piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
obejrzane mam
0
nie podoba mi sie ten serial
0
Poleci ktos jakis Serial przygodowy?
0
Wie ktos czy bedzie 3 sezon Marco Polo?
1
Mbappe/Pogba/Verati/Kevin
23
Bez przesady chyba top 5 laligi
0
Liczyłem na to że chociaż ktoś wspomni o ich grze jak się prezentowali
1
To pokazuje jacy są zmienni ludzie
0
Jak Girona zremisowała z levante to nawet nikt nie wspomniał a jak wygrywali to pół larable pisało jaki to oni fajny futbol grają
0
max 6
1
https://www.zalando.pl/jordan-jordan-clc99-jumpman-czapka-z-daszkiem-joc44e00h-q11.html?size=One%2520Size&zoom=true https://www.zalando.pl/jordan-jumpman-snapback-czapka-z-daszkiem-joc44e00i-q12.html?size=One%20Size&wmc=SEM48_PL_NAWBNARGNB_ZL.GO_PLA.&opc=2211&gclid=EAIaIQobChMIjruSw_CU2gIVChMbCh1PlgoWEAQYBCABEgIqe_D_BwE&gclsrc=aw.ds
0
Waldek to stary piernik juz:_)
0
21 wole juz teraz zareagować
1
Jaki polecacie szampon przeciw siwieniu ?> bo kilka włosków siwych wyskoczyło ten Dx2 to nie działa ponoć
3
CR7 moze nie darze go jakąś wielką sympatią ale szanuje gracza .Raul.Carlos ,Alonso .Marcelo .Modrić .Varan.Beckham.Kaka .Zidane
0
I rzeczy które sa ważne a pisanie na LaRambla jest mało ważne:)
2
A dopiero teraz zobaczłem sorry:) Ciekawy nick:)
0
dziena
1
Najbardziej martwił bym sie o City marny kurs mecz wyjazdowy
0
nie jestem na sprawdzianie z polaka wiec pisze jak chce .I nie przesadzaj z tymi błędami bo nie napisalem kilka kropek czy znaku zapytania jak cos ci nie odpowiada to nie czytaj
0
Komentarz usunięty
1
Była mniej wiecje znana
0
Sa plotki i zazwyczaj sa w miare prawdziwe ;/ Skąd byla wiadoma cena Coutinho ? jak tam nie ma klauzuli ?
1
Ale teraz błysnąłeś
0
Chyba łeb ich swędzi 600 zl za koszulkę
0
Boże nie mowie tu o cennie co do dolara . ile mniej wiecej jak mowilo sie ze za Demblele bedzie trzeba połozyć z 120-150 mln a na transfermarktet to cena pewnie byla z 50 kumasz juz geniuszu ?
0
Ale w wszyscy jestescie mądrzy . Jak bys nie wiedzial to Transfermarket to cena 7.5 mln no napewno:). Mowie o realnej cenie :0 Geniuszu
0
jaka jest cena tego Justin Kluivert
2
Watahe oglądałeś. Już nie pszedzadzaj że tak tragicznie jest kilka ciekawych seriali
0
Tak - 3