piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuracjusz ja tam bym robił problemy kontrakt to kontrakt jak oni by chcieli szybciej odejść to barca też by im robiła problemy
0
@ForcaMilosz nie powiedział bym że każdy argument przemawiał za dembele
0
@abram3k jest za młody żeby mówić że jest przereklamowany
1
@dasouzar11 na 90% powie coś w stylu '' Oboje są genialni „żeby kosy nie robić
1
@Mareeek2050 kilka lat temu miałem podobnie z kolegą pojechalismy na grzybobranie i sie zgubiliśmy to wyszłyśmy 12 km dalej
0
@blaugrana1980 bardziej bym powiedział Ramos/Hazard
0
@tristan87 czego 500?
0
@FC1899Barca szkoda że już taki wiekowy
0
@PatrychoO to ten Allan co jeszcze rok temu napoli chciało bóg wie jakie pieniądze?
1
@PatrychoO do RM nie pójdzie tam jest ich za dużo stawiam że United
1
@badej60 pierwszy raz słyszę ze RM nim sie interesowało
0
@krefi10 kto jest tym największym talentem?
0
@Uukasz_93 nie chce mi się wierzyć że RM da im opcje wykupi
0
@banann16 no i ma 33 lata Neymar z 26 miał
2
@adiczak juve nie udźwignie taki dwóch pensji
1
@maatiixx jak na Brazylijczyka dobrze się trzyma
1
@cool1899 czekaj napisze do barta ze ty jesteś za to mamy napewno te transfery
1
@tomasz_veb posiadom p30 pro od roku i jestem jak najbardziej zadowolony
0
@Gwyn że ile korwa ci ludzie naprawdę jeżdżą 40h za 500 zł???
0
@KapiFCB no też się doczekać choć mam wrażenie że Jan ma małe szanse w tej walce
0
@mrboom stawiam że ty większego pojęcia nie masz
0
@MaTt_BarcaFan to może się okazać niewypał nie wiadomo jak sobie poradzi z zawodnikami z takim ego a jak dla mnie barca potrzebuje pewnniaczka aktualnie a nie kolejny wynalazek
0
@Zbyszko z Bogdańca tak porównujesz wypalony real na dodatek bez najlepszego gracza w ich historii
0
@betonito ta Sancho którego wypchnęli
0
@koksik2700 stawiam że mogą jeszcze odmówić bez kosztów
0
@koksik2700 kiedy jest to wesele jak za 2-4 tyg to pewnie mają jeszcze możliwość odwołania miejsca
0
@mlodykibic24 teraz są mogę ceny poleca Guess
0
@Tomek54321 na razie zapowiada kozaco Ramosa mi mocno przypomina
1
@Joe_Pesci jeszcze czegoś z Włoch mu brakuje
0
@arraco mogli by już zacząć kłamać bo nie mam ochoty powrotu tej szopki co była