0

Fajnie sie oglada mecze w kinie

0

wypłata pewnie 3 razy większa

1

Jak Barcy uda się awansować to pary najlepsze by były Roma vs Real Barca vs Sevilla + placzu na stronie by nie było że ustawione

0

Moje 5 dych. Jeszcze niedawno było że Angielska piłka wraca do Europy. A spore prawdopodobieństwo że zostanie 2 klub z angli w LM

0

zaczynam sie o awans Romy martwic

0

Wie ktos moze gdzie znajdę film ''Najlepszy''

0

Jedno szczescie ze jest Andrzej

8

no mam nadzieje bo mam na kuponie Roma Awans man Win

4

Nie lepiej obejrzeć na necie szybciej?

1

Awans Romy

0

Jak by udało mu się wygrać LM to ja zdobędzie

0

Nom mecze były tragiczne sztuczne ze uj.Nom i irytowało mnie to ze nie uzywali bo pewnie nie mogli Orginalnych nazwy klubów i herbów .Jak słyszałem Klub z Londynu to juz mnie uj strzelał + jeszcze te zajebiste w Paint robione herby /stroje

0

i co jak ocena koncowa 21 thunder?

1

Moze zle to napisałem ale chodzi mi o to bardziej ze wielu ludzi ma o duzo większe problemy i daja rade a ten tu lapie depresje bo gwizdaja na niego . I jestem ciekaw czy to wszytko jest prawdą co on gada:)

1

On nie jest pierwszym co na niego gwizdają .Chlop musi mieć strasznie słaby łep

0

Nom moze i masz racje

0

Jak mialem egzamin to tez sie spotkałem z jakims zajechanym sprzęgłem ale Egzaminatorzy dosyc przymykają oczy jak ci zgasnie mi zgas raz albo dwa

1

Tez nie bardzo kumam jak mozna współczuć komus jak ten ktos Gral u boku największych gwiazd piłki mieszka w Barcelonie a Hajsu pewnie starczy do końca zycia .

1

To zobaczysz jak cie we wtorek złapie stres

0

Pierwszy egzamin?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Dziwny ten immobile napastnik jednej ligi

0

Tak rzeczy ci zostaja

2

Nie można zapominać że malaga to najgorsza drużyna i grali prawie cały mecz w 10

0

co to jest za producent ?

0

Ja oglądałem na filser

0

niby czemu nie ma sie wypowiadać ?

0

takiego cyrku dawno nie ogladalem tera to wzywaja Lepera nie wiem czy sie śmiać czy płakać

0

On ma w planach robic zmiany?

1

dokładnie tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?