piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A wyobrażasz sobie co by było jak by miał 1 wiecej ?
1
nie da sie byc sezon w formie
1
Pamietam jak sie uśmiałem z artykułu na białej Ze Cr załozył sie z kolegami ze zostanie królem strzelców .Coraz mniej do śmiechu
0
bez szału
1
4 to za mało co najmniej 7
0
Vardy mial 30 lat on ma 25
1
fajnie to wyglada
6
I to jest własnie przesrane w ich zyciu na miasto sobie nie wyjda bo zaraz idzie za nimi 500 osob
1
Ciekawe w jakiej sa formie bo tak naprawde to juz dawno z nikim dobrym nie grali
0
To juz wole Jage Tyle ze mi jaka kupon psuje
0
Jaga to mistrza chyba chce odpuscic
0
Nie ma co porównywac Salah z Romy do Salah z Live 4 klasy lepszy
1
Pytanie czy sezon zycia gra czy następne sezony beda podobne
0
nie powiedział bym ze sie kopie po czole
0
Ponoc Neymar miał gorsze statystki w tym wieku .Ciezko powiedzieć jak mu palma nie odbije to ma papiery na Crack z Jakiego zródła masz te statystyki ? mi troche inne wyskoczyły
0
no nie wieże WBA wygra mecz raczej. Jak postawiłem ze przegraja Co najlepsze to chyba jeszcze w tym sezonie meczu na wyjezdzie nie wygrali Remis jest nadzieja
0
Cr 7 tam jeszcze pogra kilka sezonów póki gwarantuje bramki nie pozbędą sie go
0
i co teraz zrobił sie większy czy co?
0
mi nie bardzo
0
Nom jak Faworyci awansuja to juz bedzie bez znaczenia z kim jak dla mnie
0
Ja to mysle ze on strzeli conajmnie z 8 bo 6 to za mało ;)
1
Carvajal Juanfran .Odriozola.Roberto .Bellerin
1
My nie gamy z leganes
0
jak dla mnie ta pierwsza bramak to bład GK
0
Ja tylko licze na to ze Roma i sevila nie trafią na siebie
0
Mu bardziej chodzi raczej o to ze takie porównania są bez sensu
1
nie wiem czemu sie tak ich boicie jak planujemy wygrac lm a oni niby tacy dobrzy to i tak bedzie trzeba z nimi zagrać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
o panie drogi. Nie wiem czy sie śmiać czy płakać
0
i tysiak mniej