0

@Arkon psg city ten sam śmietnik

1

@dasouzar11 ostroga to pięty z czego kojarzę a ja biegałem i nagle zaczęło boleć od prawej strony pięty do samego dołu stopy

0

Jakiś mięsień od stopy wydaje mi się że naderwałem lub coś w tym stylu jaka najlepsza maść?

7

@Encore nie powinni. Hmm tacy ludzie co mieszkaja całe życie np w stanach dlaczego mają decydować co dzieje się w Polsce

0

@Jaca27 lotniska mamy gówniane pracuje za granicą tak naprawdę na całym świecie no i najdalej gdzie latam z Polski to Amsterdam potem przesiadka

0

@kkbarca nie dobrze jest jak Polska rządzi jedna grupa ludzi monopol

0

@Hushovt lepiej z kraju wyjechać bo w najbliższych latach raczej tu się nie zmieni

0

@Transu96 zatrzymaj te karuzele śmiechu

0


Wiadomo o której mniej więcej będzie walka wieczoru w ksw?

0

Wiadomo o której mniej więcej będzie walka wieczoru w ksw?

0

@ShinobiQWE mam nadzieję że w Chorwacji nic nie wymyślą bo 7sierpnia na wakacje jadę

0

@mekston tyle że został dosyć ciężki terminarz juve

0

Ile pracodawca musi odprowadzić mniej więcej podatków żeby zatrudnić pracownika pracownik 22 lata ( najmniejsza krajowa)

0

@bixmix oni już raczej się pogodzili ze spadkiem ich motywacja może być to że pozbawia złudzeń o mistrzu dla barcy

0

@dorszyk22 nieźle ile już czasu biegasz?

0

@bartekvisca tak. Ogólnie siły było na więcej ale nogi odmówiły

1

Jakie macie najlepsze czasy w bieganiu w terenie bo dziś zrobilem 18km w 90 min i się tak zastanawiam czy to okej czas czy raczej słaby biegam od 2 miesięcy

0

@Kurkmen tak tylko po co by grizmana miał robić kilka kroków w tył

0

@JimMorrisonFCB wolał bym zobaczyć tam utd

0

@Criss18Barca jak można wogóle rownac tych gości że sobą

0

@Triv44 ile cr 7 ma goli

0

@Hiacynk i jeszcze 30 min tyle że ciro ma 5 goli więcej

0

@MrShakira z niego jest bardziej wahadłowy niż obronca pasuje idealnie do Conte

0

@jareksk100 samolot

1

Juve naprawdę dobrego dila zrobiło

0

@elmayakos to dobrze

0

Ile można wsadzić do walizki alkoholu do Bułgaria

1

@koziar no nieźle masz tam na chacie rajze

0

@jeyx77x De Bruyne dobre

0

@DLFCB@ "może i trenerem jest jakim jest". Brzmi to jak byś twierdził ze jest słabym trenerem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?