0

@NaFazieHitman wina pisu.

1

@Danny Gaucho co ty porównujesz

0

@Danny Gaucho jak by dobrze płacili to byś zapewne nawet się nie zastanawiał

0

@NeroTFP czemu miał bym nie chcieć pracować w TVP?

0

@itmustbejoke hahahahs. Ja myślę że tylk barca by wygrywała :) :)

0

@Hosh teraz masz go uspokojone

1

@Elnuum widzę że zbroje masz osrane. To na 99% nie jest mozliwe

0

@Mathew86 chcieliśmy tranfery gizi cou dem to teraz mamy je razem to było +400mln + pensje

1

@FC1899Barca ahh dobrze ze w Gdyni mieszkam

2

@Jaca27 nie ma takich praw

0

@13th szału nie ma ale do obejrzenia

0

@bari_94 jak by twoja firma miała dochody na setki milionów rocznie ty byś zarabiał z 3 mln rocznie zrezygnowal byś z wypłaty? coś nie chce mi się wierzyć

0

@dafik85 podnieść się podniosą po prostu się zadłuża i w kilka lat to spłaca. A jeśli chodzi o wypłatę to zapewne bym cofnął sobie kilka lat czy klub był wobec mnie fer czy nie itp

0

@Piotr89Sand a co to za różnica z czego? Wyświetlenia w tej branży się liczą

0

@Piotr89Sand chyba jesteś z stary na takie galę albo YouTube nie oglądasz bo ta głównie gwiazdy YouTube

1

@Piotr89Sand i co z tego?

0

Ma ktoś Huawei watch gt2 lub gt2e?

0

@matirix20 napewno mają jakieś umowy że jak zrobią jakiś kontakt to hajsu im wezmą

0

@Majkel34 no tak tylko jak te głosy przeciw PiS ludzie będą rozdawać na 2 inne osoby to nic tego nie wyjdzie

0

@Majkel34 tylko jest taki problem ze nie ma poważnego kontrkandydata ja to oddam głos po prostu przeciw pisowni

1

@tadzik447 już wolę czytać o typach i innych bzdetach niż o koronawirus

0

@contowsky a jak oni mają z tym wa liczyć jak nie mają takich możliwości? W Afryce maja o duzo więcej groźnych chorób i zmartwień więc się nie dziwię że zwisa im ten wirus. Indie mają 1.4 miliarda ludzi!! Czytales kiedyś jakieś książki czy coś? jak wygląda życie w Indiach i Afryce tam ludzie umierają z braku jedzenia a będą się martwić jakimś tam wirusem

0

@kamilos1214 no napewno zwiększy się % bez robocia

1

@Explode ja jestem neutralny do szczepionek ale jak wyjdzie takowa szczepionka na koronę to jej nie wezmę

0

@norbi77 ja po jednym odcinku zrezygnowałem jakoś mi nie leży

0

@barcelonaLM kurła 4-7 lipiec na openera się wybieram mam nadzieję że do tego czasu to już zniknie

0

@Jaca27 no dla mnie też dramat ten film. Polacy to kryminaly jeszcze potrafią zrobić zwłaszcza seriale

0

@vangoor tylko do ładowania normalnie wykrywa próbowałem na 2 kablach i to samo

0

Chce zrobić na ps4 "odbudowa bazy danych '' no i to wymaga podłączenia pada za pomocą kabla USB i kliknąć przycisk ps tylko mam taki problem ze nie wykrywa mi tego pada wie ktoś może gdzie może leżeć problem?

0

@msmsms no nie wyobrażam se tego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?