piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Losowanie w poniedziałek czy piątek?
0
No w sumie
0
Chciał bym kiedyś zobaczyć Ronaldo jako trenera. Ale zapewne pójdzie w ślady Beckhama
8
Marcin Feddek: "Atletico nigdy nie roztrwoniło takiej przewagi po pierwszym meczu, a Juventus nigdy nie wygrał, kiedy przegrał pierwszy mecz 2-0."
Wojtek Szczęsny: "Juventus nigdy nie miał Ronaldo jeszcze" . Ekstraklasa trols
1
Fenomen CR i Messiego jest taki że przez tyle lat tak grają zobaczymy gdzie Mbappe będzie za 10 lat
0
Jakoś w dzień ktoś pisał że Ronaldo powiedział znajomym że 3 strzeli
0
Hahaha dobre to
0
Jestem ciekaw czy Ronaldo na serio swoim znajomym powiedział żeby wpadli na mecz bo hat - tricka ustrzeli
0
Ty masz wątpliwości co do karnego?,
0
Niezły grajek ten bernadeschi czy jakoś tak
2
Bo jest dobry trenerem to tak myślą
0
Albo ty masz przeklamany wywiad albo oni więc pytam o twoje źródło
0
Moim zdaniem we Włoszech jest trudniej strzelić gola niż w Hiszpanii. La Liga jest bardziej otwarta, ekipy bardziej ryzykują. Tutaj priorytetem jest dobra obrona, a dopiero potem atakowanie. W Hiszpanii jest inaczej, praktycznie wszyscy grają otwarcie. Grałem tez w Anglii i moje zdanie jest takie, że najtrudniej zdobywać bramki we Włoszech. źródło RM. pl
0
Hmm tak czytam ten wywiad cr7 i nigdzie nie mogę znalesc '' trudniej jest zdobyc pkt '' Jakie masz źródło?
0
Odra vs Jaga. 2 kurs 1.9
City vs schalke. Obie strzela 2.10
Juve vs atletiko obie strzela 2.15 lub win juve 1.75
Co sądzicie?
0
Boże.
0
Gdzie by miał grać hazard w psg? Bo o United nawet nie myślę
1
Boże media se to wymyślił i teraz każdy to kopiuje jak isco coś gadał do Messiego to miał zakryte usta
0
Że niby jakie United po co mieli by robić krok w tył
1
Naprawdę myślisz że Florek jest głupi i da za zawodki który ma 28 lat 1 rok kontraktu 180 mln to samo eriksen rok kontraktu 27 lat na karku 140 mln proszę cię myślisz że Roman czy Levy zrezygnują z 100mln euro po to żeby obrażony zawodnik pogral 1 sezon?
0
100 hazard 100 eriksen
0
Hmm ale bez sprzedaży tyle?
1
Od PSG Barca nikogo nie kupi!
3
Co oni by na tym zyskali? Stawiam że wola już kupić se nowego zawodnika wychować i sprzedać. hmm '' częściowego rozliczenia'' Myślisz że oni jeszcze zapłacą za to żeby wypożyczyć Todibo?
0
On zapewne ma cały sztab od taktyki
2
To jest troll tak?
1
Napewno nie trafi do Barcy jak już to do Realu a poza tym skąd Barca ma brać te kasę na transfery jak co okno wydajemy w gnoj siana więc nie liczył bym na to że za 2 lata Barca będzie miała znów 300 mln na transfer
0
Ponoć 220 mln
0
Za 2 lata to ktoś inny będzie do kupienia równie dobry. Jak dla mnie bez sens mieć 4 SO na takim poziomie. I nie zapominajmy też że to jest stoper a nie pomocnik czy napastnik oni mniej kosztują
0
Dla mnie bez sens sprowadzać stopera teraz zwłaszcza w takim wieku zaczekał bym jeszcze z 2 sezony