0

@barcelonaLM co by dał ten podział? Hmmm

0

@kamilos1214 liczę że mi dyskoteki na majówkę otworzą bo na pół wysep chce się wybrać

0

@MESSIah16 jedynie co brakowało Roni to mózg

0

@KoziBe nic nie daje

0

Chce zrobić na ps4 "odbudowa bazy danych '' no i to wymaga podłączenia pada za pomocą kabla USB i kliknąć przycisk ps tylko mam taki problem ze nie wykrywa mi tego pada wie ktoś może gdzie może leżeć problem?

0

@NeroTFP gdzie oglądałeś?

0

Hmm o co teraz kaman z tym zalukaj?

1

@Jaca27 jakoś od 3-4 poziom mocno zaczyna spadać

1

@Krzychu1010 tak oba warto

1

@Deltta pić to mi się nawet nie chce tylko nie moge sobie wyobrazić że to pewnie jeszcze min z 1.5 miesiąca będzie trwało

0

@Elosek ha jak bym siebie czytał

0

@Elosek hah mam podobny dylemat i się doczekać nie mogę aż wszystko otworzą

0

@NeroTFP Achilles. Spartakus

0

@student97r ja mam nadzieję że ty też zachowasz się podobnie.

0

@Thoms94 nie najlepiej to nic nie jec będzie spokój

0

Jak by ktoś chciał zaraz będe chyba wyrzucał ps4 pszez okno no i może tv bo nie wytrzymie już z tym gowne

0

@barcelonaLM to by automatu zamkneli małe firmy budowlane i to by był problem

0

@dge21 czekałem i to kilka H

1

@Alex66 ja się nie pytam co jest lepsze tylko czemu mi się kur nie włącza

0

Powie mi ktoś do kur nędzy czemu od 4 dni nie mogę włączyć ps4 store cały czas pisze "czekaj...

0

@Uukasz_93 jak by ich media o takich liczbach by gadały to zapewne i nasze by coś o tym wspominały

17

@Uukasz_93 hm pytanie skąd ona ma te info? Znając życie znów jakieś fake

0

@MESSIah16 mam nadzieję bo na wakacje chce jechać

6

@PeteR10 za darmo to i ocet słodki

0

Działa wam ps store na ps4? Bo zara nie wytrzymie

0

@norbi77 gdzie oglądasz?

0

@FanFCBar właśnie pobieram

0

@vangoor więcej napewno kiedyś chciałem wymieniać ten tył to pamiętam że gdzieś mi tak powiedzieli że oryginalna klapka 300-400zl

0

@vangoor no i za klapkę. Gdzie ta klapka pewnie w ich ceniku z 400zl robota pewnie też z 300-200

0

Mam pytanie bo zaczął mi głośnik w telefonie charczy no i chce go oddac na reklamację (p30 pro) tylko jest taki problem ze na tyle telefonu mam zbitą szybkie no i żeby oni mogli się dostać do tego głośnika to zapewne będą musieli zdjąć te szybkie no i tej szybki już nie założą. Powie mi ktoś jak to wygląda czy będę musiał dopłacać czy mi nawet tego nie przyjmą???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?