0

Orientuje się ktoś czy Play blokuje telefon jak ktoś raty nie spłaca Bo chcem kupić na olx? 

5

Co za bez sensu statystyka co to są setki

0

Wątpię że mu w Juve

0

Bardziej chodzi mi o cały sezon a nie ostatni odc

4

Czy tylko ja mam doła że GOT się skończył? Tyle lat oglądania i to jeszcze w taki sposób się skończyło

0

Posiada ktoś może Hulajnoga elektryczna XIAOMI MiJia 365?

0

Jak sprzeda to napewno nie Barcelonie jak gdzieś przejdzie to tylko do Białych

0

Nad morzem mieszkam. Tak interes

0

Poszukuję kogoś kto już ma przejechane na niej sporo km potrzebuje opinii bo mam zamiar z 8 szt kupić

3

W John Wicku też jest genialny aktor generalnie nie przepadam za filmami /serialami co jeden Gosc zabija po 100 ludzi ale zarówno Punisher jak i John są genialne

0

Niby jo ale jakoś fajnie się to ogląda podobnie jak z Punisher

0

Posiada ktoś hulajnoga elektryczna Xiaomi MiJia 365?

0

Kupywal ktoś kiedyś coś ze sklepu https://www.countryattire.pl?

0

Widocznie chce dać się odbudować zawodnikom którymi planuje grać

0

I z czego dobrze pamiętam jak ZZ przejmował Real po Benitezie to nie było zbyt kolorowo tam

0

Bo nie kumam jak można oceniać trenera który przejmuje ekipę w rozsypce która przegrała wszystko .jestem zdania tego że oceniać będzie można go po następnym sezonie. Dla mnie Zidane jest dobrym trenerem

0

Drużyna która już o nic nie gra nie ma motywacji +czystki w klubie

3

Myślę że nie. Zobaczymy w następnym sezonie na te końcówkę sezonu jego nie ma co się nawet patrzeć

0

Jak dla mnie za dużo topowych zawodników na ławce prędzej czy później zaczęły by się robić dymy. I stawiam żeby kupić Griz i Rodri i De light i De Jong będzie trzeba kogoś sprzedać bo to wydatek z 350 mln i nie wspominam już o wypłatach

0

Macie też tak ze jak samolot zaczyna ladowac to benbenki was bolą ? Już któryś raz lecialem i zawsze mnie bola głównie prawe. Nom ale dziś wylondowalem o 11 rano i do tej pory mam jak by ucho zapchane podobnie jak bym miał wodę w uchu miał ktoś kiedyś coś podobnego? (zawsze mi to przechodziło po lądowaniu) a tym razem nie. I nie wiem co z tym zrobić

0

'' Brytania '' Warte obejrzenia?

0

Orientuje się ktoś o której mniej więcej dodają nowy odc GOT na zalukaj?

0

Tylko jest taka różnica że kupujesz kota w worku obaj maja po 1 sezonie dobrym. A Grizeman to pewniak

0

Netflix

0

Gdzie najlepiej pobierać filmy /seriale chciałem na zalukaj to pobieram i patrzę że tylko 5 linków dziennie mogę wygenerować więc Lipton

0

Ja to liczyłem trochę na to że ktoś zostanie Azorem Ahai

1

Jak dla mnie najbardziej idiotyczny odc GOT Jaki powstał. Zbyt wiele idiotycznych akcji + ta ciemność

0

Co cie tak urazilo?

0

Gdyby nie ta ciemność to może i było by całkiem spoko Jak by się nie myślało o głupocie tego odc

0

Dla mnie to najbardziej idiotyczny odc GOT

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?