0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bixmix ten pomysł jest taki głupi jak te 2 pozostałe

0

@arasz1819 i co z tego?

0

@bixmix będą grać do końca sezonu przy pustych trybunach zapewne

0

@arasz1819 co w tym co on zrobił jest nie tak?

0

@bari_94 zapewne kilka meczy i mu się znudzi bieganie

0

@Hiacynk czy ja wiem czy tak w końcu jak z 2 - 3sezony temu Monaco miało majstra

0

@Kuczek nie rozumiesz tego biznesu

0

@KmN już wróciłeś

0

@Lola120 Mercedesa c klasę

3

@Hushovt co zmienia faktu że zachowuje się jak buc

1

@mavachi to jest nie możliwe że anulują sezon

0

@Homeopata8989 bez sens jak już tak panikują tak to powinni grać przy pustych trybunch do końca sezonu

0

@Qlewer to by strona była off

0

@Hushovt nie interesuje mnie twoje zdanie czy polecasz czy nie

0

Karwa co sie dzieje z tym zalukaj że nic nie dodają

1

@Messibestplayerintheworld szybciej dał bym cr 7 niż Messiego

0

@robsesh juve nie jest drużyna typu RM czyB arcy że strzelają po 5 goli i to jest normalne

0

@dawo17 no nie wiem czy żałuję w papierach zawsze będzie miał że byl zawodnikiem RM a to już że tak powiem jest prestiż no i hajs ma też dobry zapewne

0

@koziar zatrzymaj te karuzele śmiechu

0

@BarcaInfo fajny plecak ma

1

@Hiacynk kibicuje Getafe aby się dostali

1

@Klaudix legit kupywalem

0

@Wilczeq ta w 20 odrazu

0

@Prezes_sycylijczyk też mi się wydaje że media mega mocno nakręcają tego wirusa na grypy w PL umiera 30k ludzi rocznie

0

@bixmix napewno sie mocno zmartwi że nie masz do niego szacunku

4

@fcbarcafan19 nie no nie wiem. Dziękujemy Ci za te szybkie informacje

0

@PawkoFCB no to chyba jest logiczne że nie zagrają

0

@FC1899Barca hakimi i odegard zapewne przejdą tylko bo Rugilon to gdzie by miał tam grać

0

@matirix20 sam na to wpadles?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?