1

Za tyle to z domu bym nie wyszedł.

5

Zapewne będę siedział i kurw**** przy fife

0

Gdzie ogladales?

0

Gdzie ogladales slepnac od swiatel

0

Dziś już lepiej nie bo pada nowego nie kupię jutro ani pojutrze

0

Jakiś dobry serial?

0

Kiedy była aktualizacja bo to co dziś gram to dramat

2

To tak nie da rady. fifa to jedyna gra która mnie tak denerwuje że czasem se lubię padem rzucić o ziemię

1

Kurla tyle co nerwów ta gra kosztuje to szok

3

Boże Zara nie wytrzymie z tą fifa

3

wyglada starzej niz Dembele

0

Bernardo sie nie rozwinął u pepa tak sam De Bruyne Sterling to samo tylko nie pamietam jak było z Kimmich

0

jaki zawodnik ostanimi czasu od Pepa zrobił sie z sredniaka na Topowego?

0

Haha. Nawet nie zwróciłem uwagi że mi zmieniło z psg na psy

0

Tak a propos tej gazety która napisała o wałach city psg to oni przedstawili jakieś dowody?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Boże teraz się zaczną plotki a jutro napiszą to o messim

1

Spoko wiadomość lubię takie fimy/seriale a mało tego jest

0

Cr7 tez raczej za szybko strzelac nie przestanie

0

Juz nie przesadzaj z tą paka jak dla mnie City .Liverpol ma o wiele lepsza pakie

0

Szkoda ze tyle lat ma stracone w reprezentacji

4

CR7
R9
sneijder
Raul
Pirlo
Zidane
Ramos
Robben
Casilas
Porównanie Sneijder do Kevina jest bez sensu bo Kevin jest jeszcze za młody i tak na dobra sprawe to on jeszcze prawie nic nie osiągnął

0

New.

0

Drogba

Alves

Henry

Casilas

Ronaldo

Maladini

0

R9
Lampard
Nesta
Kahn

0

Jak cos wstawiasz to byś to chociaż tłumaczył

2

po pierwszej połowie były komentarze niszczymy Real taktycznie w drugiej juz odwrotnie

1

ma ktos linka do meczu???

0

ma ktos jakiegos strema?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?