piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
nie w topowego zawodnika na swojej pozycji
0
równie dobrze może skonczyc jak np Ramos
1
Nie zapominajmy ze ten pan nie ma 30 lat
0
no tylko ze Ney to pewnie 400 mln i takich statystyk nie da
0
Ta Mbappe prosze cie z czym do ludzi Neymar to nigdy pewnie nie bedzie miał w połowie tych statystyk co wykrecił cr7
1
Tylko ta gwiazda bedzie gorsza niz Cr7 bo nie ma nikogo na tym poziomie na rynku
0
Tylko taki problem jest ze nie ma nikogo na rynku bardziej Galaktycznego
0
jakos se nie wyobrażam Prandelli ogladajacego Ekstraklase
1
Nasza reprezentacja moze by miała szanse tylko z Panama /Tunezja
1
Moze szuka nowych wyzwan z Realem wygrał wszytko co mógł pobił wiele rekordów klubowych
0
W nocy bym go pewnie nie zobaczył
0
po tych wypowiedziach Peter teraz Martin i pewnie jeszcze kilku
Moze sie ogarnie troche z tym
0
Z takim prowadzeniem zycia mysle ze da rade. I ronaldo ma do tego idealne warunki nie mówie tu o skrzydłowym tylko o N . Np Neymar jak dla mnie juz bedzie mierny w wieku 31-33
1
nie no bez przesady za mało czasu . stawiam ze Cr7 tak do 38 roku zycia bedzie ciskał na naj poziomie
1
Ja sie im akurat dziwie Cr7 to Crack
0
Skrzywic moze i sie skrzywie ale nie bede robił takiego cyru jak ten klaun
0
Jak by ktos mu na tym boisku liscia wysadził to pewnie wrócił by do Brazyli turlając sie
0
Tam czasem idzie po prostu znalesc dobrego grajka ale Liga jest mierna
0
Co ty porównujesz Thiago rozgrywał genialne sezony/mecze na najwyższym poziomie piłki . A Arthur to w jakis kopaczach brazylijskich
0
Tez na to licze
0
Tylko pytanie czy Arthur wypali
0
jak załaduje z 7 goli jeszcze to moze jak on tak naprawde sezonu ligowego nie grał w tym roku
0
Ja to nie wiem czy ty troll czy ty serio piszesz takie brednie
0
no zwłaszcza ze jest var
5
z ta Polska troche cie poniosło
0
od kiedy sie ręce w góre podnosi jak sie podskakuje
0
no 3 kontrataki dali przez cały mecz
0
Prosze cie daruj juz se. Jak to dla cb nie była ręka na karny to zebyś uznał karnego to on by chyba musiał złapac piłke w ręce
9
Ciekawe czy tu tylu osobom wczoraj przeszkadzało Jak Urugwaj stawiał bussa
0
skąd wiesz jak było?