piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM co by dał ten podział? Hmmm
0
@kamilos1214 liczę że mi dyskoteki na majówkę otworzą bo na pół wysep chce się wybrać
0
@MESSIah16 jedynie co brakowało Roni to mózg
0
@KoziBe nic nie daje
0
Chce zrobić na ps4 "odbudowa bazy danych '' no i to wymaga podłączenia pada za pomocą kabla USB i kliknąć przycisk ps tylko mam taki problem ze nie wykrywa mi tego pada wie ktoś może gdzie może leżeć problem?
0
@NeroTFP gdzie oglądałeś?
0
Hmm o co teraz kaman z tym zalukaj?
1
@Jaca27 jakoś od 3-4 poziom mocno zaczyna spadać
1
@Krzychu1010 tak oba warto
1
@Deltta pić to mi się nawet nie chce tylko nie moge sobie wyobrazić że to pewnie jeszcze min z 1.5 miesiąca będzie trwało
0
@Elosek ha jak bym siebie czytał
0
@Elosek hah mam podobny dylemat i się doczekać nie mogę aż wszystko otworzą
0
@NeroTFP Achilles. Spartakus
0
@student97r ja mam nadzieję że ty też zachowasz się podobnie.
0
@Thoms94 nie najlepiej to nic nie jec będzie spokój
0
Jak by ktoś chciał zaraz będe chyba wyrzucał ps4 pszez okno no i może tv bo nie wytrzymie już z tym gowne
0
@barcelonaLM to by automatu zamkneli małe firmy budowlane i to by był problem
0
@dge21 czekałem i to kilka H
1
@Alex66 ja się nie pytam co jest lepsze tylko czemu mi się kur nie włącza
0
Powie mi ktoś do kur nędzy czemu od 4 dni nie mogę włączyć ps4 store cały czas pisze "czekaj...
0
@Uukasz_93 jak by ich media o takich liczbach by gadały to zapewne i nasze by coś o tym wspominały
17
@Uukasz_93 hm pytanie skąd ona ma te info? Znając życie znów jakieś fake
0
@MESSIah16 mam nadzieję bo na wakacje chce jechać
6
@PeteR10 za darmo to i ocet słodki
0
Działa wam ps store na ps4? Bo zara nie wytrzymie
0
@norbi77 gdzie oglądasz?
0
@FanFCBar właśnie pobieram
0
@vangoor więcej napewno kiedyś chciałem wymieniać ten tył to pamiętam że gdzieś mi tak powiedzieli że oryginalna klapka 300-400zl
0
@vangoor no i za klapkę. Gdzie ta klapka pewnie w ich ceniku z 400zl robota pewnie też z 300-200
0
Mam pytanie bo zaczął mi głośnik w telefonie charczy no i chce go oddac na reklamację (p30 pro) tylko jest taki problem ze na tyle telefonu mam zbitą szybkie no i żeby oni mogli się dostać do tego głośnika to zapewne będą musieli zdjąć te szybkie no i tej szybki już nie założą. Powie mi ktoś jak to wygląda czy będę musiał dopłacać czy mi nawet tego nie przyjmą???