piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon psg city ten sam śmietnik
1
@dasouzar11 ostroga to pięty z czego kojarzę a ja biegałem i nagle zaczęło boleć od prawej strony pięty do samego dołu stopy
0
Jakiś mięsień od stopy wydaje mi się że naderwałem lub coś w tym stylu jaka najlepsza maść?
7
@Encore nie powinni. Hmm tacy ludzie co mieszkaja całe życie np w stanach dlaczego mają decydować co dzieje się w Polsce
0
@Jaca27 lotniska mamy gówniane pracuje za granicą tak naprawdę na całym świecie no i najdalej gdzie latam z Polski to Amsterdam potem przesiadka
0
@kkbarca nie dobrze jest jak Polska rządzi jedna grupa ludzi monopol
0
@Hushovt lepiej z kraju wyjechać bo w najbliższych latach raczej tu się nie zmieni
0
@Transu96 zatrzymaj te karuzele śmiechu
0
Wiadomo o której mniej więcej będzie walka wieczoru w ksw?
0
Wiadomo o której mniej więcej będzie walka wieczoru w ksw?
0
@ShinobiQWE mam nadzieję że w Chorwacji nic nie wymyślą bo 7sierpnia na wakacje jadę
0
@mekston tyle że został dosyć ciężki terminarz juve
0
Ile pracodawca musi odprowadzić mniej więcej podatków żeby zatrudnić pracownika pracownik 22 lata ( najmniejsza krajowa)
0
@bixmix oni już raczej się pogodzili ze spadkiem ich motywacja może być to że pozbawia złudzeń o mistrzu dla barcy
0
@dorszyk22 nieźle ile już czasu biegasz?
0
@bartekvisca tak. Ogólnie siły było na więcej ale nogi odmówiły
1
Jakie macie najlepsze czasy w bieganiu w terenie bo dziś zrobilem 18km w 90 min i się tak zastanawiam czy to okej czas czy raczej słaby biegam od 2 miesięcy
0
@Kurkmen tak tylko po co by grizmana miał robić kilka kroków w tył
0
@JimMorrisonFCB wolał bym zobaczyć tam utd
0
@Criss18Barca jak można wogóle rownac tych gości że sobą
0
@Triv44 ile cr 7 ma goli
0
@Hiacynk i jeszcze 30 min tyle że ciro ma 5 goli więcej
0
@MrShakira z niego jest bardziej wahadłowy niż obronca pasuje idealnie do Conte
0
@jareksk100 samolot
1
Juve naprawdę dobrego dila zrobiło
0
@elmayakos to dobrze
0
Ile można wsadzić do walizki alkoholu do Bułgaria
1
@koziar no nieźle masz tam na chacie rajze
0
@jeyx77x De Bruyne dobre
0
@DLFCB@ "może i trenerem jest jakim jest". Brzmi to jak byś twierdził ze jest słabym trenerem