piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie sie oglada mecze w kinie
0
wypłata pewnie 3 razy większa
1
Jak Barcy uda się awansować to pary najlepsze by były Roma vs Real Barca vs Sevilla + placzu na stronie by nie było że ustawione
0
Moje 5 dych. Jeszcze niedawno było że Angielska piłka wraca do Europy. A spore prawdopodobieństwo że zostanie 2 klub z angli w LM
0
zaczynam sie o awans Romy martwic
0
Wie ktos moze gdzie znajdę film ''Najlepszy''
0
Jedno szczescie ze jest Andrzej
8
no mam nadzieje bo mam na kuponie Roma Awans man Win
4
Nie lepiej obejrzeć na necie szybciej?
1
Awans Romy
0
Jak by udało mu się wygrać LM to ja zdobędzie
0
Nom mecze były tragiczne sztuczne ze uj.Nom i irytowało mnie to ze nie uzywali bo pewnie nie mogli Orginalnych nazwy klubów i herbów .Jak słyszałem Klub z Londynu to juz mnie uj strzelał + jeszcze te zajebiste w Paint robione herby /stroje
0
i co jak ocena koncowa 21 thunder?
1
Moze zle to napisałem ale chodzi mi o to bardziej ze wielu ludzi ma o duzo większe problemy i daja rade a ten tu lapie depresje bo gwizdaja na niego . I jestem ciekaw czy to wszytko jest prawdą co on gada:)
1
On nie jest pierwszym co na niego gwizdają .Chlop musi mieć strasznie słaby łep
0
Nom moze i masz racje
0
Jak mialem egzamin to tez sie spotkałem z jakims zajechanym sprzęgłem ale Egzaminatorzy dosyc przymykają oczy jak ci zgasnie mi zgas raz albo dwa
1
Tez nie bardzo kumam jak mozna współczuć komus jak ten ktos Gral u boku największych gwiazd piłki mieszka w Barcelonie a Hajsu pewnie starczy do końca zycia .
1
To zobaczysz jak cie we wtorek złapie stres
0
Pierwszy egzamin?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Dziwny ten immobile napastnik jednej ligi
0
Tak rzeczy ci zostaja
2
Nie można zapominać że malaga to najgorsza drużyna i grali prawie cały mecz w 10
0
co to jest za producent ?
0
Ja oglądałem na filser
0
niby czemu nie ma sie wypowiadać ?
0
takiego cyrku dawno nie ogladalem tera to wzywaja Lepera nie wiem czy sie śmiać czy płakać
0
On ma w planach robic zmiany?
1
dokładnie tak