piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MarioVeB! Ten problem jest ze nie da się żyć normalnie. Miałem iść na kluby na Sopot piatek/sobota a tu chu bonki strzelił
12
@vangoor gospodarka to nie tylko spożywka
0
@Encore to gra na telefon?
0
@Kompletny hmm objawy czyli równie dobrze może mieć zwykła grypę kocham takie info
0
@Kamill10 nie no bez jaj muszą dać Liverpoolowi tego majstra
0
To psg świętuję jak by LM wygrali a oni tylko borussie pokonali
0
@barcelonaLM ciekawe czy byś był taki mądry jak by to jakiś zawodnik barcy złapał
0
@bixmix nie dawno to 5 dni czy 20 dni?
0
@LuismessiJr ja już łuk przygotowuje
0
@Zieliniak ja tu nie mam wie o sobie tylko o ludziach którzy mają e będą mieli za co przeżyć
0
@Avada Kedavra hmm właśnie a kto za to będzie płacić? (jak ktoś ma normalna umowę)
0
@dawo17 co mamy w domach siedzieć zamknięci? I kto nam za to zapłaci? Nie każdy ma taką sytuację finansowa że może siedzieć w domu miesiąc
0
@YoNoEntiendoNada nie sądzę.
0
@Szicek10 z czego mi wiadomo to cr 7 nie sprzedał swojego domu
1
@Szicek10 nie nir nie nie
0
@beznicku1000 no dzięki miło było
6
@vangoor że co robi???
0
@KamQiX panika zdecydowanie
2
@KrystianR serio z takimi social mediami i wizerunkiem można nie mieć kasy? On chyba naprawdę inteligencja nie grzeszy
0
@Kondziubarca uratowany
0
@Bykunn no to gitara
0
@Bykunn no tak z 150-200 zapewne
0
Dyskoteka to impreza masowa?
1
@Kluivert_P najwyżej zamkną cie na 2 tyg i cała wioska będzie patrzećna ciebie krzywo
1
Komentarz usunięty
1
@NeroTFP bez sens
0
@michaleu nom taka Arkę bym zobaczył
5
@Prezes_sycylijczyk no niektórzy to już trumny zamawiają zapewne. Ja to na sobotę czekam żeby ruszyć na Sopot wirus mi nie straszny
0
@DonAndresFCB no niby sporo. Ale chyba idę zbyt wolna z czasem. Bo mało które mi się podobają
1
Czy tylko ja w dzisiejszych czasach mam problem zeby kupić buty? Które mi się podobają