piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Orientuje się ktoś czy Play blokuje telefon jak ktoś raty nie spłaca Bo chcem kupić na olx?
5
Co za bez sensu statystyka co to są setki
0
Wątpię że mu w Juve
0
Bardziej chodzi mi o cały sezon a nie ostatni odc
4
Czy tylko ja mam doła że GOT się skończył? Tyle lat oglądania i to jeszcze w taki sposób się skończyło
0
Posiada ktoś może Hulajnoga elektryczna XIAOMI MiJia 365?
0
Jak sprzeda to napewno nie Barcelonie jak gdzieś przejdzie to tylko do Białych
0
Nad morzem mieszkam. Tak interes
0
Poszukuję kogoś kto już ma przejechane na niej sporo km potrzebuje opinii bo mam zamiar z 8 szt kupić
3
W John Wicku też jest genialny aktor generalnie nie przepadam za filmami /serialami co jeden Gosc zabija po 100 ludzi ale zarówno Punisher jak i John są genialne
0
Niby jo ale jakoś fajnie się to ogląda podobnie jak z Punisher
0
Posiada ktoś hulajnoga elektryczna Xiaomi MiJia 365?
0
Kupywal ktoś kiedyś coś ze sklepu https://www.countryattire.pl?
0
Widocznie chce dać się odbudować zawodnikom którymi planuje grać
0
I z czego dobrze pamiętam jak ZZ przejmował Real po Benitezie to nie było zbyt kolorowo tam
0
Bo nie kumam jak można oceniać trenera który przejmuje ekipę w rozsypce która przegrała wszystko .jestem zdania tego że oceniać będzie można go po następnym sezonie. Dla mnie Zidane jest dobrym trenerem
0
Drużyna która już o nic nie gra nie ma motywacji +czystki w klubie
3
Myślę że nie. Zobaczymy w następnym sezonie na te końcówkę sezonu jego nie ma co się nawet patrzeć
0
Jak dla mnie za dużo topowych zawodników na ławce prędzej czy później zaczęły by się robić dymy. I stawiam żeby kupić Griz i Rodri i De light i De Jong będzie trzeba kogoś sprzedać bo to wydatek z 350 mln i nie wspominam już o wypłatach
0
Macie też tak ze jak samolot zaczyna ladowac to benbenki was bolą ? Już któryś raz lecialem i zawsze mnie bola głównie prawe. Nom ale dziś wylondowalem o 11 rano i do tej pory mam jak by ucho zapchane podobnie jak bym miał wodę w uchu miał ktoś kiedyś coś podobnego? (zawsze mi to przechodziło po lądowaniu) a tym razem nie. I nie wiem co z tym zrobić
0
'' Brytania '' Warte obejrzenia?
0
Orientuje się ktoś o której mniej więcej dodają nowy odc GOT na zalukaj?
0
Tylko jest taka różnica że kupujesz kota w worku obaj maja po 1 sezonie dobrym. A Grizeman to pewniak
0
Netflix
0
Gdzie najlepiej pobierać filmy /seriale chciałem na zalukaj to pobieram i patrzę że tylko 5 linków dziennie mogę wygenerować więc Lipton
0
Ja to liczyłem trochę na to że ktoś zostanie Azorem Ahai
1
Jak dla mnie najbardziej idiotyczny odc GOT Jaki powstał. Zbyt wiele idiotycznych akcji + ta ciemność
0
Co cie tak urazilo?
0
Gdyby nie ta ciemność to może i było by całkiem spoko Jak by się nie myślało o głupocie tego odc
0
Dla mnie to najbardziej idiotyczny odc GOT