0

@jeyx77x gadasz jak by City klub zamykał i robili wyprzedaż

0

0

@MXFCB gadasz jak by na wózku siedzial

0

Kiedy premiera tego nowego narcosa

0

@Suzu no właśnie miałem to pisać że caly czas ta sama mina i ubrania

1

@Criss18Barca z stacji zazwyczaj są o duzo lepsze

0

Czy tylko mi teraz Qebo przypomina jak by był jakiś nawiedzony?

0

@Pilka_jest_okragla ogólnie nie kumam po co budujemy stadion jeszcze większy

7

@DonAndresFCB bzdura jak dla mnie to jest

0

@Imperius1992 proszę ciebie używaj czasem mózgu

1

@Piecia7211 od aktualnej dyspozycji czy jak?

2

@KamQiX ciro ma 9 goli z karnego to jakiś nikt nie płacze

0

@Kengo napewno przeczyta

0

@Criss18Barca tylko szkoda że organizacja to dramat

2

Bmw e 90 do 2011 w jakim silniku najlepiej kupywac?

0

@Norkusik Ronaldo jak na 35 letniego chłopa to całkiem nieźle

0

Ma ktoś linka do walki Conor?

1

@arasz1819 to wybieram śmiech

1

@arasz1819 nie wiem czy się śmiać czy płakać z ciebie

2

@nawy12 miałem kilka razy zdążysz na luzaku

0

@Serokles brzmi to jak byś tam siedział z 3 dni a nie marne 4 h

2

@Chwytliwy czy ten rzekomy seks w aucie to aż taki problem?? Dla kogo?

1

@jedrek7000 cv to szału nie ma jeśli chodzi o trenerke

0

@marcin000019 lub strzelanie we własne kolana

5

@FC1899Barca weź ty człowieku nie opowiadaj głupot jak nie masz pojęcia o sprawie. Wszystkie telefony które już mają wykupione licencje to nic im nie zabiorą

0

@LonelyVEB nie ma nic bardzo eh denerwujące jak praca od 19 do 7

0

@TheNekro94 jaki klub Gdynia?

0

@Transu96 zależy pod jakim względem ostatnio byłem u koleżanki na wekend to wawa mega mi się podobało wszystko żyło (centrum)

10

@BarcaInfo 25 mln za takiego grajka i to jeszcze w spoko wieku to jak za darmo

0

@Odesseiron za dużo byśmy im raczej nie dali tymi naszymi karyplami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?