0

A wyobrażasz sobie co by było jak by miał 1 wiecej ?

1

nie da sie byc sezon w formie

1

Pamietam jak sie uśmiałem z artykułu na białej Ze Cr załozył sie z kolegami ze zostanie królem strzelców .Coraz mniej do śmiechu

0

bez szału

1

4 to za mało co najmniej 7

0

Vardy mial 30 lat on ma 25

1

fajnie to wyglada

6

I to jest własnie przesrane w ich zyciu na miasto sobie nie wyjda bo zaraz idzie za nimi 500 osob

1

Ciekawe w jakiej sa formie bo tak naprawde to juz dawno z nikim dobrym nie grali

0

To juz wole Jage Tyle ze mi jaka kupon psuje

0

Jaga to mistrza chyba chce odpuscic

0

Nie ma co porównywac Salah z Romy do Salah z Live 4 klasy lepszy

1

Pytanie czy sezon zycia gra czy następne sezony beda podobne

0

nie powiedział bym ze sie kopie po czole

0

Ponoc Neymar miał gorsze statystki w tym wieku .Ciezko powiedzieć jak mu palma nie odbije to ma papiery na Crack z Jakiego zródła masz te statystyki ? mi troche inne wyskoczyły

0

no nie wieże WBA wygra mecz raczej. Jak postawiłem ze przegraja Co najlepsze to chyba jeszcze w tym sezonie meczu na wyjezdzie nie wygrali Remis jest nadzieja

0

Cr 7 tam jeszcze pogra kilka sezonów póki gwarantuje bramki nie pozbędą sie go

0

i co teraz zrobił sie większy czy co?

0

mi nie bardzo

0

Nom jak Faworyci awansuja to juz bedzie bez znaczenia z kim jak dla mnie

0

Ja to mysle ze on strzeli conajmnie z 8 bo 6 to za mało ;)

1

Carvajal Juanfran .Odriozola.Roberto .Bellerin

1

My nie gamy z leganes

0

jak dla mnie ta pierwsza bramak to bład GK

0

Ja tylko licze na to ze Roma i sevila nie trafią na siebie

0

Mu bardziej chodzi raczej o to ze takie porównania są bez sensu

1

nie wiem czemu sie tak ich boicie jak planujemy wygrac lm a oni niby tacy dobrzy to i tak bedzie trzeba z nimi zagrać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

o panie drogi. Nie wiem czy sie śmiać czy płakać

0

i tysiak mniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?