piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nom tez ostatnio byłem MEGA zdecydowanie najlepsza czesc AV
3
hahahah mała chyba 100 mln
2
Barcelonie tez wiele osob mowilo ze powinni zrobic za KMS i nie zrobili
0
Jak tak czytam jakie to Boniek kary załatwi dla arki .Tak się zastanawiam kiedy oni na siebie nałożą kary to jak byli potraktowani kibice arki na wejściu to dramat
1
Ja go popieram.
0
Kandydat do zp.
1
i po co on ci tu>?
0
Uzywał ktos Gray Protect na siwienie ?
0
Juve jest lepsze w obronie
13
On się pyta czy wymiana się kalkuluje a ty mu piszesz że masz taki i jaki ma nowy kupic
1
Bardziej to Barca go wyrzuciła niż on sam
0
Zycie
5
Co to by był za sens jak by sie wszyscy lubili tej rywalizacji by nie bylo
0
RM
0
dobra znalazlem za duzo ludzi go nie oglada
2
skoro nie jest w nim co rok to widocznie nie zasługuje
0
Niemiecka też jest marna i dają radę
0
Bramka w Finale MŚ w 2010 roku
Bramka dająca awans Barcelonie do Finału Lm w 2009 przeciwko Chelsea
0
to nawet do suchara sie nie zalicza
0
Tam potrzeba jeszcze z 3 klasowych grajków
1
chyba nie o tym samym filmie co on myslisz
0
Ale chęci narobiles
1
No gienialne to przyjecie
0
Napiwno
1
Czy wy może pomyślnie że Messi może tam nie chcieć grać
0
grales kiedys w piłke ? i miałes kontuzje mięśnia nie wydaje mi sie
2
''Jak by'' to jest ten problem to jak by to juz od 3 lat jest
0
A ja bym wolał lm
0
Ta ręka Ronaldo była?
0
MVP meczu jak dla mnie Ramos