piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bixmix ten pomysł jest taki głupi jak te 2 pozostałe
0
@arasz1819 i co z tego?
0
@bixmix będą grać do końca sezonu przy pustych trybunach zapewne
0
@arasz1819 co w tym co on zrobił jest nie tak?
0
@bari_94 zapewne kilka meczy i mu się znudzi bieganie
0
@Hiacynk czy ja wiem czy tak w końcu jak z 2 - 3sezony temu Monaco miało majstra
0
@Kuczek nie rozumiesz tego biznesu
0
@KmN już wróciłeś
0
@Lola120 Mercedesa c klasę
3
@Hushovt co zmienia faktu że zachowuje się jak buc
1
@mavachi to jest nie możliwe że anulują sezon
0
@Homeopata8989 bez sens jak już tak panikują tak to powinni grać przy pustych trybunch do końca sezonu
0
@Qlewer to by strona była off
0
@Hushovt nie interesuje mnie twoje zdanie czy polecasz czy nie
0
Karwa co sie dzieje z tym zalukaj że nic nie dodają
1
@Messibestplayerintheworld szybciej dał bym cr 7 niż Messiego
0
@robsesh juve nie jest drużyna typu RM czyB arcy że strzelają po 5 goli i to jest normalne
0
@dawo17 no nie wiem czy żałuję w papierach zawsze będzie miał że byl zawodnikiem RM a to już że tak powiem jest prestiż no i hajs ma też dobry zapewne
0
@koziar zatrzymaj te karuzele śmiechu
0
@BarcaInfo fajny plecak ma
1
@Hiacynk kibicuje Getafe aby się dostali
1
@Klaudix legit kupywalem
0
@Wilczeq ta w 20 odrazu
0
@Prezes_sycylijczyk też mi się wydaje że media mega mocno nakręcają tego wirusa na grypy w PL umiera 30k ludzi rocznie
0
@bixmix napewno sie mocno zmartwi że nie masz do niego szacunku
4
@fcbarcafan19 nie no nie wiem. Dziękujemy Ci za te szybkie informacje
0
@PawkoFCB no to chyba jest logiczne że nie zagrają
0
@FC1899Barca hakimi i odegard zapewne przejdą tylko bo Rugilon to gdzie by miał tam grać
0
@matirix20 sam na to wpadles?