piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jpr co ten bramkarz benfiki zrobił to ja nie mam pytań chyba koniecznie kupon chce mi zepsuć
0
No stawiam że jak by się po niego Real zgłosił to by już dom miał kupione w Madrycie tyle że przez te kontuzje wątpię że jakiś lepszy klub od Borussii go chce
0
L4 z fimy winy czy twojej
0
Jak on jest wiecznie kontuzjowany to wątpię że tak wiele ofert a poza tym 29 lat ma jeszcze to ma jeszcze kilka sezonów
0
Reusa?
0
Pewnie w jego miejsce Świderski
0
Hazard. Eriksen i może jakiś Suso czy ten Felix z benfiki
0
Mi by to nie przeszkadzało jak by na te 500 + mieli. A nie ze zaraz przyjdzie mi za te ich obietnice wyborcze płacić
0
Hmm w jakim meczu to było. coś se przypomnieć nie mogę puchar jakiś liga?
2
Też mnie dziwi nasmiewanie się z ZZ np . Mourinho. Lupetegi. Carlo. Solari Dostawali becki od Barcy a Zidane przez 3 lata nie dostał. I tak w sumie w szkółce miał nieźle wyniki
2
Jak dali to już tego nie zabiorą bo to by był krzyż dla partii żądzacej
0
Wątpię że kupią neymar ZZ ponoć go nie chciał a hazard to 100 baniek pewnie
0
Sprzedawać mogą
5
Tylko wtedy miał kadrę no i CR 7 teraz tam nie ma kto grać
0
Ciekawe ile ZZ dostanie na transfery wydaje mi się że z 500 baniek mogli mu dać
0
No to twoje źródło skopiowalo co do słowa albo ekstraklasa trols :)
0
Ekstraklasa trols źródło
0
Może poczekajcie do końca meczu a potem Płaczcie na Marciniak
1
Ten co pisał ten artykuł jest ode mnie z wiochy jak chcesz mogę go pozdrowić :)
0
Lagerta umtiti i Pique jeszcze pogra kilka sezonów i jeszcze ten nowy więc nieveiem kiedy on będzie grał
1
Jak dla mnie bez sens nie widzę dla niego miejsca
0
Na tym cda już nic nie ma same szroty jak cos dobrego wchodzi to odrazu to usuwają
1
Co to za dziwna kamera najpierw myślałem że Tyrion Lanister tam biegnie
0
Do posiadaczy Smart tv gdzie ogladacie jeszcze filmy oprócz netflix i HBO go? Zalukaj i tych inny stron odpalić się nie da
0
A czemu nie?
0
Na jakiej stronie ogladales?
0
To miało być śmieszne tak?
0
Bmw seria 1 20 lat
0
No niby jo ale roboty dużo syfu po robieniu
0
Robi ktoś może z was pizze z tych ciast gotowych z biedronki/polo i wam też wychodzi zakalec z nich? Bo mi 7z10 wychodzi z zakalec ma ktoś jakiś sposób