piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
szkoda ze nie daja Piątkowi strzelac karnych
0
ze ile 150mln? za Dembele ? jak on sie nam nawet nie zwróci
0
Cena????????
0
Jak by został przy technice to by nie osiągnął tego co osiągnął
0
nie wiem czy zwróciłeś uwage ale juz nikt prawie nie pamięta o tym gwałcie juz żadne portale nie wspominają o tym
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
serio???? boze nie wiem czy sie śmiac czy płakac
0
no jak bym był neutralnym kibicem to zdecydowanie bym wybral koszulkie PSG
0
to jak Mbappe ma mniejszy potencjał od Dembele to potencjał dembele jest na poziomie Messiego/Ronaldo ?
0
do kiedy oni głosy oddaja?
0
Poratuje ktos linkiem do Juve
3
słabe to jest
0
?
0
heehheh .Nie no serio:)
0
Najlepsza pasta wybielająca ?
1
Messi juz nie raz zaczynał tak dobrze gdzie po wyjściu z grupy sie blokował
0
a on sie nie miał lać z Rafonix ?
4
Jose to pewnie juz sie szykuje na FameMMA 3
0
sam sobie winien skoro nie odchodzi to widocznie mu dobrze
0
Jak Paco bedzie chciał tam zostac to nie jest w stanie
0
opodatkowane?
0
Jestem na jutro umówiony z kosmetyczka rzekomo też się tym zajmują dodam że mam dosyć nie ciekawy stan tego palca bo już z 4 miechy się z tym mecze a dopiero teraz się za to wziąłem. Robił już kiedyś ktoś ten zabieg u kosmetyczki?
0
Wbija się komuś kiedyś paznokieć w skórę i musiał mieć usuwane chirurgicznie?
0
widocznie na to nie zasługuje nie wiemy jak sie zachowuje na treningach
10
Tylko z tym dembele to nie jest takie 100% że wypali i będzie crack
0
Wie ktoś jak usunąć reklamę która sama mi się włącza coś tam ze iphon wygralem
0
Już coś ucichly te sprawy z gwaltami to już chyba po
0
Jak to sie mowi młody i
1
juz chyba ci sie argumenty skończyły bo juz brednie wypisujesz
1
dobra to skończysz 10 klase to sie zycia moze nauczysz