1

12 goli nie łatwiej spojrzeć na klasyfikację kanadyjska?

0

Czemu nie ma CR 7 z czego dobrze kojarzę ma asysty i gole

1

Nie mam tato. Tylko gadam że mi się osobiście nie podoba a zwłaszcza ten na lewej nodze

19

Slobo te jego dziary wyglądają

1

Kiedyś to wszystkie domu w gminie były moje teraz dzieci już chyba za leniwe a dobry hajs szło na tym robić

0

Pewnie na każdej

4

nie

1

Było jedynie jakies 12 razy dzis pewnie

0

Narazie bez szału

0

Poleci ktoś jakieś miejsce na narty Polska/Czechy? Chcę się wybrać wraz z znajomymi i czegoś szukamy

0

Właściciel hotelu pewnie wkurw..

0

Oj będzie o niego wojna w Lato

1

Moje top 3 seriali a obejrzałem ich naprawdę dużo

0

Już kiedyś tu była podobna historia

0

Serio to Lipton

0

Zamawiałem kilka razy to 3-4tyg

0

Hmm chce zrobić zrzut ekranu z telefonu na tv i obraz jest a dźwięk przycina ktoś coś?

4

Karwa gdzie mogę obejrzeć Vikingow kontynuację 5 sezonu?

21

Robert to najlepszy zawodnik Bayernu

2

5 zł...

1

Tyle że Messi i lewy maja to do sb że po fazie grupowej mało strzelaja

0

Ile on ma teraz goli

0

To by była kolejna ekipa tier 2
Biały. Snax. Michu. Snatchi Toao

0

Jakie 20 w pensjach ja ostatnio słyszałem o 4-5

2

Kiedy jes losowanie LM?

0

Na oblaka ta?

1

Na jakiej stronie oglądasz?

1

Serio. To gitara

1

Wie ktoś kiedy będzie kontynuacja Vikingow

0

Zatrzymaj te karuzele śmiechu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?