1

@Lola120 Czechy otwierają jakoś od next wekend dyskoteki Niemcy zrobią pewnie podobnie niedługo więc stawiam że jakos do lipca otworzą u nas a pozatym oni muszą im dać zarobić też

0

@Lola120 myślę że do wakacji pozwolą robić imprezy do 500 osób

1

@xVENUMx ta i jeszcze frytki

0

@SuperPatsonFCB bo tak się zastanawiam kiedy otworzą do 500ludzi

0

Teraz mamy 3 etap wiadomo kiedy będzie etap 5/6/7 i co będzie otwierane?

1

@Jaca27 kali ciebie nominował

0

Lepiej kupywac bluzę 100% bawelna czy bawelna + poliester?

0

Od której godziny można oglądać te nowe odc na netflix "Ostatni taniec„?

1

0

@damianex10 no ja w wekend zrobiłem trasę do Sopotu w te i spowrotem 50km i powiem Ci ze się wkręciłem w to

0

@Kapitan hawk ww ilu miejscach miałeś postój ile jechałes

2

Jaki najdluszy dystans zrobiliście na rowerze??

1

@MESSIah16 like dla teko Pana

3

@LuisSalvano kalifornia bardziej mi się podobała

1

@4drian0 ja to tylko łyżką nutelle jem

0

@Europejczyk1980 to jest jedyny gościu który może wygrać z Duda

1

@barcelonaLM hmm o pełnym otwarciu czyli jest szansa że dyskoteki bary i tym podobne otworzą do wakacji

0

@jeyx77x gówn*nie film

0

@Kapitan_SW no ja miałem jechać na opener festival i sanrajs i jestem mega wkur że nie będzie

0

@darek60 muszę mieć jakąś firmę do tego czy coś w tym stylu? Czy po prostu daje im te 8.5% i tyle

0

Orientuje się może ktoś jak to wygląda Wynajmując 3 mieszkania mając z nich 4500zl ile ja muszę odprowadzić podatku?

0

Jest może tu jakiś doradza kredytowy lub ktoś obeznany dobrze w kredytach?

3

@IronSanHybrid no jeszcze podobnie jest z władca pierścieni

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@domin682 mieszkam nad morzem to co się dziś działo to pokazuje jak ludzie mają już to powoli w czterech literach i chcą wrócić do normalności

0

@BinBin tylko Mbappe ma jeszcze kontraktu 2 lata

4

@Barca1992 mi to wogóle nie przeszkadza

0

@justfootball hmm miałem być na opener festival i na Sanrajs no i na wakacje do Grecji ale raczej nie pyknie przez to gów

0

@justfootball a co mam sądzic?

0

@Mankind p40 pro? Zwykłego p40 napewno nie sprzedaż za 2.5k

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?