1

@MasterOne coś nie chce mi się w to wierzyć

0

@Encore mam wrażenie że za rządów Trampa jest wszystko możliwe

0

Też macie tak jak wyjeżdzacie do pracy za granicę że wam się k*rewsko nie chce? Choć pracę mam spoko

0

Ile mogę wsadzić paczek fajek do bagażu (nie podręczny) do Europy?

0

@Hiacynk no nie wiem czy Martinez jest lepszy jak narazie to pół sezonu rozegrał

0

@Coutinho007 Hamiki był by fajna opcja gdyby nie RM

0

@bartoszekkk ten grajek jak dla mnie ma coś z bania patrząc na komentarze graczy juve

1

@jedrek7000 no takie życie i czasy. Ja mam 21 lat to więc jeszcze ma spokojnie no ale teraz o Wartościowe dziewiczy ciężko Choć mam taką jedną na której mi zależy to mieszka karwa 350km dalej i już ją od wakacji bajeruje ale idzie to jak krew z nosa

1

@jedrek7000 jak kolega szuka dupy na dłużej to bym nie nazwał tego fartem

3

@Tollusiek to muszę powiedzieć miałeś fart. Ze w ciągu roku spotkałem się jakoś z 8 dziewczynami to tylko jedna była naprawdę spoko fakt faktem ja szukałem do przygody nie na związek

3

@adrix8 może tak 2 na 10 są normalne i się szanują. Choć nie ukrywam że warto nowe doświadczenia czasem i pośmiać się można ogólnie jak się nie boisz spotkań nie masz problemu z kontaktem z ludźmi to zakładaj

1

@darek60 nie możesz się doczekać aż Ci rodzinę zaczną wbijać? Czy jak bo nie kumam

0

Za samolot spóźniony przez mgla też przysługuje odszkodowanie?

4

@bartek00717 jak się się facet upije to jest tam uj ale jak baba to jest kurła dramar

0

@karci0 nie nie

1

@Mario96w nie nie to były 2 piękne bliźniaczki lat 18-19

7

Jezu zakochałem się w klubie w 2 blizniaczkach i zapomniałem wziąść nr jak żyć kurła?

0

@Kubox zdecydowanie mój najlepszy rok

0

@Kubox taki trochę Ferguson z ciebie jest

0

@dawo17 za obu będzie trzeba zapłacić mega duży hajs a tak naprawdę maja narazie pół sezonu dobre

2

@barcelonaLM i co z tego?

3

@Avada Kedavra nie 20 tylko z 40

3

@Hiacynk jedno jest Pewne napewno nie Van Dijk już szybciej bym dał Varana Mistrz świata 4 razy lm

2

@BarcaInfo Jedną z rzeczy, która mnie fascynuje, jest kino. Po zakończeniu przygody z piłką chciałbym zagrać w filmie. Muszę jednak wcześniej udoskonalić swój warsztat, popracować nad angielskim, mniej się stresować. Wrócę też do nauki - dodał

A to przypadkiem nie brzmiało tak?

0

@T_TG spokojnie De Jong też będzie w dołku formy to zapewne dla ciebie też już nie będzie zawodnikiem na barce

1

@T_TG jak Busi nie jest zawodnikiem na miarę Barcy to De Jong jest zawodnikiem na miarę Valencii

3

@mcsarna wzruszyłem się twoja przemowa

0

@puyol_presidend5 4 braci mam

0

@itmustbejoke widocznie nie zasłużył

0

@DaPi Klopp. Zidane. Jose. Valverde. Guardiola. Carlo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?