piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Guffi no za cos płacą klubowi oni tez muszą zarabiać
0
Leci na tvp Real?
0
@bartekvisca myślę ze "Najman„
0
@Transu96 nie wiem co ten herczyk w głowie mial
0
@DLFCB irytuja mnie tacy(Marcel Heister) "mam zdjecia z tej sytuacji opublikowałem je w mediach społecznościowych" kufa nie dal to nie dal proste
0
@kkbarca nie chce mi sie wierzyć ze ksw dało mu ofertę
0
@PatrychoO to od 5 części nie powinno sie nazywać szybcy i wściekli tylko jacyś Niezniszczalni
1
@Adamski69 ciekawe na jak dlugo
1
@jedrek7000 watpie czekać tylko na dołek Milanu Juve juz raczej gorsze nie będzie
0
Ladnir cisnie w tym Liverpool ten Diogo Jota kolejny grajek Portugalia rośniej beda mocni na euro i MS
0
@TR3YWAY za kilka lat nilt nie będzie juz pamiętam o najmniej
9
@NeroTFP ta i moze jeszcze tego polskiego guardiola swoja droga na tak duży kraj żeby ani jednego swiatowej klasy trenera nie bylo to kufa szok
1
@Fawrf ja jak jade na kontrakt pracuje np 40 dni z rzędu po 12h i jakos daje rade lekko
18
@Bocheno1 wszyscy mądrzy po fakcie
0
@matirix20 serial jeszcze jest Strzelec i tez fajny
1
@marcin000019 serio bo jednego karnego nie strzelił na tyle prób?
1
Na jakim kanale obejrzę Portugalię vs Francja?
0
@KapiFCB dla Amerykanina to jak dla nas z 50zl czyli nie wiele
1
@VirtuoZ jak by euro mialo format ligi to tez bym na nich na 100% postawil no ale to jest turniej jeden gorszy mecz i po zawodach
1
@AlexDark00 no ale nie faworyci
1
@Jarema2000 ja tam np lubie jeździć na jakieś tripy autem
3
@mistrzyk valverde
0
@kamilo0066 skład tez stoi w miejscu na papierze to nie wygląda zbyt ciekawie patrząc na czołowe ekipy
1
@MaTt_BarcaFan poyebane czasy
1
@YoNoEntiendoNada w dzisiejszych czasach ciezki temat
0
@MaTt_BarcaFan jestem w szoku trochę na co im te lajka jak za to sie hajsu nie ma no najwyżej jak sie ma tam w chu wie ile K
0
@MaTt_BarcaFan wlasnie te babki ktore chca busta insta maj nawalone zdjec
0
@ranger3120 no właśnie miałem taka co kiedyś mi w realu minęła i obojętnie gdzie napisalem to pisalo tak jak by neta nie miała a wiedziałem ze jest ON. I dlatego tak mnie to dziwiło o co w tym chodzi niby na tinder jest a kufa nie da sie do niej dostać
1
@MaTt_BarcaFan no tak myslale. Kufa gdzie ten świat zmierza
1
Szukam kogoś kto jest obeznany na Tinder no wiec tak założyłem sobie tinder no i tam sa laski np ktore maja fajne foty i opis tylko nazwa instagrama czy to nie jest przypadkiem bust insta? Bo za każdym razem jak sie napisze do takiej laski to ma bloki ustawione i powiem szczerze z ciekawi mnie to