0

Jaka cenna tej koszulki ?

0

Sporo ludzi pytalo o film ''Najlepszy '' dzis zostal dodany na fili tv wiec polecam obejrzec bo pewnie niedługo go usuną

1

Ogladam wlasnie recenzje to marnie to wygl

0

Jaki telefon polecacie do 1600 zl?

0

jak nie to usuniesz konto?

2

słaba ta nowa nuta TACONAFIDE zdecydowanie najgorsza z tych 3 nut

0

Mieszkam obok Gdyni i sam dorabiałem w wakacje jakiś fasfod.lodziarniach i tego typu badziewiach . to około 10-13zl ale jak bym miał teraz wybrać to raczej wybrał budowę czy coś tego typu ponieważ jak pracowałem w fastfod to całe wakacje zmarnowane bo pracuje się tak 10 do 20 /21 więc tylko noce zostawały

6

Nie łudź sie juz jest po ptokach

0

Dobrze prawisz tez mnie irytuje slaba rotacja ze strony Waldka

0

Moze temu zawdzięcza swoj fenomen niebywalej ambicji

0

Tylko nie mozna winic samego Cr za to ze przegrali lige bo nie strzelal goli gdzie jest bale gdzie Benzyna Generalnie caly real byl w dolku

1

Co ciekawe po drugim golu ronaldo zostal oklaskany przez kibicow Juve i podzienkowal im --

1

+ jescze 10 goli z rzędu w Lm

0

Ramos dobrze to ujął Ronaldo jest w przerażającej formie

5

Tylko pytanie ile zdrowia by to kosztowało ile zawałów by było

0

Poleci ktos jakas dobra maść?

0

to teraz mam taki ból dupy ze nie wiem chyba czas sie wybrac do apteki po maść

2

To teraz mi szczęka opadła

5

bez przesady szczescia im brakuje i skuteczności

0

2;1 dla realu juve raczej cos wciśnie w 70 wejdzie asensio i troche rozrusza obrone juve

0

Ramos nie zagra w rew

0

a co ma poradzic ze sedzia sie pomylił ? co ma powiedzie Reka była czy co?

0

Komentarz usunięty

0

Jest szansa żebym mógł dziś mecz obejrzeć w necie ? Może być płatne

0

juz obejrzana lubie wyjątkowo ten program

0

Ocena 7 mało popularny są take

0

stranger tez obejrzalem .Generalnie Lost mi sie nie podoba bo tam czesto wracaja to przeszłości nie lubie tego

0

czyli raptem 5 odc zostało do konca bo tylko 20 odc jest w tych 5 odc sie rozstrzygnęło kto zostal hanem Tylko najgorze jest to ze końcówka jest taka ewidentnie pod 3 sezon a co przeczytałem ze Netflix zrezygnował i nie bedzie 3 sezonu wiec lipton

0

T o tez mam obejrzane az myśle czy obejrzec jeszcze raz GOT. Skonczylem Marco Polo i mam chęć na jakis serial przygodowy boze jak nie lubie jak sie konczy serial co mi sie mega podoba

0

Próbowałem ogladac ten serial ale jakos po 2 odc zrezygnowalem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?