piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mogła by byc jeszcze do wyboru. Nie sprowadzać Holendra
0
Messi nazywany Bogiem. To już mi się dalej czytać nie chce
0
Karwa liczyłem na to że ostatni odcinek w kinie 1.2h trochę Lipton do kina
0
Oceniasz te stadiony na podstawie jak tam się męcze ogl?
1
Cr7
0
Fart początkującego
0
To chyba miał być suchar
14
Ty tak serio?
0
Jak zawodnik będzie chciał odejs + pojawi się dobrą offera to zmienia zdanie
0
Asysty robią wrażenie pewnie koło 25 będzie miał
0
Ja już się nauczyłem że od meczu atletiko trzymam się daleko
0
Borussia chyba powoli żegna się z majstrem
0
A mi jeszcze rogów zabrakło bo miałem x6 dla West hamu i win
0
Ja postawiłem Legia Lechia i West Ham teraz załuje że postawiłem legie
0
33 zł kosztuje z tego co wiem
2
Nie wierzę. A jak ktoś z Pl to tylko widzę Polskiego Guardiole
0
Że co ma?
0
Dobra tylko zostało żeby Barca wygrała
0
Ten Bayern gra jak by gola strzelać nie musiał
0
Dobra teraz niech ktoś strzeli w Monachium
0
A ja mam 2.5 Bayern live i i bts na barce i 7 stowek do wyjecia tylko narazie coś się nie zanosi golem dla Lyonu
0
Niech strzela na 3:0 i potem Pique poproszę jakiegoś babola /karnego dla Lyonu
3
Ten Lyon mógl by gola strzelić jednego
0
Nie mam okazji oglądać meczu Lyon ma jakąś szansę na strzelenie gola czy gwalceni?
46
Zatrzymaj te karuzele śmiechu
0
Ile kosztuje zwiedzanie Camp Nou?
0
Oby Barca win ale Lyon z bramka
0
Był 1 celny strzał w pierwszej połowie grizmana
1
Czy ja wie czy atletiko było by gorsze. Z Juve też odpadlismy dosyć nie dawno nawet bramki w 2meczu nie strzelilismy. Ja tam bym wolał jednak atletiko
8
Nie ma to jak napisać Messiego z dużej a Ronaldo z małej