piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MasterOne coś nie chce mi się w to wierzyć
0
@Encore mam wrażenie że za rządów Trampa jest wszystko możliwe
0
Też macie tak jak wyjeżdzacie do pracy za granicę że wam się k*rewsko nie chce? Choć pracę mam spoko
0
Ile mogę wsadzić paczek fajek do bagażu (nie podręczny) do Europy?
0
@Hiacynk no nie wiem czy Martinez jest lepszy jak narazie to pół sezonu rozegrał
0
@Coutinho007 Hamiki był by fajna opcja gdyby nie RM
0
@bartoszekkk ten grajek jak dla mnie ma coś z bania patrząc na komentarze graczy juve
1
@jedrek7000 no takie życie i czasy. Ja mam 21 lat to więc jeszcze ma spokojnie no ale teraz o Wartościowe dziewiczy ciężko Choć mam taką jedną na której mi zależy to mieszka karwa 350km dalej i już ją od wakacji bajeruje ale idzie to jak krew z nosa
1
@jedrek7000 jak kolega szuka dupy na dłużej to bym nie nazwał tego fartem
3
@Tollusiek to muszę powiedzieć miałeś fart. Ze w ciągu roku spotkałem się jakoś z 8 dziewczynami to tylko jedna była naprawdę spoko fakt faktem ja szukałem do przygody nie na związek
3
@adrix8 może tak 2 na 10 są normalne i się szanują. Choć nie ukrywam że warto nowe doświadczenia czasem i pośmiać się można ogólnie jak się nie boisz spotkań nie masz problemu z kontaktem z ludźmi to zakładaj
1
@darek60 nie możesz się doczekać aż Ci rodzinę zaczną wbijać? Czy jak bo nie kumam
0
Za samolot spóźniony przez mgla też przysługuje odszkodowanie?
4
@bartek00717 jak się się facet upije to jest tam uj ale jak baba to jest kurła dramar
0
@karci0 nie nie
1
@Mario96w nie nie to były 2 piękne bliźniaczki lat 18-19
7
Jezu zakochałem się w klubie w 2 blizniaczkach i zapomniałem wziąść nr jak żyć kurła?
0
@Kubox zdecydowanie mój najlepszy rok
0
@Kubox taki trochę Ferguson z ciebie jest
0
@dawo17 za obu będzie trzeba zapłacić mega duży hajs a tak naprawdę maja narazie pół sezonu dobre
2
@barcelonaLM i co z tego?
3
@Avada Kedavra nie 20 tylko z 40
3
@Hiacynk jedno jest Pewne napewno nie Van Dijk już szybciej bym dał Varana Mistrz świata 4 razy lm
2
@BarcaInfo Jedną z rzeczy, która mnie fascynuje, jest kino. Po zakończeniu przygody z piłką chciałbym zagrać w filmie. Muszę jednak wcześniej udoskonalić swój warsztat, popracować nad angielskim, mniej się stresować. Wrócę też do nauki - dodał
A to przypadkiem nie brzmiało tak?
0
@T_TG spokojnie De Jong też będzie w dołku formy to zapewne dla ciebie też już nie będzie zawodnikiem na barce
1
@T_TG jak Busi nie jest zawodnikiem na miarę Barcy to De Jong jest zawodnikiem na miarę Valencii
3
@mcsarna wzruszyłem się twoja przemowa
0
@puyol_presidend5 4 braci mam
0
@itmustbejoke widocznie nie zasłużył
0
@DaPi Klopp. Zidane. Jose. Valverde. Guardiola. Carlo