0

Takie mają zadanie ludzie od marketingu

8

Gdyby nie ten pasek czerwony to by była całkiem spoko

0

Najlepiej wszystkie ale jak nie masz czasu na to tylko ten 2018

0

Zarówno Messi i ibra maja ludzi od wizerunku na 100%

3

Arki Gdyni mi się podoba

0

Niby jo ale mogli to zrobić w 1 odc robili 2 lata sezon i liczyłem jednak na to że cały serial nie rozstrzygnie się w 4 odc

0

Dziwnie to rozgrywają spodziewałem się że będą się lac od pierwszego odc a tak naprawdę przez te 2 odc się nic nie wydarzyło co by miało jakieś większe znaczenie

0

Bez szału te 2 odc gry o tron ale 3 zapowiada się epicko. I wychodzi na to że walka z nocnym królem rozegra się w 2 - 3 odc

0

ile film 2h w HD bierze neta?

0

Nom jest kilka takich filmów niby fabuła przewidywalna Ale te emocje

1

Na luzaku wydaje mi się jestem z okolic Gdyni i sam robiłem w jakiś fastfood jak miałem 16 Z czego wiem jest duże potrzeba na ludzi na sezon

0

Karwa tak sobie obejrzałem już nie wiek który raz ale dużo ich było Troje i Gladiator te filmy chyba nigdy się nie znudzą

0

W jakim kinie leci?

0

Ja mam podobny problem tyle że z siwieniem nie wiem co gorsze

0

Wątpię że go podpisze bo będzie większa klauzula . A na bank wie że będą się bić o niego największe ekipy

0

Asysty robią wrażenie gole w sumie też tyle że liga mierna

0

To jest SPO czy jaka pozycja?

0

Klauzula 120 jest ponoć

2

Życie.

0

Felix 2 asysty

0

Felix z asysta Oj będzie o niego wojna w Lato

0

Możesz anulować

0

To on jeszcze gra a Phil jeszcze gra?

3

Ja czekam

1

Też czekasz do 3?

43

Joao Felix: „Sukces w piłce pomógł mi w relacjach z dziewczynami. Teraz bardzo często wysyłają mi swoje zdjęcia na portalach społecznościowych, często zdjęcia na których są zupełnie nagie”

Taki to sobie pozyje Ekstraklasa trols

1

Tak skan.

1

Ta i zaraz Coman kontuzja i po skrzydłach

0

Takie czasy głupie.

0

Wiadomo kiedy będzie dostępny nowy odc Got na HBO go?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?