0

Jpr co ten bramkarz benfiki zrobił to ja nie mam pytań chyba koniecznie kupon chce mi zepsuć

0

No stawiam że jak by się po niego Real zgłosił to by już dom miał kupione w Madrycie tyle że przez te kontuzje wątpię że jakiś lepszy klub od Borussii go chce

0

L4 z fimy winy czy twojej

0

Jak on jest wiecznie kontuzjowany to wątpię że tak wiele ofert a poza tym 29 lat ma jeszcze to ma jeszcze kilka sezonów

0

Reusa?

0

Pewnie w jego miejsce Świderski

0

Hazard. Eriksen i może jakiś Suso czy ten Felix z benfiki

0

Mi by to nie przeszkadzało jak by na te 500 + mieli. A nie ze zaraz przyjdzie mi za te ich obietnice wyborcze płacić

0

Hmm w jakim meczu to było. coś se przypomnieć nie mogę puchar jakiś liga?

2

Też mnie dziwi nasmiewanie się z ZZ np . Mourinho. Lupetegi. Carlo. Solari Dostawali becki od Barcy a Zidane przez 3 lata nie dostał. I tak w sumie w szkółce miał nieźle wyniki

2

Jak dali to już tego nie zabiorą bo to by był krzyż dla partii żądzacej

0

Wątpię że kupią neymar ZZ ponoć go nie chciał a hazard to 100 baniek pewnie

0

Sprzedawać mogą

5

Tylko wtedy miał kadrę no i CR 7 teraz tam nie ma kto grać

0

Ciekawe ile ZZ dostanie na transfery wydaje mi się że z 500 baniek mogli mu dać

0

No to twoje źródło skopiowalo co do słowa albo ekstraklasa trols :)

0

Ekstraklasa trols źródło

0

Może poczekajcie do końca meczu a potem Płaczcie na Marciniak

1

Ten co pisał ten artykuł jest ode mnie z wiochy jak chcesz mogę go pozdrowić :)

0

Lagerta umtiti i Pique jeszcze pogra kilka sezonów i jeszcze ten nowy więc nieveiem kiedy on będzie grał

1

Jak dla mnie bez sens nie widzę dla niego miejsca

0

Na tym cda już nic nie ma same szroty jak cos dobrego wchodzi to odrazu to usuwają

1

Co to za dziwna kamera najpierw myślałem że Tyrion Lanister tam biegnie

0

Do posiadaczy Smart tv gdzie ogladacie jeszcze filmy oprócz netflix i HBO go? Zalukaj i tych inny stron odpalić się nie da

0

A czemu nie?

0

Na jakiej stronie ogladales?

0

To miało być śmieszne tak?

0

Bmw seria 1 20 lat

0

No niby jo ale roboty dużo syfu po robieniu

0

Robi ktoś może z was pizze z tych ciast gotowych z biedronki/polo i wam też wychodzi zakalec z nich? Bo mi 7z10 wychodzi z zakalec ma ktoś jakiś sposób

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?