piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcamember niezly bamber z niego zero klasy
0
@barcamember co on takiego powiedział?
0
@priest9999 no ze zwolnili treenera ktory se całkiem spoko radził dla jakiejś nie wiadomej
1
@MesQueUnClub96 nie rozumiem zwolnienia trenera zeby go asystem zastąpić
0
@norbi77 na czym oglądasz
1
@Herato no mógł jeszcze pograć spokojnie 5 lat w tym realu byl Gwarancja goli + motywator
0
@MSN30 no tak bol zemba to jeden z gorszych bóli jak dla mnie ale mając przy sobie dentystę i dobre tapsy. To nie chce mi sie wierzyć ze bol zemba blokuje mu start
5
@NeroTFP ja nie bede sprzątał
0
@eckov to jest normalne nie wszyscy beda topka
0
@SelloutCrowd jechac do pracy jak dla mnie to sie tam nie kalkuluje no ale żeby zamieszkac i zwiększyć standard zycia to jak najbardziej
0
@Tuc mam p30pro i do tego huawei wotch gt2 i sie dobrze spisuje
2
@Maniek9444 boże co to jest za bzdura lubie pic cole i dlatego mam planic więcej niz ci co lubia wodę
0
@kewin za podanie źródła dostales bana? Cos mi sie wierzyć nie chce
2
@kewin mogles podac chociaż zrodlo realmadryt.pl
2
@kamiVeB zeby bylo trzeba zapłacić te 20 mln
0
@Kusco15 no a gdzie jest don kasjo ktory chce walki z Floyd
0
@Janas11224 warto
0
@Djzordon jo jo rzeknę miecze w dłoń i walczmy o wolnosc Auuuuu Auuu Auuu
0
@Djzordon zatrzymaj te karuzele śmiechu juz
7
@Djzordon ty tak serio? Bo nie jestem pewien?
0
@DonMatteo901 jakoś na studia nie poszedłem i nie żałuj. Tak patrząc na swoich znajomych ktorzy sa w trakcie studiów i porównując nasze standardy życia to niebo a ziemia
1
@Tomo1989 nie bede tęsknić za śniegiem
0
@Pilka_jest_okragla ilu to juz bylo takich zlotych
1
Tylk czekac teraz na organizację sylwestra w stolicy
0
Gdzie jest najblizej na narty gdzie moge jezdzic?
0
@BarcaInfo myslalem ze to fake
2
@Cariones stary dobry morata
2
@Janas11224 jestem z Kaszub i nie spotkam sie z czym takim za bardzo
2
@MesQueUnClub96 to on nie miał pauzę pol roku?
1
@xBoMBoWiECx kusi Tottenham i juve