0

Losowanie w poniedziałek czy piątek?

0

No w sumie

0

Chciał bym kiedyś zobaczyć Ronaldo jako trenera. Ale zapewne pójdzie w ślady Beckhama

8

Marcin Feddek: "Atletico nigdy nie roztrwoniło takiej przewagi po pierwszym meczu, a Juventus nigdy nie wygrał, kiedy przegrał pierwszy mecz 2-0."



Wojtek Szczęsny: "Juventus nigdy nie miał Ronaldo jeszcze" . Ekstraklasa trols

1

Fenomen CR i Messiego jest taki że przez tyle lat tak grają zobaczymy gdzie Mbappe będzie za 10 lat

0

Jakoś w dzień ktoś pisał że Ronaldo powiedział znajomym że 3 strzeli

0

Hahaha dobre to

0

Jestem ciekaw czy Ronaldo na serio swoim znajomym powiedział żeby wpadli na mecz bo hat - tricka ustrzeli

0

Ty masz wątpliwości co do karnego?,

0

Niezły grajek ten bernadeschi czy jakoś tak

2

Bo jest dobry trenerem to tak myślą

0

Albo ty masz przeklamany wywiad albo oni więc pytam o twoje źródło

0

Moim zdaniem we Włoszech jest trudniej strzelić gola niż w Hiszpanii. La Liga jest bardziej otwarta, ekipy bardziej ryzykują. Tutaj priorytetem jest dobra obrona, a dopiero potem atakowanie. W Hiszpanii jest inaczej, praktycznie wszyscy grają otwarcie. Grałem tez w Anglii i moje zdanie jest takie, że najtrudniej zdobywać bramki we Włoszech. źródło RM. pl

0

Hmm tak czytam ten wywiad cr7 i nigdzie nie mogę znalesc '' trudniej jest zdobyc pkt '' Jakie masz źródło?

0

Odra vs Jaga. 2 kurs 1.9

City vs schalke. Obie strzela 2.10

Juve vs atletiko obie strzela 2.15 lub win juve 1.75
Co sądzicie?

0

Boże.

0

Gdzie by miał grać hazard w psg? Bo o United nawet nie myślę

1

Boże media se to wymyślił i teraz każdy to kopiuje jak isco coś gadał do Messiego to miał zakryte usta

0

Że niby jakie United po co mieli by robić krok w tył

1

Naprawdę myślisz że Florek jest głupi i da za zawodki który ma 28 lat 1 rok kontraktu 180 mln to samo eriksen rok kontraktu 27 lat na karku 140 mln proszę cię myślisz że Roman czy Levy zrezygnują z 100mln euro po to żeby obrażony zawodnik pogral 1 sezon?

0

100 hazard 100 eriksen

0

Hmm ale bez sprzedaży tyle?

1

Od PSG Barca nikogo nie kupi!

3

Co oni by na tym zyskali? Stawiam że wola już kupić se nowego zawodnika wychować i sprzedać. hmm '' częściowego rozliczenia'' Myślisz że oni jeszcze zapłacą za to żeby wypożyczyć Todibo?

0

On zapewne ma cały sztab od taktyki

2

To jest troll tak?

1

Napewno nie trafi do Barcy jak już to do Realu a poza tym skąd Barca ma brać te kasę na transfery jak co okno wydajemy w gnoj siana więc nie liczył bym na to że za 2 lata Barca będzie miała znów 300 mln na transfer

0

Ponoć 220 mln

0

Za 2 lata to ktoś inny będzie do kupienia równie dobry. Jak dla mnie bez sens mieć 4 SO na takim poziomie. I nie zapominajmy też że to jest stoper a nie pomocnik czy napastnik oni mniej kosztują

0

Dla mnie bez sens sprowadzać stopera teraz zwłaszcza w takim wieku zaczekał bym jeszcze z 2 sezony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?