nie wiem czy bym nerwowo wytrzymał
0
Najpierw był gol Potem red
0
Na kogo teraz stawiacie kto zostanie nowym trenerem ?
0
Co się stało z belloti z Torino poprzedni sezon miał świetny teraz coś o nim nie slychac
0
Nom wbija gola i cofną na kontry
0
Syn mocno podobny do cr7 tylko karnacji inna
0
Xtrme wazy 2kg jak bym chciał go wziąć za granice to 2kg to juz sporo jak wsadzasz do walizki do samolotu + i te 28cm
0
Głowie bede go używal w robcie . no i do kompa chciałem go podłączać do meczów/filmów aktualnie na słuchawkach ogladam to słabo . Jakas plaża Najbardziej co mnie chyba zraza do xtrme to rozmiary
0
Miał może ktos JBl Xtrme i JBL Charge 3 Nie moge sie zdecydowac co wybrać jakies opinie ?
0
Jakie kwity potrzebuje żeby wziasc cos na raty w mediamarku?
0
co za teorie spiskowe
0
Czyżby zizu szykowal Llorente na Psg
0
to nie jest kopanina to sa po prostu geniusze obrony:)))
6
2 mecz dzis w Ekstraklasie i znów 0-0 Widac genialna Obrona w tej Polskiej lidze
0
Jaki wynik Slaska stawiacie z sandałami ?
0
Ma ktoś głośnik jbl extrime jak oceny i czy się nadaje sie żeby z kompem połączyć do filmow
8
Ten Gosc wyglądał jak by dostał z Partyzanta w klate pytanie ile dodał od siebie
0
Wie ktos czemu na Watfort z WBA jest taki duzy kurs ? 2.20?