0

@Guffi no za cos płacą klubowi oni tez muszą zarabiać

0

Leci na tvp Real?

0

@bartekvisca myślę ze "Najman„

0

@Transu96 nie wiem co ten herczyk w głowie mial

0

@DLFCB irytuja mnie tacy(Marcel Heister) "mam zdjecia z tej sytuacji opublikowałem je w mediach społecznościowych" kufa nie dal to nie dal proste

0

@kkbarca nie chce mi sie wierzyć ze ksw dało mu ofertę

0

@PatrychoO to od 5 części nie powinno sie nazywać szybcy i wściekli tylko jacyś Niezniszczalni

1

@Adamski69 ciekawe na jak dlugo

1

@jedrek7000 watpie czekać tylko na dołek Milanu Juve juz raczej gorsze nie będzie

0

Ladnir cisnie w tym Liverpool ten Diogo Jota kolejny grajek Portugalia rośniej beda mocni na euro i MS

0

@TR3YWAY za kilka lat nilt nie będzie juz pamiętam o najmniej

9

@NeroTFP ta i moze jeszcze tego polskiego guardiola swoja droga na tak duży kraj żeby ani jednego swiatowej klasy trenera nie bylo to kufa szok

1

@Fawrf ja jak jade na kontrakt pracuje np 40 dni z rzędu po 12h i jakos daje rade lekko

18

@Bocheno1 wszyscy mądrzy po fakcie

0

@matirix20 serial jeszcze jest Strzelec i tez fajny

1

@marcin000019 serio bo jednego karnego nie strzelił na tyle prób?

1

Na jakim kanale obejrzę Portugalię vs Francja?

0

@KapiFCB dla Amerykanina to jak dla nas z 50zl czyli nie wiele

1

@VirtuoZ jak by euro mialo format ligi to tez bym na nich na 100% postawil no ale to jest turniej jeden gorszy mecz i po zawodach

1

@AlexDark00 no ale nie faworyci

1

@Jarema2000 ja tam np lubie jeździć na jakieś tripy autem

3

@mistrzyk valverde

0

@kamilo0066 skład tez stoi w miejscu na papierze to nie wygląda zbyt ciekawie patrząc na czołowe ekipy

1

@MaTt_BarcaFan poyebane czasy

1

@YoNoEntiendoNada w dzisiejszych czasach ciezki temat

0

@MaTt_BarcaFan jestem w szoku trochę na co im te lajka jak za to sie hajsu nie ma no najwyżej jak sie ma tam w chu wie ile K

0

@MaTt_BarcaFan wlasnie te babki ktore chca busta insta maj nawalone zdjec

0

@ranger3120 no właśnie miałem taka co kiedyś mi w realu minęła i obojętnie gdzie napisalem to pisalo tak jak by neta nie miała a wiedziałem ze jest ON. I dlatego tak mnie to dziwiło o co w tym chodzi niby na tinder jest a kufa nie da sie do niej dostać

1

@MaTt_BarcaFan no tak myslale. Kufa gdzie ten świat zmierza

1

Szukam kogoś kto jest obeznany na Tinder no wiec tak założyłem sobie tinder no i tam sa laski np ktore maja fajne foty i opis tylko nazwa instagrama czy to nie jest przypadkiem bust insta? Bo za każdym razem jak sie napisze do takiej laski to ma bloki ustawione i powiem szczerze z ciekawi mnie to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?