0

Nom tez ostatnio byłem MEGA zdecydowanie najlepsza czesc AV

3

hahahah mała chyba 100 mln

2

Barcelonie tez wiele osob mowilo ze powinni zrobic za KMS i nie zrobili

0

Jak tak czytam jakie to Boniek kary załatwi dla arki .Tak się zastanawiam kiedy oni na siebie nałożą kary to jak byli potraktowani kibice arki na wejściu to dramat

1

Ja go popieram.

0

Kandydat do zp.

1

i po co on ci tu>?

0

Uzywał ktos Gray Protect na siwienie ?

0

Juve jest lepsze w obronie

13

On się pyta czy wymiana się kalkuluje a ty mu piszesz że masz taki i jaki ma nowy kupic

1

Bardziej to Barca go wyrzuciła niż on sam

0

Zycie

5

Co to by był za sens jak by sie wszyscy lubili tej rywalizacji by nie bylo

0

RM

0

dobra znalazlem za duzo ludzi go nie oglada

2

skoro nie jest w nim co rok to widocznie nie zasługuje

0

Niemiecka też jest marna i dają radę

0

Bramka w Finale MŚ w 2010 roku
Bramka dająca awans Barcelonie do Finału Lm w 2009 przeciwko Chelsea

0

to nawet do suchara sie nie zalicza

0

Tam potrzeba jeszcze z 3 klasowych grajków

1

chyba nie o tym samym filmie co on myslisz

0

Ale chęci narobiles

1

No gienialne to przyjecie

0

Napiwno

1

Czy wy może pomyślnie że Messi może tam nie chcieć grać

0

grales kiedys w piłke ? i miałes kontuzje mięśnia nie wydaje mi sie

2

''Jak by'' to jest ten problem to jak by to juz od 3 lat jest

0

A ja bym wolał lm

0

Ta ręka Ronaldo była?

0

MVP meczu jak dla mnie Ramos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?