piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Orientuje się ktoś ile mesenger bierze neta? Wyjeżdżam do Kanady na 2tyg i się tak zastanawiam ile za to będę musiał zaplacic
0
@SuperPatsonFCB Varan/Kross/Junior/Marcelo
0
@Bamek94 a kto jest dla cb obecnie top 3
0
@AllBundy Jak by Messi miał już odejść to chciał bym zobaczyć go w Juve razem z CR7
0
Jak wejsc na te New stronę Realu?
0
@PieN to jest BIG problem są jacyś wolni SO? Ciekawe nazwiska?
0
@Kajtek77 to fajnie mój ulubiony zawodnik
0
Co się dzieje Jak Wrzosek się w wadze nie zmieścił? Coś traci czy jak? 70.2kg mial
1
@ściah nie ma to jak po gorszym meczu uważać że on grać nie potrafi. Przypominam że zdobył x2 MISTRZOSTWA Świata będąc podstawowym zawodnikiem
0
@Hawajczyk nom właśnie dziś wróciłem. Nie było tak mocno jak rok temu ale też spoko
7
@Hawajczyk z 10dni polecam wakacje StudentTravel Autokarem
0
Jeździ ktoś może do Kanady w niedzielę wyjeżdżam na 2tyg i potrzeboje neta. Jakiś pomysł? Jakaś karta sim czy jak
0
@PieN nom ja z albani. No i jeszcze dojść do sb nie mogę. Z jakiego lotniska startowałes? Korfu?
3
Też macie zawsze taka depresję jak z wakacji wrociliscie?
0
@damianex10 którym składem USA tam jest.?
1
@Patryk1998 i tak dobrze ze można kupić za 270 dla Niemca to jak dla nas z 350zl
0
@Raf_8922 no atak kozacki ale w obronie /pomocy braki maja i się dziwię że za to się nie biorą
0
@nammah tylko gdzie to kupić bo muszę dziś to kupić nie mam czasu na kuriera
0
@Patryk1998 w Dortmund na ligowych są komplety to co dopiero LM z Barca
0
@_Konrad w jakim sklepie to kupujesz? Bo przez neta nie mam czasu
0
Jakich gum do włosów używacie? Tylko takie co dostanę w jakiś rosman?
0
@Pawelec7 swoją drogą z Piątka forma musi być fatalnie skoro Silva który odchodził zagrał mecz
2
@Phatro tylko? Chyba chciałeś powiedzieć Aż
0
@wachaFCB wygrany może być tylko jeden Alisson
0
@jakubwitkowski tak na statystyki patrzę to ma bardzo dobre czemu nikt go nie kupuje gdzie ma braki?
0
Oglądał ktos w akcji tego Bruno Fernandes? Dobry grajek jaka pozycja?
0
Poco Juve Rakieta?
1
O co kaman z tą cieszynka cr7?
1
@Darshan1010 hahahahaha zatrzymaj te karuzele śmiechu
0
Gdzie mogę obejrzeć Juve