0

Mogła by byc jeszcze do wyboru. Nie sprowadzać Holendra

0

Messi nazywany Bogiem. To już mi się dalej czytać nie chce

0

Karwa liczyłem na to że ostatni odcinek w kinie 1.2h trochę Lipton do kina

0

Oceniasz te stadiony na podstawie jak tam się męcze ogl?

1

Cr7

0

Fart początkującego

0

To chyba miał być suchar

14

Ty tak serio?

0

Jak zawodnik będzie chciał odejs + pojawi się dobrą offera to zmienia zdanie

0

Asysty robią wrażenie pewnie koło 25 będzie miał

0

Ja już się nauczyłem że od meczu atletiko trzymam się daleko

0

Borussia chyba powoli żegna się z majstrem

0

A mi jeszcze rogów zabrakło bo miałem x6 dla West hamu i win

0

Ja postawiłem Legia Lechia i West Ham teraz załuje że postawiłem legie

0

33 zł kosztuje z tego co wiem

2

Nie wierzę. A jak ktoś z Pl to tylko widzę Polskiego Guardiole

0

Że co ma?

0

Dobra tylko zostało żeby Barca wygrała

0

Ten Bayern gra jak by gola strzelać nie musiał

0

Dobra teraz niech ktoś strzeli w Monachium

0

A ja mam 2.5 Bayern live i i bts na barce i 7 stowek do wyjecia tylko narazie coś się nie zanosi golem dla Lyonu

0

Niech strzela na 3:0 i potem Pique poproszę jakiegoś babola /karnego dla Lyonu

3

Ten Lyon mógl by gola strzelić jednego

0

Nie mam okazji oglądać meczu Lyon ma jakąś szansę na strzelenie gola czy gwalceni?

46

Zatrzymaj te karuzele śmiechu

0

Ile kosztuje zwiedzanie Camp Nou?

0

Oby Barca win ale Lyon z bramka

0

Był 1 celny strzał w pierwszej połowie grizmana

1

Czy ja wie czy atletiko było by gorsze. Z Juve też odpadlismy dosyć nie dawno nawet bramki w 2meczu nie strzelilismy. Ja tam bym wolał jednak atletiko

8

Nie ma to jak napisać Messiego z dużej a Ronaldo z małej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?