piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@El dominatore tylko jest ta różnica że ty nie jesteś celebryta
Że tak powiem na twoim nieszczęściu nikt by nie skorzystał/ nikt by o tym nie usłyszał Więc nikt by nie miał motywu żeby Ci coś zrobić.
2
@ViscaBarca123 też bym się mega wkur jak ktoś by mnie za pleców atakował równie dobrze by mógł mieć kose w ręku
0
@bartekvisca że na LaRamble PSG ma słaba reputację to nie znaczy że wszędzie tak jest.
0
@Qlewer elektryk na statkach pasażerskich servis
1
@kerouac mega lubię zwiedzać i akurat mega mi się trafiło bo zwiedza w trakcie pracy. W tym roku miałem okazję być Barcelona,Marsylia. Brest. Vancouver. Viktoria. San Diego. No i Mexyk 2 miejscówki Cobo San Luca i Ensenda no i na wakacjach w Albanii
0
@Skaramuczi Felix to nie jest zawodnik dla Atletiko
0
@Nolife1899 pewnie zaczyna już budować do odejścia
1
@mercurial2000 messi w tamtym roku też się nie stawił na gali
0
@konrad1661 no ja też i właśnie infa szukam
1
Jest tu może ktoś kto był na Tomorrowland?
0
@Avada Kedavra możliwe jestem ciekaw jak kadra RM będzie wyglądać w przyszłym sezonie
0
Kto był na tiesto w Sopocie jak wrażenia?
0
@Chwytliwy Real zapewne ma prawo pierwokupu co?
0
@SergioTomas niech on chociaż najpierw zagra jeden sezon dobry
0
@Kuczek oddać do prania
0
@Barca_Big_Moment po co miał by tam iść? To jest trener na topowy klub
1
@Barca_Big_Moment ja nie wiem czego ci prezesi BVB oczekują od tego trenera.
0
@fcbarcafan19 za kogo on by miał tam grać
0
@krzychu1526 nom niby nie przegrywają ale ich gra wygląda ciężko i większość zwycięstw wymęczone brakuje że tak powiem pokazy siły ofensywy
2
@Odesseiron jestem ciekaw na jakej podstawie wiecie jak grał Lew Jaszyn
0
@BARCA_FOR_EVER równie dobrze by mógł być tam dembele. Takie czasy
18
@Chwytliwy jak ja lubię te domysły
4
@Rewolucja123 tragedia.
0
@Danny Gaucho ostatnio coś mi się tam obiło o uszy że ten szejk co ma PSG szuka klubu w Anglii i ponoć Leeds się intetesuje
0
Hmm jakiś hotel blisko centrum wawa? Żeby cena nie przekroczyła 400 zł za dwie noce
5
@Chwytliwy guardiola jak się przeniesie to do juve
0
@student97r kochasz Kante? To za ciekawie nie wygląda
0
@fortunate_son to Lipton
0
Wykupują egzamin na prawo jazdy praktykę czy egzamin może wykupić osoba druga? (w sensie że to ma być gif)
1
@Messibestplayerintheworld ja tam życzę Lewemu żeby wygrał złotego buta