piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@cules100pro a w Polsce ich nie będzie?
0
@barcelonaLM tak dziś byłem /niby spoko ale co z tego jak na dworze kolejka
0
@barcelonaLM tylko jak zamkną sklepy budowlane to wiele mniejszych firm będzie musiało wstrzymać pracę u nas w Castoramie wpuszczają po ileś tam osób
1
@Mati90fcb chcieli być cwani no ale nie pyklo. Jak dla mnie nie powinni grosza dostać
0
@deyna2018 gdzie oglądasz?
0
@Mati90fcb zaraz znów będą płakać ze mamy płacić za ich kredyty
1
@ShinobiQWE cos mi się w to wierzyć za bardzo nie chce
2
@Krzysztof1987 tylko jestem czy to co Chiny mówią jest prawda
0
@ShinobiQWE masz może statystyki jakieś jak to się rozwija w ciepłych krajach typu Ameryka Południowej?
1
@NeroTFP u nas zapewne to kwestia czasu(krótkiego)
0
@ShinobiQWE nie podoba mi się
0
@Wojtah ile lat masz?
0
@xVENUMx byłem cudowne państwo/miasto
1
@konrad1661 napewno będzie kryzys i to jebitny
0
@emeu za te cenę nie ma nic lepszego
0
@emeu zależy do czego chcesz używać
0
@Janiama Wlosi to jak dla mie chory naród nie cierpię Włochów a mam często z nimi do czynienia w pracy
0
@mikiiki a Roni gdzie siedzi?
0
@tristan87 spoko pomysł
1
@bialagora jak by im nie dali pucharu to napewno dojdzie do dymów ze strony kibiców liv
1
@DonMatteo901 jak by im nie dali majstra to by było jedno wielkie złodziejstwo
0
@Pewex obudziłeś się dopiero?
0
@barcelonaLM Włochy leją na łeb wszystkich
1
@zodiak_10 a nie na Maderę z rodziną? Nie myl faktów
12
@Szicek10 o siebie się wcale nie boję bo mam dopiero 22lata i marne szanse że mi coś to zrobi bardziej się boję o rodzinę +50 lat
0
@PawkoFCB jak dla mnie pierwsze co to powinni zamykać galerie /bary/restauracje
2
@Szakalaka12369 amerykańska gospodarka też mocarnie dostaje po dupie ogólnie każda gospodarka dostaje po głowie. No ale jak już bym musiał na kogoś postawić to na jakieś potężne koncerny farmaucentyczne
0
@Cariones straszne :))
0
@AV0CAD0 to co ty jesteś za muzykę jak żyjesz od 1 do 1
0
@Cariones już nie przesadzajmy