0

O panie

0

Barca vs Real to by było:) + jeszcze masz tylko pewnie z 1000 km

0

Te bilety sa na imie nazwisko? Genialna rzecz taki bilet jak by jeszcze udało sie jakis fajny finał to juz bomba

0

Wiadomo juz cos o ''Gra o tron'' data premiery nowego sezonu>?

1

Bodygard Zawodowiec /Sasiedzi 2

0

Do Kijowa dosyc blisko to spoko .Jaka cena biletu ?

0

Dokładnie tak :) .. Przygotowałem na pózniej .A niech se jeszcze klika polezy ..'',,.;.,;l

1

Ewidentnie cie boli to ze twoja reprezentacja dostała oklep :)) ,,..,;.;,;.;/

8

Aha.Długo nad tym myślałeś ?

2

Chyba Messi

0

Icardi jest to Messi powołania nie wysłał

0

Dosyc fajny skład

0

To nie jest to

0

Siema

3

dobrze ze dodales;'' Pierwszym''

0

to niezly troll

10

az mi sie wierzyć nie chce bedzie mial raptem 31 lat

0

Nom a za rok moim marzeniem bedzie gra dla Chin.Bo mi na chleba nie starczy

0

Najbardziej mnie śmieszą słowa'' Moj marzenie było grac w Barcy ''

0

Tylko jak on dostanie duzo to inni sie upomną Jak dla mnie powinnien miec Pensje na poziomie Rakitic /Robert

0

Może

0

Co ciekawe syn ma na imię AleJadro

8

Naszemu ulubieńcowi urodzilo się 3 dziecko graty Ramos liczę że przeczytasz

0

No niby jo tylko szkoda tej rundy na train co michu nie zabił z p250 a powinien zapewne by było po meczu

0

Nom

4

Szkoda VP

8

Jak dla mnie fatalny . Jak ja bym miał se robic herb to zdecydowanie cos mniej oczo jebnego

1

urban city .Zalando .Answear .Haus

0

Dla mnie wystarczy ze robi różnice na boisko

11

Nie chciał bym zobaczyc Neymara w RM bo to dla mnie top 3 swiata wiec wolał bym żeby największy rywal sie tak nie wzmocnił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?