1

to sa te same buty tyle ze przecena maja i tyle strona pewna

0

Jakiegos emeryta

0

tylko wtedy by na koncie zapewne mieli o 500mln mniej

0

Co sadzicie o tym nowym trenerze RM? szczerze to spodziewałem sie kogos innego

0

a to nie jest inna pozycja ?

0

ja to myślałem ze to na focie dembele jest

1

Neym .CR7 .salah.Kdb .Messi Kane./Lewy .

7

Do pracy i zarabiać .Jak konczyłem szkołe rok temu myślałem ze bedzie mi jej brakować a tak nie jestes .Jak masz hajs nie musisz sie nikogo prosić i kupujesz tak naprawde to na co masz ochote

0

za kilka lat moze być

0

o podpis nie ma szans a co dopiero o koszulke ...

0

ten serial Templariusze godny polecenia? bo tak sie zastanawiam wlasnie ocena taka srednia dosyc

3

Ja jestem za. Choć nie jaram

1

obczaj se honora 10 spoko sie prezentuje

0

nie no bez przesady zobacz jego statystki

1

wiecje niz 100 melonów dalismy sa dembele

0

Nie spodziewał bym sie tego żeby przed mundialem cos powiedział

0

Tak zastanawiam sie co mieli w głowie zamawiając 30 szt liczyli ze zadna nie sprzeda info gazecie ?

0

moze normalnie od 16 roku zycia pracowac na umowie smiecowej

0

Prace na luzaku .Ale z zakwaterowaniem moze byc ciezko ale jak dobrze poszuka mysle ze znajdzie no i oczywiscie zalezy jaki hajs ją interesuje

0

Posiada ktos juz honora 10?

0

Aha ..

0

gdzie te piosenke słyszałes ?

0

Był ktos w Albani na wakacjach ponoc w miare tania ? Jakies opinie?

0

Boze jak ja lubie takie komentarze .Nie wie dobrze A sie wypowie

0

Ludziska jaki telefon polecacie do 2.5tys zł Czaiłem sie na Xiomi mi 8 ale sie zawiodłem te 6.2 cala mnie przeraza Posiada ktos moze OnePlus 6?

0

Mam zamiar kupic Xiomi mi 8 a premiera w Chinach jutro .Orientuje sie ktos po jakim czasie pojawiaja sie w europie?

0

I on sie pewnie tylko smieje z tych ludzi

0

Internety nie zapominają

0

co ma do tego Brazylię? ze kto niby tam?

1

Wczoraj oglądałem "Amator" fajny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?