0

@Kuracjusz ja tam bym robił problemy kontrakt to kontrakt jak oni by chcieli szybciej odejść to barca też by im robiła problemy

0

@ForcaMilosz nie powiedział bym że każdy argument przemawiał za dembele

0

@abram3k jest za młody żeby mówić że jest przereklamowany

1

@dasouzar11 na 90% powie coś w stylu '' Oboje są genialni „żeby kosy nie robić

1

@Mareeek2050 kilka lat temu miałem podobnie z kolegą pojechalismy na grzybobranie i sie zgubiliśmy to wyszłyśmy 12 km dalej

0

@blaugrana1980 bardziej bym powiedział Ramos/Hazard

0

@tristan87 czego 500?

0

@FC1899Barca szkoda że już taki wiekowy

0

@PatrychoO to ten Allan co jeszcze rok temu napoli chciało bóg wie jakie pieniądze?

1

@PatrychoO do RM nie pójdzie tam jest ich za dużo stawiam że United

1

@badej60 pierwszy raz słyszę ze RM nim sie interesowało

0

@krefi10 kto jest tym największym talentem?

0

@Uukasz_93 nie chce mi się wierzyć że RM da im opcje wykupi

0

@banann16 no i ma 33 lata Neymar z 26 miał

2

@adiczak juve nie udźwignie taki dwóch pensji

1

@maatiixx jak na Brazylijczyka dobrze się trzyma

1

@cool1899 czekaj napisze do barta ze ty jesteś za to mamy napewno te transfery

1

@tomasz_veb posiadom p30 pro od roku i jestem jak najbardziej zadowolony

0

@Gwyn że ile korwa ci ludzie naprawdę jeżdżą 40h za 500 zł???

0

@KapiFCB no też się doczekać choć mam wrażenie że Jan ma małe szanse w tej walce

0

@mrboom stawiam że ty większego pojęcia nie masz

0

@MaTt_BarcaFan to może się okazać niewypał nie wiadomo jak sobie poradzi z zawodnikami z takim ego a jak dla mnie barca potrzebuje pewnniaczka aktualnie a nie kolejny wynalazek

0

@Zbyszko z Bogdańca tak porównujesz wypalony real na dodatek bez najlepszego gracza w ich historii

0

@betonito ta Sancho którego wypchnęli

0

@koksik2700 stawiam że mogą jeszcze odmówić bez kosztów

0

@koksik2700 kiedy jest to wesele jak za 2-4 tyg to pewnie mają jeszcze możliwość odwołania miejsca

0

@mlodykibic24 teraz są mogę ceny poleca Guess

0

@Tomek54321 na razie zapowiada kozaco Ramosa mi mocno przypomina

1

@Joe_Pesci jeszcze czegoś z Włoch mu brakuje

0

@arraco mogli by już zacząć kłamać bo nie mam ochoty powrotu tej szopki co była

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?