piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
nie stawiał bym Argentyny
0
Jak mu nie zaoferują miejsa w skladnie to stawiam ze nie przyjdzie Koles który jeszcze niedawno był top 3 w plebiscycie o złota piłke .tak wiem zaraz napiszecie ze to nic nie warte . Nie przyjdzie zeby siedzieć na ławce gdyż moze wybrac tak naprawde klub jak chce
0
Zidan
26
Nie sadze żeby przychodził do Barcy żeby byc 12 zawodnikem
0
Slah chyba nie odpusci juz tego
2
Mieszkam nad morzem kupił bym spora działkę i postawił domki na sezon i przez te 3miechy bym spokojnie zarobił tyle żebym mógł żyć na poziomie do następnego sezonu bądź kilupil bym z 3mieszkania i bym je wynajmowal
0
Pod koniec marca ma miec premiera Huawei P20 Zapowiadaja sie sztos telefony az sam sie chyba skusze na P20 lite ale od samsunga to juz bym wolał Xiaomi
0
to Chelsea szuka tego napastnika cos znalesc nie moze
0
Niemcy sztos ubrania maja
0
Kozackie
0
Jak dla mnie w pełni słuszne powołanie . umiejętności nadrabia Praca takie dziki sa potrzebne
0
Te 41 meczy to po 90 min /? czy mowisz tez o takich co wchodził na końcówki (lepiej jak bys w minutach pisał )
0
To teraz kim jestesmy?
0
Powodzenia w sprawdzaniu pewnie 100k projektów .Tez mi sie te koszulki na Mundial nie podobaja .+Nigdy nie dopasujesz żeby kazdemu sie podobały Jeden woli paski drugi kwadraty .Wiec wydaje mi sie ze takie cos bez sensu jest
27
ciezko sie na tej pozycji zdobywa cos takiego
0
no moze
0
Moja 11 nie musisz sie z nią zgadzać
0
Nom mozliwe :) Ze Alba lepszy w tym sezonie Jestem zdania tez takiego ze takie 11 sie typuje na koniec sezonu a nie w decydującej fazie I jak sie zamierzacie strac jak ktos nie wstawi waszych ulubieńców w 11 To jestem zdania ze bez sensu takie posty:)
0
Twoj tatko Janusz"_)
1
Moja 11 nie twoja:) / Nom i nigdy nie zrobisz uczciwej 11 zawsze ktos bedzie pokrzywdzony:)
0
De Gea - Kimmich .Umtiti .Otamedna.Marcelo.Busi.De Bruyne .Modric . CR7.Messi.Salah
0
Jestem zdania ze takie 11 sa bez sensu bo nigdy nie wytypujesz takej żeby wszystkim odpowiadało
0
To digne sie załapał do kadry myślałem ze za mierny na francje
0
Milion
25
Niezły zapłon
1
Jaki kolor pasuje do brązowego ? A czarny pasuje ?
0
#SalahMusisz
1
Mam je w kolorze czarnym i sa wygadne i pasuja do joggerów
0
Messi tez ma słabsze miesiące i nie gadajcie mi prosze ze messi gra cały sezon w formie:)
0
Jaki piłkarz jest cały rok w formie powiedz mi?