piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet nie wiedziałem że kobiece f1 jest
2
Karwa jeszcze 13 dni i GOT
0
Ciężko jest o bilety na borussie
0
Różne sposoby są. Jakoś rok temu Lechia na mecz w Gdyni wjechała koszykiem z biedry
0
Smolka raus smolka won smolka wypierd**aj stąd
1
Jest całkowity zakaz wnoszenia rac itp
5
Czyli wychodzi na to że będą uciekać
0
No po prostu mnie to nie nudzi np boksu nie lubię ale mma już lubię. To jest tak jak np ze skokami jedni lubią drudzy nie
0
Po prostu mnie to interesuje i podoba mi się
0
No właśnie ile płynie ten prom? Bo samolot właśnie ma londowac na Korfu 7 nocy hotel 4 gwiazdki cena 2.4k chyba jeszcze w miarę okej co? W tamtym roku byłem w Czarnogorze to mnie kosztowało 900zl tyle że od wyjścia z domu 37h w jedną stronę i nie w all inclusive no i tam wydałem 320 euro to już w tym roku wolę samolotem w 3h i dołożyć hajsu
0
Jak oceniasz? Bo się zastanawiamy że znajomymi czy się wybrać tam na wakacje
0
Był może ktoś z obecnych na wakacjach w Albanii (Saranda) z StudentTravel?
0
Jak dla mnie przyjdzie hazard i jakiś topowy pomocnik
5
Zatrzymaj te karuzele śmiechu Brałnie :)
0
Sytuacja wygląda tak jakiś gość se załóżmy fake konto na fejsie (domyślam się kto) i wypisuje bzdury tylko potrzebuje potwierdzenia. Ma ktoś jakiś sposób żeby to sprawdzić? Czy to faktycznie on?
7
Oby nie.
2
Nie wiem w czym ludzie mają problem jeden woli kabaret a drugi famemma proste
0
Też bym poprosił
4
Jak nie zdobędzie LM to wątpię że ja zdobędzie
0
Jak ja nie używam kabla
0
Karwa czemu jak używam projekcje telefonu i odpalam film na netflix dźwięk na tv mam a obraz czarny?
0
Napewno nie neymar
0
Tak.
1
Możesz wypłacić te 100 zł wpłacone
0
Stawiam że tylko dla niego produkowane
0
Te buty nie są dla grizmana tylko produkowane?
0
Jak się nazywają te obrazy np z 3 części złożone Camp Nou?
0
Najpierw wygrać muszę
0
Robię sobie remont pokoju i mam dwie wolne szafki szklane podświetlane i nie wiem co by ozdobnego na nich postawić macie jakiś pomysł coś ze sportem najlepiej myślałem żeby kupić np 2 czapki https://answear.com/1283813-new-era-czapka-los-angeles-lakers.html?channable=e7455.MTI4MzgxM1MvTQ&gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjwvuzkBRAhEiwA9E3FUlo9IEDGzAA_3PLW9q_8oJszyNdZPpWO9pZdjU5VyiPIW-VOd9f2qBoCd_0QAvD_BwE co myślicie? Ma ktoś coś
0
P30 ma dla mnie za duży ekran 6.5 cała