piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Locash raczej młodsze
0
@Transu96 ja mam 21.
0
@sonek myślałem nad bmw 1 ale silniki marne ponoć maja chyba benzyna 2.0tylko spoko ale ciężki temat kupić to +automat nie mal że nie możliwe
0
@sonek nie musi być jakiś szatan prędkości myślę że tak +120km
0
Jakie auto byście polecili budżet 25tys. Lat 21 żeby spalanie nie było większe niż 9-10l Automat no i nie za duże?
0
@msmsms po 30 będzie już mieć dzieciaka dorosłego
0
@sonek jak imprezy to tylko Sopot z gdyni słabe imprezy Tyle że Sopot drogi że ja jebie
1
@Avada Kedavra no nie wiem czy to jest takie oczywiste
0
@BoRoWieC priv.
0
@sonek Sopot /Władek że względu na imprezy
0
@SHIBA genialna grafika na obraz by była spoko
0
@Johnnie_Walker przechodząc tam nie spodziewal się tego nie chce mi się wierzyć
0
@Pawelec7 ile Everton wydał w tym oknie?
0
@ViscaBarca123 pozycja? Pomocnik?
0
Jest tu może jakiś elektronik. Kupując płytę główną do hulajnogi xiaomi mija 365 Czym się moze różnic zamiennik od oryginału? Jakieś straty czegos czy jak?
0
@Kamilos84 akurat to najbardziej wina bonka że mamy do dupy kluby
0
Żeby wzmacniacz wi fi podłączyć muszę się zalogować do routera?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@piotr_styk chyba coś ci się pomyliło ja piszę że to cytat pashy ojca a ty mi bóg wie co tu piszesz
0
@piotr_styk a nie pashy?
0
@jeyx77x w lato to bym w góry nie pojechal ale w zimę jak najbardziej
0
@amek555 fajnie by bylo jak by gregor wrocil na szczyt
0
@kuz nie ma co sie podniecac jakims meczem towarzyskim
0
@msmsms wiadomo cos kiedy premiera wieska?
0
@Barcelismo jestem ciekaw kto mu pisze te wypowiedzi
0
@Adamski69 to jego syn ya? Tez obronca?
0
@Maker0 Dlatego jestem zdania ze nie kupimy od nich Neymara
0
@bialagora tez mam takie wrazenie
0
@PatrychoO najlepsze do tej ceny.
1
@Witekk10 spoko