2

Nom jak dla mnie mocno se zmarnował kariere Mógł by juz spokojnie od 5lat grac w klubie pokroju Bayern.Barca.Real

3

Jezu....Barca też miała najlepsza pomoc na św +Guardiole i nie wygrała 3 razy

0

Przypominam Ci że to jest początek sezonu

0

Ta. Lepszy komentarz

9

Irytują mnie te przerwy na reklamy w trakcie seta

1

zdecydowanie polsat

0

Ja kupilem jakies 4miechy temu p20 za 1.5

0

Leon

6

Jakieś Janusz pojadą i tylko wstyd robia

7

Jezu jak widzę tych ludzi z tą kartka

3

My na nich grac nie umiemy

0

Poleci ktoś jakiś głośnik bezprzewodowy do 1300zl musi mieć walniecie

0

Następny etap też jest losowanie?

21

No i dobrze

0

dembele nie bedzie w top5:)

0

Tak z ciekawosci podali ilu jest żyjących zdobywców ZP?

0

ciezko zapełnic stadion jak Monaco liczy 35 tys ludzi i Napewno nie spadna:)

0

Dla mnie też to parodia

0

Alves? ze co kurła jak on nawet na mundialu nie gral

5

Ten gol to by sie w moim top30 nie znalaz

13

haha nie moge juz z tej gali ta bramka nie miała podejscia do gola CR czy Bale

0

napiwno Alves

0

Nawet nie wiedziałem ze mozna se wybierac grafike na karte jak to zrobic/ ?

2

Prosze wyjdz"_)

0

kurła bet365 to były czasy. Na takim to by sie pograło

2

to nie był przypadek

4

bo wtedy varu nie było

3

ta ręka nie była przypadkowa

1

Nie no czerwo w 100%

0

Jak to sie mowi ''Gra sie jak rywal pozwala''

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?