piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lola120 Czechy otwierają jakoś od next wekend dyskoteki Niemcy zrobią pewnie podobnie niedługo więc stawiam że jakos do lipca otworzą u nas a pozatym oni muszą im dać zarobić też
0
@Lola120 myślę że do wakacji pozwolą robić imprezy do 500 osób
1
@xVENUMx ta i jeszcze frytki
0
@SuperPatsonFCB bo tak się zastanawiam kiedy otworzą do 500ludzi
0
Teraz mamy 3 etap wiadomo kiedy będzie etap 5/6/7 i co będzie otwierane?
1
@Jaca27 kali ciebie nominował
0
Lepiej kupywac bluzę 100% bawelna czy bawelna + poliester?
0
Od której godziny można oglądać te nowe odc na netflix "Ostatni taniec„?
1
@Kapitan hawk najs
0
@damianex10 no ja w wekend zrobiłem trasę do Sopotu w te i spowrotem 50km i powiem Ci ze się wkręciłem w to
0
@Kapitan hawk ww ilu miejscach miałeś postój ile jechałes
2
Jaki najdluszy dystans zrobiliście na rowerze??
1
@MESSIah16 like dla teko Pana
3
@LuisSalvano kalifornia bardziej mi się podobała
1
@4drian0 ja to tylko łyżką nutelle jem
0
@Europejczyk1980 to jest jedyny gościu który może wygrać z Duda
1
@barcelonaLM hmm o pełnym otwarciu czyli jest szansa że dyskoteki bary i tym podobne otworzą do wakacji
0
@jeyx77x gówn*nie film
0
@Kapitan_SW no ja miałem jechać na opener festival i sanrajs i jestem mega wkur że nie będzie
0
@darek60 muszę mieć jakąś firmę do tego czy coś w tym stylu? Czy po prostu daje im te 8.5% i tyle
0
Orientuje się może ktoś jak to wygląda Wynajmując 3 mieszkania mając z nich 4500zl ile ja muszę odprowadzić podatku?
0
Jest może tu jakiś doradza kredytowy lub ktoś obeznany dobrze w kredytach?
3
@IronSanHybrid no jeszcze podobnie jest z władca pierścieni
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@domin682 mieszkam nad morzem to co się dziś działo to pokazuje jak ludzie mają już to powoli w czterech literach i chcą wrócić do normalności
0
@BinBin tylko Mbappe ma jeszcze kontraktu 2 lata
4
@Barca1992 mi to wogóle nie przeszkadza
0
@justfootball hmm miałem być na opener festival i na Sanrajs no i na wakacje do Grecji ale raczej nie pyknie przez to gów
0
@justfootball a co mam sądzic?
0
@Mankind p40 pro? Zwykłego p40 napewno nie sprzedaż za 2.5k