piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Munio mam Huawei wotch gt2 i jest zadowolony z jego disain jak i działania
4
Te mecze o 22 to przeginka
0
Kto ma ma majstra jak obie ekipy będą miały tyle samo yy nie goli tylko pkt
0
Rama 24 cale od roweu na jaki wzrost jest?
0
@arkasath nad cr7 bym go nie stawiał
1
@Coutinho007 chyba tylko dla ciebie to jest ciekawe
5
@Hiacynk juve nawet spoko
1
@MESSIah16 bardzo dobry film
0
@Fizzy Womack tak z ciekawości ile płaciłeś za niego?
0
Poleci ktoś jakiś perfum Polo lub diesel taki do 250zl bo bym chciał z promki skorzystać?
0
@jeyx77x ci chodzi o długo terminowe wypożyczenie czy np na wekend?
0
@MesQueUnClub96 na tego który będzie miał szansę zagrozić dudzie
3
@TheGoldenEleven ostatnio czytal wywiad z Chiellini i mówił że żadnej klutni nie było byli poprostu wykończeni
1
@Kurkmen dzikusy
1
@Kettger i z tego powodu postanowili dewastować swój kraj?
0
Wyjaśni mi ktoś o co chodzi w tych stanach bo nie sledze tego. O co im tam chodzi mają jakieś zadania czy co tylko wiem te że jakiś policjant zabił czarnego
0
@DanielOOL Lechia to się nadaje
0
@FC1899Barca wiadomo kiedy projekt będzie ukończony?
0
@Maniek9444 już się nie mogę doczekać jestem ciekaw jak się gamer zaprezentuje po takiej przerwie
0
@Chakalaka przejeżdżać też przejeżdżałem w drodze do Czarnogóry ale ciężko mi ocenić region przejazdem
0
@Roobo a jak z imprezami itp bo byłem w albani to imprezy tak naprawdę nie istniały i w Czarnogorze też byłem to były do 2 w nocy i nara a jak ty o wygląda w Makarskiej?
0
Byk ktoś może na wakacjach Makarska Chorwacja?
0
@Commando musisz wziąść też pod uwagę ze u nich mieszka jakieś 320mln ludzi i u nich te statystyki są w miarę uczciwe raczej a u nas tak naprawdę nie wiemy ilu umarlo na to
0
@krissu8 tyle że ona nie goli na 0 tylko na 0.4 i to jest jej problem
0
@matirix20 dziennie wydaje jakoś 40-60zl na samo jedzenie
3
@MESSIah16 mam to w czterech literach
0
Są już znane kolejne etapy?
0
@tobiasson92 wspominali coś o jakiś nowych etapach czy coś nowego bo słabo to sledze
0
@Valverde_In nie miałem
0
@tobiasson92 byłem wczoraj u dentysty to zapłaciłem o 100zl więcej za to że się ubrał w ten swój strój i gogle założył a na końcu gadaliśmy zarówno ja i on bez maski bez niczego twarzą w twarz