0

@Munio mam Huawei wotch gt2 i jest zadowolony z jego disain jak i działania

4

Te mecze o 22 to przeginka

0

Kto ma ma majstra jak obie ekipy będą miały tyle samo yy nie goli tylko pkt

0

Rama 24 cale od roweu na jaki wzrost jest?

0

@arkasath nad cr7 bym go nie stawiał

1

@Coutinho007 chyba tylko dla ciebie to jest ciekawe

5

@Hiacynk juve nawet spoko

1

@MESSIah16 bardzo dobry film

0

@Fizzy Womack tak z ciekawości ile płaciłeś za niego?

0

Poleci ktoś jakiś perfum Polo lub diesel taki do 250zl bo bym chciał z promki skorzystać?

0

@jeyx77x ci chodzi o długo terminowe wypożyczenie czy np na wekend?

0

@MesQueUnClub96 na tego który będzie miał szansę zagrozić dudzie

3

@TheGoldenEleven ostatnio czytal wywiad z Chiellini i mówił że żadnej klutni nie było byli poprostu wykończeni

1

@Kurkmen dzikusy

1

@Kettger i z tego powodu postanowili dewastować swój kraj?

0

Wyjaśni mi ktoś o co chodzi w tych stanach bo nie sledze tego. O co im tam chodzi mają jakieś zadania czy co tylko wiem te że jakiś policjant zabił czarnego

0

@DanielOOL Lechia to się nadaje

0

@FC1899Barca wiadomo kiedy projekt będzie ukończony?

0

@Maniek9444 już się nie mogę doczekać jestem ciekaw jak się gamer zaprezentuje po takiej przerwie

0

@Chakalaka przejeżdżać też przejeżdżałem w drodze do Czarnogóry ale ciężko mi ocenić region przejazdem

0

@Roobo a jak z imprezami itp bo byłem w albani to imprezy tak naprawdę nie istniały i w Czarnogorze też byłem to były do 2 w nocy i nara a jak ty o wygląda w Makarskiej?

0

Byk ktoś może na wakacjach Makarska Chorwacja?

0

@Commando musisz wziąść też pod uwagę ze u nich mieszka jakieś 320mln ludzi i u nich te statystyki są w miarę uczciwe raczej a u nas tak naprawdę nie wiemy ilu umarlo na to

0

@krissu8 tyle że ona nie goli na 0 tylko na 0.4 i to jest jej problem

0

@matirix20 dziennie wydaje jakoś 40-60zl na samo jedzenie

3

@MESSIah16 mam to w czterech literach

0

Są już znane kolejne etapy?

0

@tobiasson92 wspominali coś o jakiś nowych etapach czy coś nowego bo słabo to sledze

0

@Valverde_In nie miałem

0

@tobiasson92 byłem wczoraj u dentysty to zapłaciłem o 100zl więcej za to że się ubrał w ten swój strój i gogle założył a na końcu gadaliśmy zarówno ja i on bez maski bez niczego twarzą w twarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?