piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@swiechu97 eska i max
0
@kkbarca ciężko nie miał
0
@notor1ous szkoda tylko ze tak późno zaczol grać
0
Arteta zapewne zostanie wyrzucony po tym meczu
1
@Khajio no tak ale patrząc na kadre Bayernu a Bvb to oni naprawdę oczekują majstra?
0
@bafi Ragnar
Michael Scofield
Tomek shelby
1
@ArterkHD gambit królowej
0
@Khajio no to nie wiem czego oni wymagają od tego trenera dobrze młodych wprowadza wiec nie wiem czego oni oczekują
3
@BarcaInfo oni tam myślą chyba ze beda sie bić o mistrza sprzedając najlepszym zawodników
0
@MadJorge ile płaciłeś? Bo wlasnie jest za 320 150mln i wlasnie mysle czy sie kalkuluje
0
Uzywa ktos moze perfumu Dior
Homme Intense
Woda perfumowana?
0
@Yosemite oni raczej nie maja wiekszych celi niz obecnie patrząc na ich politykę transferowa
1
@SinMistico cie bardziej martwu to ze napisza ze cr zagral dobry mecz niz ze barca przegrala
2
To co kto nastepny czawi?
1
Losowanie w piatek?
0
O co chodzi w tym Paryżu?
2
@matirix20 no zdecydowanie 100k bym wybral
1
@PatrykBarcelona no idzie ale tak na % to z 20% jest normalne
1
@PatrykBarcelona no ja ostatnio się w to bawiłem to killa razy sie przejechałem jedną sztukę normalna spotkałem
0
@kerouac mi nie brakuje nie obraził bym sie za +30° w grudniu
0
@blaugrana1980 no na ligę europy jak znalazł
0
@swiergol2 a co on ma robić według ciebie?
1
@Chakalaka aa no tak :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Dynak ten Negelsman to by byla kolejna nie wiadoma on nigdy nie prowadził klubu z topu a to kompletnie inna bajka
7
@Pilka_jest_okragla tu jest bardziej wymagana przebudowa drużyny niz trener jak dla mnie
0
@Encore co te małolat musi miec teraz w bani
0
@reloaded no no zeby barca nie odpadla po fazie grupowej
1
@Nerazzurro masz moze fote składu
1
Ma moze ktos jakiś kontakt lub moze ma swoj Domek na sylwestra tak na 10-15 osob gdzieś w górach