piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bobo25 no patrząc na skład przed 5 lat to z tej elity tylko Ramos
0
Da się zrobić FB czarne?
0
Który z wielkich szlemow jest najbardziej prestiżowy?
0
@NeroTFP hmm Mamed to nie polak
1
@PitBullx serio gdzieś się jeszcze zarabia 12 zł? Tak z ciekawości jaki region Polski?
0
Wiadomo z kim zagra w finale?
0
@FafitFCB z takimi nazwiskami to uważam że Argentyna nie ma czego szukać ma MS
0
@Hubso ile miejsc zobaczyłeś że stwierdzasz ze lepsze miejsce ciężko znalesc
1
@TheGoldenEleven Bayern dobrze ławkę uzupełnił
0
@neymarjr_143 stawiam że to nie będzie żadne gorące nazwiska a poprostu jakiś zapchaj dziura no inaczej wyglądało by instastory
1
Komentarz usunięty
0
@VenoM a zdjęcia zostaną?
0
@VenoM dokładnie tak
0
xiaomi redmi note 7 włącza mi się do pewnego momentu i wyłącza co może być przyczyną
2
@badej60 Air Force 1
1
@Gomess o karwa szykuje się kozacka walka
0
Wiadomo już coś kiedy będzie ten dokument o Qebo i gdzie będzie pokazywany?
0
@PieN a ci zawodnicy co s i e z nimi roztali za ile zostai sprzedani
0
@KapiFCB czyli walka kwestia czasu
0
Jon Jones wypowiedział się coś po walce Janka?
0
@Arkon jak czasem obejrzę te legie to jakoś mi on się za bardzo nie wyróżnia a to taki marny poziom
1
@tristan87 haha dobre to Neymar najbardziej mi się podoba
8
@Khajio fajny kierunek
0
@Tomo1989 na Ewerton to dobry
1
@neymarcin Vikingowie
Gra o tron
Skazany na śmierć
0
@rademenes to dembele do realu idzie?
1
@LucaBrasi i jak tu konkurować z PL
0
@MESSIah16 ja stawiam 130
0
@mrboom biznes jest biznesem jak nie darze tego klubu zadnym uczuciem to czemu mam iść na ugodę skoro podpisali ze mną kontrakt? Lubię mieszkać w Barcelonie mialem kontrakt na 5 lat barca chce go zerwać po 2 i co mam dziecią znów zrobić przeprowadzkę?
0
@MESSIah16 stawiam że mocno go wyśrubuje