piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaka cenna tej koszulki ?
0
Sporo ludzi pytalo o film ''Najlepszy '' dzis zostal dodany na fili tv wiec polecam obejrzec bo pewnie niedługo go usuną
1
Ogladam wlasnie recenzje to marnie to wygl
0
Jaki telefon polecacie do 1600 zl?
0
jak nie to usuniesz konto?
2
słaba ta nowa nuta TACONAFIDE zdecydowanie najgorsza z tych 3 nut
0
Mieszkam obok Gdyni i sam dorabiałem w wakacje jakiś fasfod.lodziarniach i tego typu badziewiach . to około 10-13zl ale jak bym miał teraz wybrać to raczej wybrał budowę czy coś tego typu ponieważ jak pracowałem w fastfod to całe wakacje zmarnowane bo pracuje się tak 10 do 20 /21 więc tylko noce zostawały
6
Nie łudź sie juz jest po ptokach
0
Dobrze prawisz tez mnie irytuje slaba rotacja ze strony Waldka
0
Moze temu zawdzięcza swoj fenomen niebywalej ambicji
0
Tylko nie mozna winic samego Cr za to ze przegrali lige bo nie strzelal goli gdzie jest bale gdzie Benzyna Generalnie caly real byl w dolku
1
Co ciekawe po drugim golu ronaldo zostal oklaskany przez kibicow Juve i podzienkowal im --
1
+ jescze 10 goli z rzędu w Lm
0
Ramos dobrze to ujął Ronaldo jest w przerażającej formie
5
Tylko pytanie ile zdrowia by to kosztowało ile zawałów by było
0
Poleci ktos jakas dobra maść?
0
to teraz mam taki ból dupy ze nie wiem chyba czas sie wybrac do apteki po maść
2
To teraz mi szczęka opadła
5
bez przesady szczescia im brakuje i skuteczności
0
2;1 dla realu juve raczej cos wciśnie w 70 wejdzie asensio i troche rozrusza obrone juve
0
Ramos nie zagra w rew
0
a co ma poradzic ze sedzia sie pomylił ? co ma powiedzie Reka była czy co?
0
Komentarz usunięty
0
Jest szansa żebym mógł dziś mecz obejrzeć w necie ? Może być płatne
0
juz obejrzana lubie wyjątkowo ten program
0
Ocena 7 mało popularny są take
0
stranger tez obejrzalem .Generalnie Lost mi sie nie podoba bo tam czesto wracaja to przeszłości nie lubie tego
0
czyli raptem 5 odc zostało do konca bo tylko 20 odc jest w tych 5 odc sie rozstrzygnęło kto zostal hanem Tylko najgorze jest to ze końcówka jest taka ewidentnie pod 3 sezon a co przeczytałem ze Netflix zrezygnował i nie bedzie 3 sezonu wiec lipton
0
T o tez mam obejrzane az myśle czy obejrzec jeszcze raz GOT. Skonczylem Marco Polo i mam chęć na jakis serial przygodowy boze jak nie lubie jak sie konczy serial co mi sie mega podoba
0
Próbowałem ogladac ten serial ale jakos po 2 odc zrezygnowalem