piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
wy tu mecz a patus duchy wzywa babci
0
ten zespół zgromadził u siebie 10pkt przez 14 meczy
0
napiwno
0
Jak Luch był trenerem to z czego pamiętam zadyszka złapała nas w decydującym momencie sezonu .Jak Karlo był trenerem RM to złapała ich zadyszka w decydującym momencie wtedy nie mieli chip?
0
nom troche nie potrzebne ryzyko wielu kontuzji
0
Mowisz o Espanyol Barcelona?
1
to samo u nas
0
Jest jakis Bukmacher co mozna doladowac po przez PSC bo mam 30 dyszki na karcie i nie wiem co mam z nimi zrobic lub jakas ruletka cs go
0
zara porty ci nie wytrzymają
1
Chyba chcesz wymusić to żeby ktoś powiedział LM
0
T a k samo można powiedzieć że Messi nie strzela goli z głowy bo nie ma do tego warunków. A Ronaldo nie ma warunków do balansu ciałem
1
Salah jo ale kane też mi się nie widzi
1
W tamtym roku się podobnie odpalił i dopiero się zatrzymał w następnym sezonie
2
Całe życie mu dobrze podają a Leo nie podają nie sprawiedliwe :) :) :)
0
nie za duzo? i to jeszcze 3 btts
0
ciezko bedzie to róznica 19goli to co najmniej 2 sezony
1
zastanów sie nad Realem Bts
0
W necie jest ten odcinek to co za problem
0
Bez zastanowienia
1
Nie wyobrażam sobie co by się działo jak by Barca odpadła strona rip
0
dzieki za odp
0
https://nbsklep.pl/new_balance_mrl247ln.html Posiada ktos ten model NB Pytanie brzmi czy ten zamsz dobrze wygląda po jakims czasie? z doświadczenia wiem ze to róznie bywa.Nie moge znalesc opini o tym modeli
0
Nom Oby troche mnie dziwi to ze nikt go szybciej nie kupil 21 lat to juz troche jest:)
0
Nom.Mam nadzieje ze to nie bedzie drugi Duglas 21lat to juz nie taki małolat
1
W necie masz dostępny 2 sezon
0
Ogladal ktos tego Arthur w akcji ? wart tych 30 melonów ?
1
Miała byc wojna Bale vs Neymar ale cos nie pykło
0
City vs Bayern
Barca vs Real
Liv vs United
Roma vs Juventus
Chciałbym żeby city trafiło (Real. Barcelona.Bayern i zobaczyć czy naprawdę tacy mocni jak ich malują
0
Roma vs Juve
Liv vs United
City vs Bayern
Real vs Barca
0
Jak juz to Gdynia/Gdańsk Lub internetowy