piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DupekZoledny jak by kiedyś sie dogadali że LM było by też w Stanach to myślę że by powstały jakieś drużyny mocne Jacyś miliarderzy pewnie by pompowali hajs
0
@Nano22 też obejrzałem 4 odc i jak dla mnie 6/10
0
@lucas/catalan brzydkie
0
@Luki 10 Albania
0
@kordyl1010 tylko on i jego rodzina tak naprawdę wiedza czy go to obchodzi czy nie
2
@Chwytliwy hmm jedynie co mnie irytuje to Kevin
0
@mauerinho mierny trener swego czasu miał duży hype jak Ajax trenował ale nie mam pojęcia dlaczego
0
@Michu30 ten Dawidowicz gra tam w 11? Zapomniałem o nim
9
@Lares fuuu. ................
0
Do ludzi którzy ładują telefony ładowarkami indukcyjnymi te ładowanie działa normalnie przez etui czy trzeba ściągać
0
@paweuwarrior te gumy od spingen dobre? Bo gumy w sumie też szukam
0
@paweuwarrior kumpel leciał też bez szkła i przez rok było ok i nagle wyciągnął z kieszeni i pajęczyna była
0
Jakich szkel na telefon używacie hybrydowe czy hartowane?
0
@Momalsino proste Varan nie miał hype
1
@bartekvisca a co oni takiego zrobili
0
@wojtas__13 skąd pieniążki? Uważam że transfer Neymar jest niemożliwy. Obaj by kosztowało zapewne z 400 baniek
0
@KacperVEB no i niech jeszcze z 300baniek dadza
0
Posiada ktoś router TP-link Archer c7?
0
@KingKahuka Samym Varanem i Militao całego sezonu nie zagrają
2
@Barca_Big_Moment właśnie jeśli zdrowie mu dopisuje a słabo z tym u niego ostatnio. Nie potrzebna nam kolejna szklanka
0
@ksobi też nie mam pojęcia czym oni się tak podniecaja
0
@Pablo83lbn Mogę Ci sprzedać p20 zwykły 14 miesięcy gwarancji za 1000 zł stan bardzo dobry
0
@IronSanHybrid coś słyszałem że teraz kurier przychodzi do domu po paszport i nie trzeba jechać ale nie wiem czy to prawda
0
Robił ktoś może visa do USA coś mi się obiło o uszy że już nie trzeba jechać do Warszawy do konsulatu orientuje się ktoś czy to prawda?
0
Na jakiej stronie wpisać imei telefonu żeby zobaczyć czy się wszystko zgadza?
0
@VandaI play też blokuje? Mi sie wydaje że nie ale nie jestem pewien
0
@Mr8lack@Mr8lack może będzie lepiej. czy są jakieś konkrety
0
@Kredon czm
0
Chce kupić z olx huawei p30 pro nowego gość ma go z sieci Play co powinienem wiedzieć kupując go jakąś umowę trzeba spisywac czy coś?
0
@reliawan dzięki