1

szkoda ze nie daja Piątkowi strzelac karnych

0

ze ile 150mln? za Dembele ? jak on sie nam nawet nie zwróci

0

Cena????????

0

Jak by został przy technice to by nie osiągnął tego co osiągnął

0

nie wiem czy zwróciłeś uwage ale juz nikt prawie nie pamięta o tym gwałcie juz żadne portale nie wspominają o tym

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

serio???? boze nie wiem czy sie śmiac czy płakac

0

no jak bym był neutralnym kibicem to zdecydowanie bym wybral koszulkie PSG

0

to jak Mbappe ma mniejszy potencjał od Dembele to potencjał dembele jest na poziomie Messiego/Ronaldo ?

0

do kiedy oni głosy oddaja?

0

Poratuje ktos linkiem do Juve

3

słabe to jest

0

?

0

heehheh .Nie no serio:)

0

Najlepsza pasta wybielająca ?

1

Messi juz nie raz zaczynał tak dobrze gdzie po wyjściu z grupy sie blokował

0

a on sie nie miał lać z Rafonix ?

4

Jose to pewnie juz sie szykuje na FameMMA 3

0

sam sobie winien skoro nie odchodzi to widocznie mu dobrze

0

Jak Paco bedzie chciał tam zostac to nie jest w stanie

0

opodatkowane?

0

Jestem na jutro umówiony z kosmetyczka rzekomo też się tym zajmują dodam że mam dosyć nie ciekawy stan tego palca bo już z 4 miechy się z tym mecze a dopiero teraz się za to wziąłem. Robił już kiedyś ktoś ten zabieg u kosmetyczki?

0

Wbija się komuś kiedyś paznokieć w skórę i musiał mieć usuwane chirurgicznie?

0

widocznie na to nie zasługuje nie wiemy jak sie zachowuje na treningach

10

Tylko z tym dembele to nie jest takie 100% że wypali i będzie crack

0

Wie ktoś jak usunąć reklamę która sama mi się włącza coś tam ze iphon wygralem

0

Już coś ucichly te sprawy z gwaltami to już chyba po

0

Jak to sie mowi młody i

1

juz chyba ci sie argumenty skończyły bo juz brednie wypisujesz

1

dobra to skończysz 10 klase to sie zycia moze nauczysz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?