0

Orientuje się ktoś ile mesenger bierze neta? Wyjeżdżam do Kanady na 2tyg i się tak zastanawiam ile za to będę musiał zaplacic

0

@SuperPatsonFCB Varan/Kross/Junior/Marcelo

0

@Bamek94 a kto jest dla cb obecnie top 3

0

@AllBundy Jak by Messi miał już odejść to chciał bym zobaczyć go w Juve razem z CR7

0

Jak wejsc na te New stronę Realu?

0

@PieN to jest BIG problem są jacyś wolni SO? Ciekawe nazwiska?

0

@Kajtek77 to fajnie mój ulubiony zawodnik

0

Co się dzieje Jak Wrzosek się w wadze nie zmieścił? Coś traci czy jak? 70.2kg mial

1

@ściah nie ma to jak po gorszym meczu uważać że on grać nie potrafi. Przypominam że zdobył x2 MISTRZOSTWA Świata będąc podstawowym zawodnikiem

0

@Hawajczyk nom właśnie dziś wróciłem. Nie było tak mocno jak rok temu ale też spoko

7

@Hawajczyk z 10dni polecam wakacje StudentTravel Autokarem

0

Jeździ ktoś może do Kanady w niedzielę wyjeżdżam na 2tyg i potrzeboje neta. Jakiś pomysł? Jakaś karta sim czy jak

0

@PieN nom ja z albani. No i jeszcze dojść do sb nie mogę. Z jakiego lotniska startowałes? Korfu?

3

Też macie zawsze taka depresję jak z wakacji wrociliscie?

0

@damianex10 którym składem USA tam jest.?

1

@Patryk1998 i tak dobrze ze można kupić za 270 dla Niemca to jak dla nas z 350zl

0

@Raf_8922 no atak kozacki ale w obronie /pomocy braki maja i się dziwię że za to się nie biorą

0

@nammah tylko gdzie to kupić bo muszę dziś to kupić nie mam czasu na kuriera

0

@Patryk1998 w Dortmund na ligowych są komplety to co dopiero LM z Barca

0

@_Konrad w jakim sklepie to kupujesz? Bo przez neta nie mam czasu

0

Jakich gum do włosów używacie? Tylko takie co dostanę w jakiś rosman?

0

@Pawelec7 swoją drogą z Piątka forma musi być fatalnie skoro Silva który odchodził zagrał mecz

2

@Phatro tylko? Chyba chciałeś powiedzieć Aż

0

@wachaFCB wygrany może być tylko jeden Alisson

0

@jakubwitkowski tak na statystyki patrzę to ma bardzo dobre czemu nikt go nie kupuje gdzie ma braki?

0

Oglądał ktos w akcji tego Bruno Fernandes? Dobry grajek jaka pozycja?

0

Poco Juve Rakieta?

1

O co kaman z tą cieszynka cr7?

1

@Darshan1010 hahahahaha zatrzymaj te karuzele śmiechu

0

Gdzie mogę obejrzeć Juve

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?