1

nie w topowego zawodnika na swojej pozycji

0

równie dobrze może skonczyc jak np Ramos

1

Nie zapominajmy ze ten pan nie ma 30 lat

0

no tylko ze Ney to pewnie 400 mln i takich statystyk nie da

0

Ta Mbappe prosze cie z czym do ludzi Neymar to nigdy pewnie nie bedzie miał w połowie tych statystyk co wykrecił cr7

1

Tylko ta gwiazda bedzie gorsza niz Cr7 bo nie ma nikogo na tym poziomie na rynku

0

Tylko taki problem jest ze nie ma nikogo na rynku bardziej Galaktycznego

0

jakos se nie wyobrażam Prandelli ogladajacego Ekstraklase

1

Nasza reprezentacja moze by miała szanse tylko z Panama /Tunezja

1

Moze szuka nowych wyzwan z Realem wygrał wszytko co mógł pobił wiele rekordów klubowych

0

W nocy bym go pewnie nie zobaczył

0

po tych wypowiedziach Peter teraz Martin i pewnie jeszcze kilku

Moze sie ogarnie troche z tym

0

Z takim prowadzeniem zycia mysle ze da rade. I ronaldo ma do tego idealne warunki nie mówie tu o skrzydłowym tylko o N . Np Neymar jak dla mnie juz bedzie mierny w wieku 31-33

1

nie no bez przesady za mało czasu . stawiam ze Cr7 tak do 38 roku zycia bedzie ciskał na naj poziomie

1

Ja sie im akurat dziwie Cr7 to Crack

0

Skrzywic moze i sie skrzywie ale nie bede robił takiego cyru jak ten klaun

0

Jak by ktos mu na tym boisku liscia wysadził to pewnie wrócił by do Brazyli turlając sie

0

Tam czasem idzie po prostu znalesc dobrego grajka ale Liga jest mierna

0

Co ty porównujesz Thiago rozgrywał genialne sezony/mecze na najwyższym poziomie piłki . A Arthur to w jakis kopaczach brazylijskich

0

Tez na to licze

0

Tylko pytanie czy Arthur wypali

0

jak załaduje z 7 goli jeszcze to moze jak on tak naprawde sezonu ligowego nie grał w tym roku

0

Ja to nie wiem czy ty troll czy ty serio piszesz takie brednie

0

no zwłaszcza ze jest var

5

z ta Polska troche cie poniosło

0

od kiedy sie ręce w góre podnosi jak sie podskakuje

0

no 3 kontrataki dali przez cały mecz

0

Prosze cie daruj juz se. Jak to dla cb nie była ręka na karny to zebyś uznał karnego to on by chyba musiał złapac piłke w ręce

9

Ciekawe czy tu tylu osobom wczoraj przeszkadzało Jak Urugwaj stawiał bussa

0

skąd wiesz jak było?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?