piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
to sa te same buty tyle ze przecena maja i tyle strona pewna
0
Jakiegos emeryta
0
tylko wtedy by na koncie zapewne mieli o 500mln mniej
0
Co sadzicie o tym nowym trenerze RM? szczerze to spodziewałem sie kogos innego
0
a to nie jest inna pozycja ?
0
ja to myślałem ze to na focie dembele jest
1
Neym .CR7 .salah.Kdb .Messi Kane./Lewy .
7
Do pracy i zarabiać .Jak konczyłem szkołe rok temu myślałem ze bedzie mi jej brakować a tak nie jestes .Jak masz hajs nie musisz sie nikogo prosić i kupujesz tak naprawde to na co masz ochote
0
za kilka lat moze być
0
o podpis nie ma szans a co dopiero o koszulke ...
0
ten serial Templariusze godny polecenia? bo tak sie zastanawiam wlasnie ocena taka srednia dosyc
3
Ja jestem za. Choć nie jaram
1
obczaj se honora 10 spoko sie prezentuje
0
nie no bez przesady zobacz jego statystki
1
wiecje niz 100 melonów dalismy sa dembele
0
Nie spodziewał bym sie tego żeby przed mundialem cos powiedział
0
Tak zastanawiam sie co mieli w głowie zamawiając 30 szt liczyli ze zadna nie sprzeda info gazecie ?
0
moze normalnie od 16 roku zycia pracowac na umowie smiecowej
0
Prace na luzaku .Ale z zakwaterowaniem moze byc ciezko ale jak dobrze poszuka mysle ze znajdzie no i oczywiscie zalezy jaki hajs ją interesuje
0
Posiada ktos juz honora 10?
0
Aha ..
0
gdzie te piosenke słyszałes ?
0
Był ktos w Albani na wakacjach ponoc w miare tania ? Jakies opinie?
0
Boze jak ja lubie takie komentarze .Nie wie dobrze A sie wypowie
0
Ludziska jaki telefon polecacie do 2.5tys zł Czaiłem sie na Xiomi mi 8 ale sie zawiodłem te 6.2 cala mnie przeraza Posiada ktos moze OnePlus 6?
0
Mam zamiar kupic Xiomi mi 8 a premiera w Chinach jutro .Orientuje sie ktos po jakim czasie pojawiaja sie w europie?
0
I on sie pewnie tylko smieje z tych ludzi
0
Internety nie zapominają
0
co ma do tego Brazylię? ze kto niby tam?
1
Wczoraj oglądałem "Amator" fajny