piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O panie
0
Barca vs Real to by było:) + jeszcze masz tylko pewnie z 1000 km
0
Te bilety sa na imie nazwisko? Genialna rzecz taki bilet jak by jeszcze udało sie jakis fajny finał to juz bomba
0
Wiadomo juz cos o ''Gra o tron'' data premiery nowego sezonu>?
1
Bodygard Zawodowiec /Sasiedzi 2
0
Do Kijowa dosyc blisko to spoko .Jaka cena biletu ?
0
Dokładnie tak :) .. Przygotowałem na pózniej .A niech se jeszcze klika polezy ..'',,.;.,;l
1
Ewidentnie cie boli to ze twoja reprezentacja dostała oklep :)) ,,..,;.;,;.;/
8
Aha.Długo nad tym myślałeś ?
2
Chyba Messi
0
Icardi jest to Messi powołania nie wysłał
0
Dosyc fajny skład
0
To nie jest to
0
Siema
3
dobrze ze dodales;'' Pierwszym''
0
to niezly troll
10
az mi sie wierzyć nie chce bedzie mial raptem 31 lat
0
Nom a za rok moim marzeniem bedzie gra dla Chin.Bo mi na chleba nie starczy
0
Najbardziej mnie śmieszą słowa'' Moj marzenie było grac w Barcy ''
0
Tylko jak on dostanie duzo to inni sie upomną Jak dla mnie powinnien miec Pensje na poziomie Rakitic /Robert
0
Może
0
Co ciekawe syn ma na imię AleJadro
8
Naszemu ulubieńcowi urodzilo się 3 dziecko graty Ramos liczę że przeczytasz
0
No niby jo tylko szkoda tej rundy na train co michu nie zabił z p250 a powinien zapewne by było po meczu
0
Nom
4
Szkoda VP
8
Jak dla mnie fatalny . Jak ja bym miał se robic herb to zdecydowanie cos mniej oczo jebnego
1
urban city .Zalando .Answear .Haus
0
Dla mnie wystarczy ze robi różnice na boisko
11
Nie chciał bym zobaczyc Neymara w RM bo to dla mnie top 3 swiata wiec wolał bym żeby największy rywal sie tak nie wzmocnił